آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

خرید چراغ راهنمایی رانندگی در تهران

چراغ راهنمایی رانندگی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که حق تقدم را برای افراد و یا خودروها  مشخص می نماید. چراغ راهنمایی سه خانه دارای سه رنگ می باشد که حق عبور را برای افراد و یا ماشین ها مشخص می کند. با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات ترافیکی نیز به نوبه ی خود پیشرفت کرده و هرروز شاهد یک نمونه جدید و مدرن از نمونه های پیشین هستیم.چراغ های راهنمایی رانندگی در انواع مختلفی تولید شده است . چراغ راهنمایی لامپی ، چراغ راهنمایی LED و چراغ راهنمایی سولار یا خورشیدی . شرکت جهان ترافیک تولید کننده و فروشنده چراغ راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور میباشد.برای خرید چراغ راهنمایی رانندگی در تهران با ما در تماس باشید .
 
خرید چراغ راهنمایی رانندگی در تهران    خرید چراغ راهنمایی رانندگی

قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن

 چراغ های راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارت های مالی و جانی، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است. یکی از این چراغ ها که در خیابان ها و تقاطع به چشم می خورد چراغ های چشمک زن میباشد که برای هشدار دادن به راننده ها و عابرین پیاده مورد استفاده قرار می گیرد . چراغ های چشمک زن بصورت تک خانه ، دو خانه ، سه خانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد . تجهیزات کنترل ترافیک و انواع چراغهای راهنمایی تاثیر بسیار مهمی در کاهش خسارت و تلفات و هم اینطور تاثیر زیادی در کاهش میزان تصادفات جاده ای و خیابانی دارند.برای استعلام قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن با ما از طریق شماره های موجود در سایت جهان ترافیک در ارتباط باشید  .

قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی

این چراغ ها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شوند.چراغ های راهنمایی بسته به اینکه از چه عناصری تولید شده اند دارای قیمت های متفاوتی می باشد . مثلا چراغ راهنمایی و رانندگی از نوع سولار بسیار پر استفاده و محبوب می باشد و طرز کار آن به این صورت می باشد که با دریافت انرژی خورشیدی و تبدیل ا این چراغ ها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شوند.به نیروی الکتریسیته در تاریکی و در مواقع نیاز ،نور مورد نظر را تامین می نماید . چراغ های راهنمایی ال ای دی نیز نوع دیگری از این محصولات می باشد که با چراغ های ریز LED کاهش مصرف برق را به همراه دارد . همچنین این محصول برای استفاده در خیابان ها بسیار مفید می باشد زیرا در صورت سوختن یکی از چراغ های این چراغ های راهنمایی باقی لامپ های ریز فعالیت خود را ادامه می دهند . برای استعلام قیمت چراغ راهنمایی و رانندگی با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید .