آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

شبرنگ بشکه ترافیکی

بشکه ایمنی با شبرنگ ترافیکی با بدنه ی مقاوم انتخاب بسیار مناسبی برای جداسازی جاده های عریض و پرتردد برون شهری است. با توجه به اینکه شبرنگ بشکه اغلب در فضای آزاد استفاده می شود. تولید کنندگان تجهیزات ترافیکی بع مقاومت بدنه و برچشب در برابر رطوبت و ریزش های جوی،تابش مستقیم خورشید،حرارت،برودتتغییرات دما،وزش شدید باد و... توجه زیادی کرده اند. ماندگاری بالای شبرنگ بشکه در اقلیم های مختلف و لزوم استفاده از این محصول در جاده ها و خیابان ها و برچسب به کار رفته در تولید بشکه های ایمنی و جدا کننده ها،در برابر گرد و غبار،رطوبت و آلودگی ها بسیار مقاوم است و در طولانی مدت درخشندگی و وضوح خود را حفظ می کند. جدا کننده های جاده ای با کاربردهای مختلفی طراحی و تولید میشوند.
شبرنگ بشکه ترافیکی

ویژگی بشکه های ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک

بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه مقاوم هستند.
بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند.
به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنها نصب میشود توانایی جدا سازی مسیر های طولانی با رعایت نکات ایمنی را دارند .
یکی از کاربرد های این بشکه های ترافیکی جدا کردن مسیر بخصوص در بزرگراه ها می باشد.
این بشکه ها پیش از گاردریل قرار می گیرند تا در صورت اشتباه راننده به هر دلیلی پیش از برخورد با گاردریل، با بشکه های ترافیکی برخورد کرده و از شدت صدمات آن کاسته شود.
جهت ایمن سازی محیط در کارخانجات و جداسازی انبار ها ، راهها ، بزرگراه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید کننده شبرنگ بشکه های ترافیکی 

با توجه به اینکه شبرنگ بشکه اغلب در فضای آزاد استفاده می شود، تولید کنندگان تجهیزات ترافیکی به مقاومت بدنه و برچسب در برابر رطوبت و ریزش های جوی، تابش مستقیم خورشید، حرارت، برودت، تغییرات دما، وزش شدید باد و ... توجه زیادی کرده اند. شرکت جهان ترافیک توانسته مناسب ترین قیمت بشکه های ترافیکی را ارائه کند. ماندگاری بالای شبرنگ بشکه در اقلیم های مختلف و لزوم استفاده از این محصول در جاده های سراسر کشور این شرکت را بر آن داشت تا محصول را با حفظ کیفیت به اقصی نقاط کشور ارسال نماید.
تولید کننده شبرنگ بشکه های ترافیکی 

کاربرد شبرنگ بشکه های ترافیکی 

برچسب به کار رفته در تولید بشکه های ایمنی و جداکننده ها، در برابر گرد و غبار، رطوبت و آلودگی ها بسیار مقاوم است و در طولانی مدت درخشندگی و وضوح خود را حفظ می کند.

شبرنگ بشکه ترافیکی

فروش شبرنگ بشکه های ترافیکی 

جداکننده های جاده ای با کاربرد های مختلفی طراحی و تولید می شوند و شرکت جهان ترافیک توصیه می کند مشتریان قبل از سفارش محصول با ویژگی ها و ابعاد مختلف هر کالا کاملا آشنا شوند و سپس اقدام به خرید نمایند.