آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

خرید چراغ چشمک زن خورشیدی

چراغ چشمک زن خوشیدی نوعی چراغ ترافیکی می باشد که برای کنترل عبور و مرور خودروها مورد استفاده قرار می گیرد . این چراغ دارای یک صفحه‌ی خورشیدی کوچک بوده که به یک باتری شارژی متصل شده است. این باتری در طول روز شارژ می‌شود و در تاریکی، لامپ‌های چراغ را روشن می‌کند.چراغ های چشمک زن تک خانه ، دو خانه ، سه خانه و ... می باشند و هر رنگی در آن نشان دهنده یکی از فرمان های راهنمایی و رانندگی می باشد . برای خرید چراغ چشمک زن خورشیدی با شماره های مندرج در سایت جهان پارک در تماس باشید . 
خرید چراغ چشمک زن خورشیدی

مشخصات فنی چراغ چشمک زن خورشیدی

چراغ راهنمایی و رانندگی با استفاده از استاندارد و تکنوژی های بسیار جدید ساخته شده که باعث طول عمر بالا می باشد همچنین اجزا و بدنه آن مقاومت بسیار بالایی دارند. این چراغ  در  طول روز از انرژی خورشید بهره گرفته و باطری داخلی خود را شارژ می کند و در هنگام تاریکی به طور اتوماتیک به صورت چشمک زن روشن شده و تا هنگام روشن شدن دوباره هوا و طلوع خورشید روشن خواهد بود . طول عمر این چراغ های خورشیدی حداقل 10 سال است. جنس بدنه این چراغ های سولار ، شفاف از مواد ترکیبی پلی کربنات می باشد ، ضد اشعه خورشید ، بدون نیاز به برق شهری قابل نصب بر روی تمامی سطوح میباشد .

قیمت چراغ چشمک زن خورشیدی 

قیمت چراغ راهنمایی سولار با توجه به طول عمر بالا و همچنین بی نیازی به برق، بسیار مقرون بصرفه است.چراغ راهنمایی چشمک زن سولار یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل استفاده از انرژی خورشید، در هر مکانی قابل نصب می باشد.  استفاده از لامپ های ال ای دی در این نوع چراغ ها باعث کاهش مصرف انرژی و عمر مفید بالاتر آن شده است. برای روشن کردن چراغ چشمک زن خورشیدی چه تک خانه، دوخانه و یا سه خانه باید درب یکی از خانه ها را باز کنید معمولا در در چراغ های دو یا سه خانه، یکی از آنها فرماندهی است. برای استعلام قیمت چراغ چشمک زن خورشیدی یا سولار با ما در جهان ترافیک در تماس باشید  .