آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی و رانندگی برقی

همه ی ما میدانیم برای آنکه بتوان ترافیک خیابان های شهر را کنترل نمود باید از تجهیزات کنترل ترافیک مناسب و با کیفیت استفاده نمود از جمله اصلی ترین تجهیزات کنترل ترافیکی می توان به چراغ راهنمایی چشمک زن برقی اشاره نمود. استفاده از این چراغ ها در شب بیش از پیش ضروری دیده میشود و سبب می شود تا رانندگان در کنار چراغ راهنمایی چشمک زن برقی رانندگی امن تری را تجربه نمایند. از انواع چراغ چشمک زن برقی می توان به چراغ چشمک زن ال ای دی ، چراغ راهنمایی برقی و چراغ راهنمایی جهت نما اشاره نمود. چراغ چشمک زن وسیله ای برای کنترل ترافیک در سطوح شهر می باشد. این چراغ از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به عنوان تجهیزات ایمنی شهری می توان استفاده کرد. برای برقراری نظم شهری و جلوگیری از حوادث شهری در سر چهار راه ها می توان از چراغ راهنمایی چشمک زن و عابر پیاده استفاده نمود. گاهی اوقات برای تردد در نقاط خاصی از شهر برای جلوگیری از بروز خطر می توان از چراغ چشمک زن استفاده نمود. همیشه در ساعات پایانی شب به دلیل خلوتی شهر چراغ های راهنمایی و رانندگی به حالت چشمک زن تغییر حالت می دهند.
چراغ راهنمایی و رانندگی برقی

انواع چراغ چشمک زن برقی

چراغ های چشمک زن راهنمایی و رانندگی در دسته های کاربردی مختلف ساخته شده اند که هر کدام از آنها در مکانی مشخصی قابل استفاده می باشد. از نقاطی که می توانید چراغ راهنمای چشمک زن را استفاده کنید می توان به چهار راه ها، سه راهی ها، مکان هایی که احتمال خطر بالا است، جاده های لغزنده و حساس و دو راهی ها اشاره نمود. هر کدام از این مکان ها در بر گیرنده چراغ چشمک زن مشخصی است که بستگی به فضایی دارد که می خواهید در آن چراغ راهنما نصب کنید. انواع چراغ راهنمایی چشمک زن برقی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از تک خانه، دو خانه، سه خانه ، نه خانه و چراغ جهات نما هر کدام از اینها برای مکانی تعبیه شده اند تا رانندگان بتوانند در کوتاه ترین زمان تصمیم بگیرند.

تولید چراغ راهنمایی چشمک زن برقی 

 چراغ راهنمایی چشمک زن برقی  3 خانه از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که باتوجه به محل نصب رنگ خانه های آن متفاوت است.چراغ چشمک زن راهنمایی 3 خانه با توجه به محل نصب، رنگ زرد و یا قرمز استفاده می شود. در بعضی از مناطق از هردو رنگ در چراغ چشمک زن استفاده می شود. چراغ راهنمایی چشمک زن برقی  دارای 300 ال ای دی ترافیکی است که با توجه به نصب آن در شهر و یا جاده لنز آن متفاوت است. چراغ چشمک زن برقی را میتوان بر پایه های چراغ راهنمایی و یا پایه های لوله ای 4متری نصب کرد.
تولید چراغ راهنمایی چشمک زن برقی 

قیمت چراغ چشمک زن برقی

قیمت چراغ چشمک زن برقی بر اساس کیفیت و نوع چراغ استفاده مشخص می شود. هر چقدر تعداد خانه های این چراغ ها افزایش پیدا کند قیمت آنها نیز افزایش پیدا می کند. بهترین جنس از مواد خام مرغوب تولید می شود که از نوع پلی کربنات می باشد این مورد در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده که این امر باعث افزایش قیمت آن می شود. لامپ هایی که در این چراغ ها مورد استفاده قرار می گیرند از نوع ال ای دی می باشد که تابش نور آنها تا فاصله مشخصی قابل رویت است. از لحاظ صرفه جویی اقتصادی به قیمت چراغ چشمک زن بسیار مناسب تر از چراغ های دیگر است و به دلیل مصرف کم برق یکی از بهترین انتخاب برای صرفه جویی اقتصادی بوده و دارای طول عمر زیادی می باشد.
تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی

خرید چراغ چشمک زن برقی

از کار آمد ترین تجهیزات کنترل ترافیک میتوان به چراغ راهنمایی رانندگی اشاره نمود. چراغ راهنمایی که به صورت جهانی با سه رنگ قرمز ، زرد و سبز تولید می شود میتواند نقش مهمی در کنترل ترافیک شهر ها دارد. رنگ های به کار رفته در این چراغ ها هر یک دارای مفاهیم متفاوتی می باشد و رانندگان قبل از آنکه بتوانند خودرویی را هدایت نمایند باید با این مفاهیم آشنا شوند. چراغ راهنمایی و رانندگی led قابلیت کنترل دستی و اتوماتیک را دارد، طریقه کارکرد این چراغ به صورتی است که در صورت تنظیم دستی توسط پلیس ظرف میزان ثانیه ای که پلیس تعریف میکند رنگ چراغ راهنمایی را مشخص می نماید. به صورت اتوماتیک نیز میتوان تایم بندی به آن داد تا در زمان های مختلف تایم مختلفی به چراغ دهد و به این صورت در زمان های مختلف ترافیکی کنترل بهتری بر جاده های شهر داشته باشد. شرکت جهان ترافیک در راستای افزایش فرهنگ شهروندان اقدام به فروش انواع چراغ چشمک زن نموده است. با خرید چراغ چشمک زن برقی و نصب آن بر سر چهار راه ها می توانید از این تجهیزات برای ارتقای فرهنگ، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات استفاده نمود.