آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن دو خانه

چراغ راهنمایی دو خانه در دسته تجهیزات ترافیکی است، نصب این چراغ ترافیکی به علت وزن پایین آن بسیار آسان و ساده می باشد. لامپ این چراغ چشمک زن ترافیکی قابل تعویض است و دارای جنس ضد آب می باشد. چراغ چشمک زن دوخانه،  به علت قیمت مناسب یک گزینه مناسب برای خرید به حساب می آید. چراغ چشمک زن ترافیکی دارای طول عمر بالا است.همچنین بدنه این چراغ ترافیکی بسیار مقاوم بوده و جنس بدنه این محصول از پلی کربنات مي باشد. که وزن سبک و مقاومت بالایی دارد وحمل و نقل آن به سادگی صورت می گیرد.

تولید چراغ چشمک زن دو خانه

چراغ راهنمایی دو خانه جزء اولین چراغهای فانوسی است که به علت قیمت پایین و سهولت در نگهداری و عمر طولانی.و صرفه جویی در مصرف انرژی، برای بسیاری از مناطق خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. چراغ راهنمایی دوخانه دارای لامپ های ال ای دی به رنگ های قرمز و زرد است.که این دو رنگ در بین چراغهای ترافیکی کاربرد بیشتری دارد. از دیگر ویژگی های این چراغ ترافیکی، مصرف برق بسیار پایین است.و در مقابل گرما و کاملا عایق می باشد، همچنین دارای طراحی بدنه و لنز جدید می باشد. یکی از مزیت های این چراغ ترافیکی قیمت مناسب آن نسبت به کارکرد محصول است.

خرید چراغ چشمک زن سولار دو خانه

چراغ چشمک زن سولار یکی از پرکاربرد ترین و پر طرفدار ترین چراغ های راهنمایی رانندگی موجود می باشد که برای مناطقی که  به  برق دسترسی ندارند بسیار مناسب است چرا که انرژی مورد نیاز آن از طریق نور خورشید تامین می شود. چراغ راهنمایی خورشیدی ال ای دی دو خانه نوعی از این چراغ های راهنمایی خورشیدی است که دارای دو چراغ است و بنا به شرایط می توان انتخاب کرد که رنگ چراغ های آن نارنجی یا قرمز یا ترکیبی از هر دو باشد.
چراغ چشمک زن دو خانه

 مشخصات چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی دوخانه

چراغ چشمک زن خورشیدی دوخانه با دارا بودن پنل خورشیدی، انرژی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل و در باطری های قدرتمند ذخیره می کند و به این طریق در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. به دلیل استفاده از باطری قدرتمند در ساخت این چراغ چشمک زن این امکان وجود دارد تا در مناطقی مانند شمال کشور که بیشتر روزها هوا ابری و بارانی است باطری تا یک هفته شارژ داشته باشد. تکنولوژی بکار رفته در ساخت چراغ راهنمایی سولار دو خانه سبب شده که چراغ های آن نور بسیار زیادی در مقایسه با دیگر چراغ های چشمک زن داشته باشد. مواد استفاده شده در این چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دو خانه از مواد درجه یک و پلی کربنات می باشد  که مقاومت آن را در برابر شرایط مختلف محیطی افزایش قابل توجهی داده است.
خرید چراغ راهنمایی سولار
شرکت جهان ترافیک ارائه دهنده انواع چراغ عابر پیاده می باشد که چراغ راهنمایی ال ای دی دو خانه یکی از آن ها است.ا توجه به زندگی شهری و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه عمومی ، ترافیک شهری بزرگترین معزل به خصوص در کلان شهر ها می باشد. با توجه به مکانیزه شدن کارها و استفاده کمتر از نیروی انسانی ما نیاز داریم که برای کنترل ترافیک از تجهیزات ویژه ای استفاده کنیم. یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری میکند.

قیمت چراغ راهنمایی دو خانه 

چراغ های راهنمایی دو خانه از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی، همچنین چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی سولار اشاره کرد.چراغ راهنمایی دو خانه Led سولار (خورشیدی) دو خانه، در رنگهای مختلف اعم از زرد و قرمز چراغ راهنمایی خورشیدی نسبت به چراغ های لامپی دارای مزایای بیشتر و همچنین قابل اعتماد تر هستند.
قیمت چراغ چشمک زن سولار
چراغ دوخانه چشمک زن راهنمایی لامپی
می توان این چراغ را قدیمی ترین چراغ راهنمایی دانست. پخش نور در این چراغ بوسیله لامپ انجام می شود. چراغ چشمک زن دوخانه لامپی همانند نوع تک خانه آن است. با این تفاوت که دو خانه روی هم مونتاژ می شود.  پخش نور در چراغ چشمک زن لامپی به وسیله انعکاس نور از کاسه آن اتفاق می افتد. انرژی مصرفی برای روشن شدن، الکتریسته است. مزیت چراغ راهنمایی دو خانه لامپی به نسبت دیگر چراغ های راهنمایی و رانندگی پایین تر  بودن قیمت آن است. چراغ چشمک زن دوخانه برقی راهنمایی: با توجه به ورود ال ای دی به صنعت، تولید چراغ راهنمایی هم پیشرفت کرد. استفاده از ال ای دی در ماژول چراغ راهنمایی باعث شد پرتاب نورو طول عمر آن افزایش پیدا کند. همچنین قیمت چراغ چشمک زن برقی با توجه به پایین آوردن هزینه های برق مصرفی، مرقون به صرفه است.