آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی قرمز چشمک زن

چراغ های راهنمایی و رانندگی خود در انواع مختلف و با کاربرد های متفاوتی عرضه می شوند؛ این علائم هشدار دهنده در انواع چراغ چشمک زن، ثانیه شمار، چراغ عابر پیاده، LED و... با نصب در معابر پر تردد و تقاطع های خطر آفرین، می توانند با کنترل تردد خودروها و شهروندان از بروز تصادفات و ایجاد بی نظمی جلوگیری کنند. انواع چراغ های چشمک زن را می توانید در چهار راه ها مشاهده کنید و کاربرد آن هم نقش هشدار برای جلوگیری از سرعت ماشین ها در چهار راه ها است.

نصب چراغ راهنمایی چشمک زن 

نصب چراغ راهنمایی چشمک زن با صرف زمان بسیار کم و هزینه ی ناچیز انجام شده و بلافاصله بعد از عملیات نصب، چراغ راهنمایی چشمک زن قابل استفاده است. علاوه بر این، دوام طولانی مدت این محصول هر گونه هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل رسانده و این محصول را تبدیل به یکی از بهترین گزینه های ممکن موجود در بازار کرده است. چراغ راهنمایی یکی از علائم با اهمیت در تنظیم عبور و مرور است و نقش مهمی در جریان صحیح ترافیک دارد.کاربرد و رنگهای آنهابه شرح ذیل می‌باشد:

چراغ قرمز

برای ایست کامل،باید قبل از خط ایست توقف کامل نمائید و تا روشن شدن چراغ سبز منتظر بمانید.

چراغ زرد برای احتیاط

بامشاهده این چراغ رانندگان نباید به تقاطع یا گذرگاه پیاده وارد شوند و در صورت ورود قبلی در تقاطع باید از آن عبور نمایند.

چراغ سبز برای حرکت

برای عبور و یاگردش است مگر آنکه گردش توسط علامتی دیگر ممنوع شده باشد.رعایت حق تقدم وسایلی که مستقیما حرکت می‌کنند و یا عابرین پیاده الزامی است. 

تولید چراغ راهنمایی رانندگی 

چراغ راهنمایی یا چراغ راهنما یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد (قرمز، زرد ، سبز) مشخص می‌سازد.
روشن بودن رنگ سبز به معنی اجازه عبور در مسیر مشخص شده‌است.
روشن بودن رنگ زرد به معنی پایان یافتن مهلت عبور، دقت بیشتر برای عابران در حال عبور و اعلام توقف به عابرانی که به مسیر نزدیک می‌شوند.
روشن بودن چراغ قرمز به معنی توقف است.
عموماً نور قرمز شامل فام نارنجی رنگ و نور سبز شامل فام آبی رنگ است تا مبتلایان به کوررنگی قرمز-سبز را به گمراهی نیندازد این چراغ ها به دلیل شدت نور بالایی که دارند به صورت کنترل از راه دور هستند و انرژی مصرفی آنها سازگار با محیط زیست بوده و در برابر مشکلاتی همچون گرد و غبارها، رطوبت و نوسانات برقی نیز مقاوم هستند.

چراغ راهنمایی و رانندگی چشمک زن

انواع چراغ های چشمک زن شامل چراغ های چشمک زن، ثانیه شمار و انواع دیگری است که کاربرد آن ها هشدار برای جلوگیری از سرعت بیش از حد خودرو ها.در معابر شهری می باشد. یکی از خصوصیات چراغ راهنمایی چشمک زن این است که به آسانی و در کمترین زمان نصب شده و بلافاصله بعد از نصب قابل استفاده هستند.چراغ های چشمک زن به منظور آگاه کردن رانندگان از موقعیت های خطرآفرین، افزایش توجـه راننـدگان بـه علایـم ترافیکـی و یـا کنتـرل تقاطع های کم رفت و آمد استفاده میشوند. در بکارگیری این چراغ ها باید همواره این نکته مد نظر قرار داده شود که استفاده بیرویه از ایـن نـوع چراغ از تأثیر آن در جلب توجه رانندگان کاسته و در نتیجه کارآیی چراغ را کم میکند. چراغ های راهنمایی چشمک زن، در مکان هایی برای کنترل ترافیک و رعایت حق تقدم به منظور افزایش ایمنی و یا بـه عنـوان چـراغ خطـر مورد استفاده قرار میگیرند.