آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی رانندگی برقی

یکی از اصلی ترین تجهیزات کنترل ترافیکی چراغ راهنمایی برقی می باشد.در بیشتر چهار راه ها این چراغ مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ راهنمایی و رانندگی برقی پرتاب نور 3 رنگ را دارند.چراغ راهنمایی رانندگی برقی قابلیت اتصال به دستگاه فرماندهی را دارد. در این حالت می توان در ساعات کم تردد، چراغ راهنمایی برقی را در حالت چشمک زن قرار داد. این چراغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به عنوان تجهیزات ایمنی شهری می توان استفاده کرد . از تجهیزاتی که به عبور و مرور انسانها و ماشین‌ها نظم می‌دهند تابلو راهنمایی رانندگی، استوانه ترافیکی و کله قندی، سرعتگیر و چراغ راهنمایی و رانندگی  را می‌توان نام برد

مزایای استفاده از چراغ راهنمایی و رانندگی برقی

تردد در ساعات پایانی شب، با استفاده از چراغ های هشدار دهنده امن و بی خطر خواهد بود، تردد بی نظم عابران ممکن است موجب ترافیک های سنگین و افزایش آلودگی هوا شود، برای محدود کردن عبور خودروها بهترین ابزار استفاده از چراغ های ترافیکی مناسب می باشد.معمولا جنس این چراغ های راهنمایی از پلی کربنات می باشد که در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و باعث افزایش قیمت آن نسبت به چراغ های راهنمایی معمولی می شود . قیمت مناسب این نوع چراغ های راهنمایی از مزیت های آن محسوب میشود . 

خرید چراغ چشمک زن برقی

چراغ چشمک زن به چراغی می گویند که برای دید بهتر و در مکان های دارای ضریب خطر بالا خاموش و روشن می شود تا جلب توجه نموده و سبب شود راننده آن ها را بهتر ببیند . در برخی موارد معانی مختلف دیگری به خود می گیرد . مثل احتیاط و ... برای خرید چراغ چشمک زن برقی و اطلاع از قیمت انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی کافی است با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت تماس بگیرید.
چراغ راهنمایی رانندگی برقی

چراغ راهنمایی اشاره گر برقی

این چراغ راهنمایی و رانندگی بصورتی طراحی شده است که جهت خاصی را اشاره می نماید . به همین دلیل به آن اشاره گر می گوییم . چراغ اشاره گر می تواند به هر رنگی ( قرمز – زرد – سبز ) دربیاید و هر کدام از رنگ ها نماد یک حرکت خاصی هستند که تقریبا در تمام دنیا شناخته شده است .این چراغ جهت نما جهت نشان دادن جهت خاص و بالا بردن ایمنی رانندگان  در جاده ها طراحی شده است .
 جهان پارک تولید کننده انواع چراغ اشاره گر برقی می باشد . 
تولید کننده انواع چراغ راهنمایی برقی 

تولید کننده انواع چراغ راهنمایی برقی 

چراغ های راهنمایی رانندگی برقی معمولا از پلی کربنات ساخته می شود . این متریال به کار رفته در ساخت چراغ راهنمایی فلاشر برقی، باعث شده تا علاوه بر مقاومت در برابر شرایط جوی و استانداردهای تعریف شده، ساختار چراغ چشمک زن، در برابر اشعه یو وی UV خورشید نیز مقاوم باشد . چراغ راهنمایی از ابتدایی ترین ملزومات ترافیکی است که به مرور زمان تغییرات بسیار زیادی کرده است.جهان پارک تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی در خدمت هم وطنان گرامی میباشد .