آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

نیوجرسی 1 متری 

نیوجرسی یکی از علائم ترافیکی کاربردی در جاده ها و شهرهاست که برای تغییر مسیر ، مسدودسازی موقت ، عملیات عمرانی و غیره کاربرد دارند . دلیل نام گذاری این قطعات به نیوجرسی این است که طراحی آنها در دهه پنجاه میلادی توسط اداره بزرگراه های ایالتی نیوجرسی امریکا طراحی و تولید گردید . قطعات نیوجرسی به گونه ای طراحی شده اند که در برخورد خودرو کمترین آسیب را وارد کرده و در عین حال مانع عبور خودرو شوند .
امروزه لوازم ترافیکی نقش مهمی در کنترل و هدایت ترافیک شهری ایفا می کنند . تجهیزاتی مانند سرعت گیر ترافیکی، استاپر ترافیکی ، سیلندر یا استوانه ترافیکی ، چراغ دستی باتومی چشم گربه ای سولار و ... هریک به نوعی در مدیریت و هدایت و روان سازی ترافیک شهری نقش مهمی بازی می کنند . 
خرید نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی سایز کوچک

 این محصول همانگونه که در مقدمه نیز عرض شد ، مناسب جهت جداسازی یا مسدود سازی مسیر های ترافیکی می باشد . جنس بدنه نیوجرسی ترافیکی از پلی اتیلن سنگین و نشکن می باشد که به شکل تقریبا مکعب مستطیل ساخته شده است . ابعاد این محصول : طول 1 متر ، ارتفاع 70 سانتیمتر ، عرض بخش پایینی 40 سانتیمتر و عرض بخش بالایی 14 سانتیمتر می باشد . توجه داشته باشید که فضای داخلی نیوجرسی خالی بوده و جهت پایدار سازی بیشتر ، معمولا فضای داخلی این محصول را با آب پر می کنند . ضمن اینکه جهت خالی کردن آب داخل نیوجرسی ، در پایین آن دریچه ای تعبیه شده است که میتوان در زمان نیاز با باز کردن آن ، آب داخل را تخلیه کرد و وزن محصول را جهت سهولت حمل و نقل به حداقل رسانید ...
این محصول را عمدتا به رنگهای زرد و قرمز تولید می کنند که رنگهای ترافیکی و قابل دید هستند .وزن کلی نیوجرسی ترافیکی بزرگ حدود 8 کیلوگرم ، تولید داخل و پلاستیکی می باشد .

نیوجرسی ترافیکی پلاستیکی

 این محصول همانگونه که در مقدمه نیز عرض شد ، مناسب جهت جداسازی یا مسدود سازی مسیر های ترافیکی می باشد . جنس بدنه نیوجرسی ترافیکی از پلی اتیلن سنگین و نشکن می باشد که به شکل تقریبا مکعب مستطیل ساخته شده است .
نیوجرسی 1 متری

کاربرد نیوجرسی پلاستیکی یک متری 

نیوجرسی یا جداول ترافیکی جهت بستن راه ها و جلوگیری از انحراف در سطح شهر می باشد که به یکدیگر متصل شده و مانع از انحراف خودرو می شود که در رنگهای مختلف و بر وزن معین بر اساس سفارش مشتری تولید می گردد. قطعات نیوجرسی با ارتفاع 1.20 و طول 1.50 متر و عرض 50 سانتی متر به منظور ايمن سازي سطح معابر و جدا سازي در دوربرگردانها، کنار جاده های فرعی و نیز وسط خیابان های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد . نیوجرسی مدل های مختلف و جنس های متفاوتی دارد که بسته به قالب تولیدی متفاوت است . نیوجرسی پلی اتیلن ، نیوجرسی بتنی و نیوجرسی پلاستیکی سه جنس رایج در تولید این محصولات می باشد . نوع پلاستیکی و پلی اتیلن آن به دلیل سهولت حمل و زیبایی پرکاربردتر بوده و قیمت ارزان ترین نیز دارند .