آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

استوانه ترافیکی درجه یک

در محورهای شهری و برون شهری به منظور برقراری ایمنی بیشتر مسیرها، از تجهیزاتی نظیر استوانه ترافیکی استفاده می کنند. استوانه ترافیکی شکل ها و طرح های متفاوتی دارد. برخی از آن ها به شکل استوانه های باریکی هستند و برخی دیگر به صورت مخروطی طراحی می شوند. برخی از این استوانه ها قابلیت جابجایی دارند و برخی دیگر با استفاده از پیچ در محل مورد نظر ثابت می شوند. شما می توانید انواع استوانه ها را با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب از جهان ترافیک خریداری کنید. 

جنس استوانه ترافیکی

به منظور جداسازی مسیرها و هدایت رانندگان به مقصد مورد نظر از محصولی به نام استوانه یا سیلندر ترافیکی استفاده می شود. این روزها شاهد انواع استوانه ترافیکی که بر حسب جنس و عملکرد می توان آن ها را به دسته های مختلفی تقسیم کرد.این محصول غالبا از جنس پلاستیک ساخته می شود تا در برابر فشار خودروها مقاومت کافی داشته باشد. در ساخت استوانه ایمنی تلاش می شود تا آن را به صورت پلاستیکی با ساختاری نرم بسازند تا در مواقع برخورد با وسایل نقلیه از بین نرود تا بتواند مدت بیشتری کارایی داشته باشد. 

 

استوانه ترافیکی پارکینگ

این روزها به دنبال گسترش تعداد وسایل نقلیه، شاهد افزایش چشمگیر پارکینگ های عمومی و خصوصی هستیم. جهت ایمنی سازی این پارکینگ ها استوانه ترافیکی بهترین گزینه ممکن است. می ‌توان گفت که استوانه پارکینگی، خود دسته ‌بندی دیگری از انواع استوانه های ایمنی است. زیرا این عبارت، تمامی استوانه‌هایی که می‌توانند در پارکینگ‌ها به کار برده ‌شوند را شامل می‌‎شود. استوانه پارکینگی می‌تواند از انواع پلی اورتان ثابت معمولی، فنری و یا فلزی باشد. البته در این میان محصولاتی تولید می‌شود که متریال تشکیل ‌دهنده آن ترکیبی است. کاربرد استوانه پارکینگی نیز از نام آن مشخص است. در پارکینگ های طبقاتی عمومی و یا پارکینگ های شخصی برای مشخص کردن محدوده‌های مجاز و غیر مجاز پارک خودروها به کار می‌رود.

استوانه ترافیکی فنری

از استوانه فنری می توان در محل های مشخصی همچون جلوی مجتمع های مسکونی و یا داخل پارکینگ ها استفاده کرد تا مانع از پارک خودروهای مزاحم شد. ساختار و ظاهر فیزیکی و همچنین ابعاد و مشخصات این نوع استوانه کاملا مشابه با استوانه پلی اورتان است. تنها تفاوت در این مدل با نوع ثابت و ساده، این است که ساختاری مانند فنر در قسمت ساقه نزدیک به پایه این نوع به کار رفته است که باعث می‌شود تا در برابر ضربه با استفاده از این فنر، فشار کمتری به استوانه ترافیکی وارد شده و از ضربات شدید در امان می‌ماند. کاربرد استوانه فنری ترافیکی در مکان‌های حساسی است که احتمال ضربه و خطر بیشتری وجود دارد. 

استوانه ترافیکی شب نما

علائم و تجهیزات ایمنی باید در تاریکی شب به خوبی مشخص و قابل رویت باشند تا بتوانند حوادث احتمالی را کاهش دهند. برای اینکه استوانه ترافیکی از مسافت های دور و در تاریکی شب قابل رویت باشد، بر روی آن شبرنگ ترافیکی نصب می شود. یکی دیگر از اسامی و نام‌هایی که برای این نوع از تجهیزات ترافیکی استفاده می‌شود، استوانه شب نما است. این نامگذاری به دلیل استفاده از المان های فلوئورسنت در ساختار استوانه‌های شب نما است که به صورت مناسبی می‌تواند در شب با تابش نور مشاهده ‌شود.