آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن برقی ال ای دی دو خانه

چراغ راهنمایی که به آن چراغ راهنما نیز گفته می شود یک وسیله راهنمایی و رانندگی است که بیشتر در تقاطع جاده ها، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده  دارد. همان گونه که می دانید چراغ راهنمایی رانندگی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که حق تقدم را برای افراد و یا خودروها  مشخص می نماید. چراغ چشمک زن برقی از پرکاربرد ترین ملزومات ایمنی ترافیکی می باشد که هم داخل و هم خارج شهر مورد مصرف قرار می گیرد. چراغ چشمک زن به عنوان مسیر نما ، هشدار دهنده و یا حق تقدم در چهار راه ها مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ ال ای دی های چراغ چشمک زن در دو رنگ می باشد یا به رنگ زرد که نشانه احتیاط است و یا به رنگ قرمز که به معنی اخطار می باشد. در نوع چراغ چشمک زن برقی دو خانه میتوان از هر دو رنگ قرمز و زرد استفاده نمود و یا در هر دو خانه با توجه به مکان مورد استفاده از یک رنگ استفاده نمود . این تجهیزات از انواع مختلف و با لامپ هائی با قدرت متفاوت تولید می شوند که مناسب استفاده های مختلف می باشند. یکی از تجهیزات ترافیکی چراغ چشمک زن می باشد. این تجهیزات باید به صورت استاندارد تولید شوند تا ایمنی و استفاده درست از آن را تضیمن نمایند.
چراغ چشمک زن برقی ال ای دی دو خانه

تولید کننده چراغ چشمک زن برقی ال ای دی دو خانه 

چراغ راهنمایی دو خانه جزء اولین چراغهای فانوسی است که به علت قیمت پایین و سهولت در نگهداری و عمر طولانی.و صرفه جویی در مصرف انرژی، برای بسیاری از مناطق خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. چراغ راهنمایی دوخانه دارای لامپ های ال ای دی به رنگ های قرمز و زرد است.که این دو رنگ در بین چراغهای ترافیکی کاربرد بیشتری دارد. از دیگر ویژگی های این چراغ ترافیکی، مصرف برق بسیار پایین است.و در مقابل گرما و کاملا عایق می باشد، همچنین دارای طراحی بدنه و لنز جدید می باشد . یکی از مزیت های این چراغ ترافیکی قیمت مناسب آن نسبت به کارکرد محصول است.

انواع چراغ راهنمایی

چراغ راهنمایی رانندگی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از:
  • چراغ راهنمایی لامپی
  • چراغ راهنمایی سولار
  • چراغ راهنمایی LED

خرید چراغ چشمک زن دو خانه

 چراغ چشمک رن دو خانه برقی از جمله تجهیزات ترافیکی است که در بسیاری از میادین، مسیرهای خروجی و یا راههای برون شهری استفاده می شود. چراغ راهنمایی دو خانه دارای دو رنگ قرمز و زرد است که با توجه به محل نصب انتخاب رنگ انجام می شود. چراغ چشمک زن راهنمایی دارای دو خانه است، که هر خانه دارای یک ماژول با 100 ال ای دی است. چراغ چشمک زن دو خانه بوسیله برق شهری کار می کند. ال ای دی های چراغ چشمک زن از نوع ترافیکی است و باعث پایین آمدن مصرف برق آن می‌شود.
قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی

چراغ چشمک زن در انواع مختلفی تولید می شود که عبارتند از:

  • تک خانه
  • دو خانه
  • جهت نما برقی
  • چشمک زن سه خانه
  • چشمک زن نه خانه

تولید چراغ راهنمایی دو خانه LED

چراغ راهنمایی led برقی بدنه ای از پلی کربنات دارد. استفاده از این محصول در ساخت چراغ راهنمایی ال ای دی برقی، باعث شده تا علاوه بر مقاومت در برابر شرایط جوی و استانداردهای تعریف شده، ساختار چراغ چشمک زن، در برابر اشعه UV خورشید نیز مقاوم باشد. قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن برقی ال ای دی، بر اساس کمیت و کیفیت های مختلف اجزای آن تعیین می شود.چراغ راهنمایی برقی LED دو خانه با در نظر داشتن ویژگی های مختلفی که این محصول ارائه می دهد، خریدی موفق و مقرون به صرفه، به شمار می آید.

فروش چراغ راهنمایی چشمک زن برقی LED دوخانه

چراغ راهنمایی چشمک زن برقی LED دوخانه، بدنه ای از پلی کربنات دارد. این متریال به کار رفته در ساخت چراغ راهنمایی فلاشر برقی، باعث شده تا علاوه بر مقاومت در برابر شرایط جوی و استانداردهای تعریف شده، ساختار چراغ چشمک زن، در برابر اشعه یو وی UV خورشید نیز مقاوم باشد.