آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چشم گربه ای ترافیکی سولار

یکی از تجهیزات ترافیکی کارآمد و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، چشم گربه ­ای ترافیکی سولار است که جهت مسیردهی به رانندگان در شرایط خاص آب و هوایی طراحی و استفاده می­شود. چشم گربه ­ای ترافیکی سولار برای شارژ باتری خود از نور خورشید استفاده می­کند و با ذخیره کردن انرژی خورشید در روز، چراغ چشمک زن در شب فعال شده، نور را منعکس می­کند و مسیر را مشخص می­نماید. این محصول از سلول­های سیلیکونی برای ذخیره نور خورشید استفاده می­کند و در دو نوع چشم گربه ­ای سولار یک طرفه و چشم گربه ­ای سولار دو طرفه تولید و عرضه می­شود. جنس چشم گربه ­ای سولار آلومینیومی و پلاستیکی است و در صورت شارژ کامل قابلیت کارکرد تا 7 شبانه روز را دارد. لازم بذکر است این محصول درانواع مختلف قابلیت شارژ شدن در هوای ابری را نیز دارد و LED های آن در رنگ­های زرد، آبی، سفید و قرمز است.
چشم گربه ای ترافیکی سولار

تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی سولار 

‌چشم گربه ای ترافیکی گروهی از تجهیزات ایمنی و ترافیکی هستند که با ابعاد کوچک خود وظیفه نور دهی به جاده ها، خیابان ها و معابر را در ساعات مختلف شبانه روز بر عهده دارند. علت نام گذاری این ابزار شباهت زیاد آن ها به چشم های گربه از فواصل زیاد است. امروزه این منابع مستقل نور با ویژگی های متنوع برای نصب در موقعیت های مختلف ساخته می شوند. چشم گربه ای ترافیکی در دو نوع بازتابنده و بدون بازتابندگی تولید می شود. با توجه به نوع نیاز معابر، انواع چشم گربه ای های برجسته و فرورونده توسط شرکت های تولید کننده طراحی و ساخته شده اند. استفاده از هریک از این مدل ها بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه دارد. در ادامه این مطلب به طور مفصل انواع این محصول ترافیکی، چشم ببری ترافیکی و قوانین و استانداردهای نصب این ابزار بیان می شود.

چشم گربه ای ترافیکی سولار دو طرفه

این محصول در طول روز ، و از طریق سلول های خورشیدی تعبیه شده در بخش میانی نور خورشید را جذب نموده و شب هنگام با تبدیل آن به الکتریسیته ، بصورت چشمک زن ، مسیر ر ا مشخص می نماید . روش اتصال به زمین از طریق زائده ای 5 سانتیمتری ، تعبیه شده در قسمت زیرین می باشد که قطری در حدود 2/5 سانتیمتر د ارد و با رفتن داخل زمین ،چشم گربه ای ترافیکی را ، محکم به زمین متصل می کند .

مزایای چشم گربه ای ترافیکی سولار 

1- بدنه اصلی این محصول ، از جنس آهن بوده و در برابر برخورد خودروها بسیار مقاوم می باشد .
2- وزن کل در حدود 530 گرم بوده و دارای شش ماه ضمانت کارکرد می باشد .
3- تنها منبع تغذیه این محصول ، روشنایی روز می باشد و به هیچ منبع دیگری نیازمند نیست . ( کارکرد رایگان )

تولید انواع چشم گربه ای سولار 

چشم گربه ای سولار پلاستیکی یک طرفه
بسیاری از تجهیزات ترافیکی به جهت هشدار رانندگان و به منظور جلوگیری از حوادث، برای رانندگی در طول شب، تهیه می شود. چشم گربه ای پلاستیکی سولاریکی از لوازم مهم ترافیکی مخصوصا در شب می باشد. بازتاب نور توسط ال ای دی های تعبیه شده در داخل چشم گربه ای های سولار صورت می گیرد. ال ای دی موجود در چشم گربه ای، هم به صورت یک طرفه و هم دو طرفه قرار می گیرد.
چشم گربه ­ای سولار آلومینیومی یک طرفه و چشم گربه ­ای سولار آلومینیومی دو طرفه به ابعاد 132*122*20 میلیمتری تولید می­شود و بازتاب نور توسط ال ای دی­های تعبیه شده در داخل چشم گربه ­ای ترافیکی صورت می­گیرد. چشم گربه ­ای سولار پلاستیکی یک طرفه و چشم گربه­ ای سولار پلاستیکی دو طرفه با جنس پلی اتیلن دارای ابعاد 132*122*20 میلیمتر است که در برابر ضربه و سایش مقاوم می­باشد و قابل استفاده در ایستگاه عوارضی، ایستگاه پلیس راه، کنار پل­ها و پرتگاه­ هاست. نحوه نصب چشم گربه­ ای سولار به زمین از طریق زائده­ای 5 سانتی­متری تعبیه شده در قسمت زیرین و پایینی محصول می­باشد که با رفتن به داخل زمین، محصول را محکم به زمین متصل می­کند.

کاربرد چشم گربه ای سولار 

این محصول به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی کاربرد دارد. چشم گربه ای سولار ترافیکی، یکی از تجهیزات ترافیکی مخصوص هشدار در شب می باشد. برای نصب این محصول از پایه متصل شده در پشت آن استفاده می شود. چشم گربه ای سولار از سلول های سیلیکونی برای ذخیره نور خورشید استفاده می کند. این نوع چشم گربه ای ترافیکی را می توان در تمام نقاط استفاده نمود؛ به دلیل اینکه از انرژی خورشید بهره می برد و از انرژی برق بی نیاز می باشد.
چشم گربه ای ترافیکی سولار
فروش چشم گربه ای ترافیکی سولار 

چشم گربه ای ترافیکی سولار انرژی خورشید را در طول روز جذب کرده و در طول شب به صورت چشمک زن منعکس می نماید. چشم گربه ای سولار از سلول های سیلیکونی برای ذخیره نور خورشید استفاده می کند. این نوع چشم گربه ای ترافیکی از انرژی خورشید جهت ذخیره نیرو استفاده می نماید و به همین دلیل در تمام نقاط، حتی مکان هایی که به انرژی برق دسترسی ندارد کاربرد دارد.بسیاری از تجهیزات ترافیکی به جهت هشدار رانندگان و به منظور جلوگیری از حوادث، برای رانندگی در طول شب، تهیه می شود. چشم گربه ای ترافیکی یکی از لوازم ترافیکی مخصوص و مهم هشدار در شب می باشد. بازتاب نور توسط ال ای دی های تعبیه شده در داخل چشم گربه ای ترافیکی خورشیدی صورت می گیرد. ال ای دی موجود در چشم گربه ای، هم به صورت یک طرفه و هم دو طرفه قرار می گیرد. چشم گربه ای سولار ترافیکی در کنار خط کشی های ممتد، مسیر گذرگاه عابر پیاده، خط کشی های محوری، ایستگاه عوارضی، ایستگاه پلیس راه، کنار پل ها و پرتگاه ها نصب می شود.