آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ عابر پیاده متحرک

همانطور که خودرو ها برای عبور و مرور و نظم بخشیدن به خیابان ها به کنترل نیازمند هستند عابرین پیاده نیز برای بالا رفتن امنیتشان در هنگام عبور از خیابان و همچنین شلوغ نشدن خیابان موظف هستند تا مقرراتی را که مرتبط با عبور و مرور آنها می باشد رعایت کنند. یکی از وسایلی که میتواند عبور و مرور عابرین پیاده را نظم ببخشد چراغ عابر پیاده می باشد محصولی که هم اکنون در حال ملاحظه ی آن هستید از نوع چراغ عابر پياده متحرك می باشد که با متحرک کردن آدمک درون چراغ سعی در مجاب کردن افراد در توجه بیشتر به مسائل مرتبط با ترافیک کرده است.

مشخصات چراغ عابر پیاده متحرک

چراغ راهنمایی دوخانه با بدنه ای از جنس پلی کربنات سبک و مقاوم تولید شده و استحکام کافی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی را دارد. وزن چراغ عابر پیاده متحرک تنها 6 کیلوگرم است و این ویژگی باعث جابه جایی و نصب آسان آن می شود. در این چراغ عابر پیاده  LED های کوچک به تعداد 26 عدد جهت روشنایی به کار برده شده است. به همین دلیل مصرف چراغ راهنمایی کوچک متحرک بسیار کم و مقرون به صرفه است.  با استفاده از چراغ عابر پیاده کم مصرف می توانید مصرف برق را تا 30 درصد کاهش دهید.

ویژگی های چراغ عابر پیاده متحرک 

در طراحی چراغ راهنمایی متحرک تمامی استاندارد های لازم رعایت شده و از ویژگی های مثبت دیگر این چراغ عابر پیاده افزایش زاویه دید تا 160 درجه برای کاربری بهتر آن است. همچنین تمامی قسمت های چراغ راهنمایی دو خانه قابل تعویض می باشد.چراغهای فانوسی عابر پیاده به عنوان مهمترین جزء تعریف شده ملزومات کنترل ترافیک می باشد. چراغهای فانوسی عابرپیاده قبل از اختراع اتومبیل در کنترل ترافیک ارابه ها و وسایل نقلیه در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند. در ابتدا چراغهای فانوسی عابرپیاده بدنه بسیار بزرگ و سنگین داشتند که به مرور زمان و پیشرفت طراحی و تکنولوژی تغییرات زیادی کردند.

تولید کننده چراغ راهنمایی عابر پیاده متحرک

چراغ عابر پیاده متحرک معمولا در محل های پر رفت و آمد مانند: نزدیکی مدارس، تقاطع خیابان ها، اطراف بیمارستان ها، دانشگاه ها، مراکز تفریحی و خرید و ... نصب و مورد استفاده قرار می گیرد و با تعیین زمان مشخص برای عبور خودرو ها و عابران مانع از بروز تصادفات می شوند. نصب این نوع محصول نیاز به صرف زمان زیادی نداشته و از نظر میزان مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. در شرکت جهان ترافیک تجهیزات کنترل ترافیک را با قیمت مناسب و با تضمین کیفیت و کارایی به مشتریان خود عرضه کرده و به شهر های مختلف سراسر کشور ارسال می نماید.

خرید چراغ راهنمایی عابر پیاده

برای خرید و فروش چراغ عابر پیاده ، آسان ترین و کم هزینه ترین راه خرید از فروشگاه های اینترنتی است. در این زمینه، شرکت جهان ترافیک توانسته در امر فروش و تولید چراغ عابر پیاده با کیفیت و قیمت مناسب صاحب قدم و کوشا باشد. چراغ‌های راهنمایی رانندگی، چراغ هایی هستند که در چهار راه ها و یا تقاطع ها نصب می شوند و رفت و آمد افراد و خودرو ها را کنترل می نمایند. این چراغ ها هر کدام دارای رنگ های مختلفی هستند، که هر رنگ از آن ها نشانه ای است که مقرراتی را گوشزد می کند. اجرا نکردن قوانین و مقررات چراغ های راهنمایی و رانندگی با خطرات و جریمه های مختلفی همراه است و در صورت ارتکاب این جرایم تنبیهات سنگینی برای مرتکبین آن وضع می شود.