آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی ال ای دی 

چراغ راهنمایی LED از لامپ های ال ای دی و یا چراغ های الکترونیکی کوچکی ساخته می شوند که با ولتاژ برق شهری کار می کنند و مواد اولیه در ساخت بدنه آن ها از پلی کربنات می باشد که مقاومت خوبی در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی متفاوت دارند. چراغ راهنمایی LED دارای روشنایی بالایی می باشد و استفاده از آن ها کم مصرف و به صرفه می باشد. این نوع چراغ راهنمایی دارای زیبایی ظاهری و کارایی بالایی می باشند و در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم هستند. از جمله مزیت های دیگر چراغ راهنمایی ال ای دی می توان طول عمر بالا و هزینه مناسب آن ها را ذکر نمود. تجهیزات ترافیکی از آن رو که بعنوان عامل حفظ امنیت مورد استفاده قرار می گیرند، باید به بهترین وضعیت عمل کنند، چرا که هر گونه نقص در عملکرد احتمال وقوع حوادث تراژیک را به همراه دارد. خرید چراغ راهنمایی ای ای دی نیز نیازمند در نظر گرفتن موارد بسیاری از جمله میزان تردد منطقه مورد نظر، میزان مصرف احتمالی چراغ و ... می باشد.
چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی که به آن چراغ راهنما نیز گفته می شود یک وسیله راهنمایی و رانندگی است که بیشتر در تقاطع جاده ها، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده  دارد. همان گونه که می دانید چراغ راهنمایی رانندگی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که حق تقدم را برای افراد و یا خودروها  مشخص می نماید. چراغ راهنمایی رانندگی دارای سه رنگ می باشد که حق عبور را برای افراد و یا ماشین ها مشخص می کند. این وسیله که برای نظم دهی رفت و آمد نصب می شود به صورت خودکار طراحی شده است و رنگ های آن ها پس از مدتی روشن و یا خاموش می شوند. البته در برخی موارد در مسیرهایی که بسیار شلوغ می باشد پلیس راهنمایی می تواند خودش به صورت دستی در رنگ ها تغییر ایجاد نماید.
لیست قیمت چراغ راهنمایی

کاربرد چراغ راهنمایی رانندگی LED

چراغ راهنمایی رانندگی ال ای دی  که با دستگاه ها و تکنولوژی پیشرفته و طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است، برای استفاده در چهار راه های بزرگ و تقاطع ها معرفی شده است. ایمن ترافیک کالا کارایی این محصول را در شرایط جوی مختلف اعم از بارانی، طوفانی، وزش شدید باد، وجود مه گرفتگی و... تضمین می کند. انواع چراغ راهنمایی و رانندگی LED بسیار با دوام است و در طولانی مدت تغییر کیفیت نخواهد داد. تجهیزات ترافیکی از آن رو که بعنوان عامل حفظ امنیت مورد استفاده قرار می گیرند، باید به بهترین وضعیت عمل کنند، چرا که هر گونه نقص در عملکرد احتمال وقوع حوادث تراژیک را به همراه دارد. خرید چراغ راهنمایی ای ای دی نیز نیازمند در نظر گرفتن موارد بسیاری از جمله میزان تردد منطقه مورد نظر، میزان مصرف احتمالی چراغ و ... می باشد.
 

تولید کننده چراغ راهنمایی LED

چراغ راهنمایی LED از لامپ های ال ای دی و یا چراغ های الکترونیکی کوچکی ساخته می شوند که با ولتاژ برق شهری کار می کنند و مواد اولیه در ساخت بدنه آن ها از پلی کربنات می باشد که مقاومت خوبی در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی متفاوت دارند. چراغ راهنمایی LED دارای روشنایی بالایی می باشد و استفاده از آن ها کم مصرف و به صرفه می باشد. این نوع چراغ راهنمایی دارای زیبایی ظاهری و کارایی بالایی می باشند و در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم هستند. از جمله مزیت های دیگر چراغ راهنمایی ال ای دی می توان طول عمر بالا و هزینه مناسب آن ها را ذکر نمود.

انواع چراغ راهنمایی از نظر کارایی

چراغ های راهنمایی از زمان تولید اولیه آن ها تا به امروز دارای تغییرات بسیاری بوده اند و هر ساله برای کارایی و بازدهی بالاتر در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند. ما در این جا چند نمونه از رایج ترین و کاربردی ترین چراغ های راهنمایی را برای آشنایی بیشتر شما توضیح خواهیم داد:
چراغ راهنمایی با زمان ثابت: زمان بندی این چراغ براساس وضعیت ترافیک اعمال می شود و به صورت ثابت است و رفت و آمد زیاد وسایل نقلیه در زمان بندی این نوع چراغ های راهنمایی اثری ندارد. این نوع چراغ ها نسبت به چراغ های راهنمایی دیگر ارزان تر می باشند و قیمت اولیه و هزینه نگهداری آن ها کمتر از چراغ های راهنمایی دیگر است.
چراغ راهنمایی ال ای دی
چراغ راهنمایی متغیر: این نوع چراغ ها نسبت به تغییرات تردد حساس می باشند و دامنه زمان چراغ سبز به میزان تردد در مسیرها بستگی دارد. تنظیم زمان های سبز با نصب شاخص هایی در فاصله های معین از خط توقف و در تمام مسیرهایی که به تقاطع ختم می شود انجام می پذیرد.
چراغ راهنمایی نیمه متغیر: ساختار این چراغ راهنمایی مانند چراغ های راهنمایی متغیر است و به وسیله شاخص های خاصی کنترل می شود و در موارد خاص به کار رفته می شود. از این نوع چراغ ها ممکن است در مسیرهایی که تردد وسایل نقلیه در جاده های فرعی نسبت به جاده اصلی بسیار کم ترمی باشد استفاده شود. چراغ راهنمایی نیمه متغیر در جاده فرعی نصب می شود و تا زمانی که وسایل نقلیه از جاده فرعی عبور نکنند چراغ مربوط به آن مسیر قرمز می ماند و عبور در جاده اصلی به صورت آزاد می باشد. زمان سبز بودن چراغ در جاده های فرعی به گونه ای تنظیم می شود که اگر احیانا تردد وسایل در جاده فرعی زیاد شد زمان سبز فقط برای مدت معینی تمدید شود.

فروش چراغ راهنمایی

چراغ راهنمایی رانندگی ال ای دی  که با دستگاه ها و تکنولوژی پیشرفته و طبق استانداردهای جهانی ساخته شده است، برای استفاده در چهار راه های بزرگ و تقاطع ها معرفی شده است. ایمن ترافیک کالا کارایی این محصول را در شرایط جوی مختلف اعم از بارانی، طوفانی، وزش شدید باد، وجود مه گرفتگی و... تضمین می کند. انواع چراغ راهنمایی و رانندگی LED بسیار با دوام است و در طولانی مدت تغییر کیفیت نخواهد داد.