آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

نیوجرسی 2 متری

مانع نیوجرسی و یا دیوار نیوجرسی سازه ای بتنی یا پلاستیکی می باشد که عموما جهت جدا سازی مسیر ترافیک استفاده می شود. نیوجرسی های طوری ساخته شده اند که خسارت وسایل نقلیه را در برخورد به حداقل می رسانند.  نیوجرسی های ترافیکی با ایجاد دیواری طولانی مسیرهای جاده ها و راه ها را از هم جدا کرده و یا در مواردی که تعمیرات جاده ای و عمرانی وجود دارد با ایجاد دیواری مسیر اصلی را از قسمتی که کارگران مشغول کار میباشند جدا کرده و باعث ایمنی بیشتر هم برای کارگران و هم برای رانندگان می شوند. نیوجرسی ترافیکی از طرفین قابلیت در هم فرو رفتن و تشکیل دیواره را دارند.دیواره ترافیکی به راحتی قابل حمل بوده و به وسیله آب پر می شود. این محصول برای مواقعی که در زمان و مکان با محدودیت رو به رو هستیم، بسیار مناسب و ایده آل می باشد.
نیوجرسی 2 متری

تولید نیوجرسی پلاستیکی 

نیوجرسی های پلاستیکی را معمولا با آب پر میکنند تا در صورت برخورد رانندگان با آنها خسارت وارده به حداقل برسدلت نامگذاری این محصول این است که، نیوجرسی 2متری در دهه 50 میلادی در موسسه تکنولوژی استیونس و با هدایت اداره ایالتی بزرگراه های نیوجرسی در ایالت نیوجرسی 2متری طراحی شده اند؛ به همین علت به قطعات جرسی یا نیوجرسی معروف شده اند. نیوجرسی 2متری از مواد اولیه پلی اتیلن می باشد و می توان از آن به عنوان جایگزین سیستم داربست و به صورت یک تکه استفاده نمود. همچنین جدا سازی دور برگردان ها، ایمن سازی سطح معابر در وسط خیابان های اصلی و نیز کنار جاده های فرعی استفاده می گردد.

فروش نیوجرسی 2 متری 

نیوجرسی 2متری در رنگ های متفاوت و سایز های مختلف تولید می گردد.فروشگاه بازار ترافیکی بهترین قیمت نیوجرسی را در دو سایز 1 متری و 2 متری عرضه می نماید.نیوجرسی ترافیکی در رنگ های متفاوت و سایز های مختلف تولید می گردد. ایمن ترافیک کالا، بهترین قیمت نیوجرسی را در دو سایز 1 متری و 2 متری عرضه می نماید. این محصول از مواد اولیه پلی اتیلن می باشد؛ و می توان از آن به عنوان جایگزین سیستم داربست و به صورت یک تکه استفاده نمود. همچنین جدا سازی دوربرگردان ها، ایمن سازی سطح معابر در وسط خیابان های اصلی و نیز کنار جاده های فرعی استفاده می گردد. از دیگر موارد استفاده نیوجرسی ترافیکی برای تفکیک جاده ها و خیابان ها به صورت موقتی و یا برای نشانه گذاری ابتدا و انتها بلوار ها است.
علت نامگذاری این محصول این است که، نیوجرسی ترافیکی در دهه 50 میلادی در موسسه تکنولوژی استیونس و با هدایت اداره ایالتی بزرگراه های نیوجرسی در ایالت نیوجرسی طراحی شده اند؛ به همین علت به قطعات جرسی یا نیوجرسی معروف شده اند.مانع نیوجرسی و یا دیوار نیوجرسی سازه ای بتنی یا پلاستیکی می باشد که عموما جهت جدا سازی مسیر ترافیک استفاده می شود.
فروش نیوجرسی 2 متری

انواع نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی های طوری ساخته شده اند که خسارت وسایل نقلیه را در برخورد به حداقل می رسانند.  نیوجرسی های ترافیکی با ایجاد دیواری طولانی مسیرهای جاده ها و راه ها را از هم جدا کرده و یا در مواردی که تعمیرات جاده ای و عمرانی وجود دارد با ایجاد دیواری مسیر اصلی را از قسمتی که کارگران مشغول کار میباشند جدا کرده و باعث ایمنی بیشتر هم برای کارگران و هم برای رانندگان می شوند.

نیوجرسی های پلاستیکی را معمولا با آب پر میکنند تا در صورت برخورد رانندگان با آنها خسارت وارده به حداقل برسد .
2 نیوجرسی بتنی-ایمنی-جاده- راه- نیوجرسی اتوبان
همچنین در مواردی که حمله ی تروریستی به وقوع بپیوندد جهت حفظ جان سربازان یا مدافعان از نیوجرسی بتنی به عنوان سنگر استفاده میشود .
مانع نیوجرسی و یا دیوار نیوجرسی یک بتن یا پلاستیک مانع مدولار به کار برای خطوط جداگانه ای از ترافیک است. این طراحی شده است برای به حداقل رساندن خسارت وسیله نقلیه در موارد تماس با اتفاقی در حالی که هنوز جلوگیری مورد متقاطع از یک برخورد سر. موانع نیوجرسی نیز به تغییر مسیر ترافیک و محافظت از عبور و مرور و کارگران در طول ساخت و ساز بزرگراه ها، و همچنین حمایت های موقت و نیمه دائم در برابر حمله landborne مانند بمب موتر انتحاری استفاده می شود. مانع نیوجرسی نیز در غرب ایالات متحده به عنوان K-راه آهن، یک اصطلاح از گروه کالیفرنیا از خصوصیات حمل و نقل برای موانع ترافیک بتن موقت، و یا در محاوره به عنوان یک دست انداز نیوجرسی قرض شناخته شده است. موانع پلاستیکی را پر از آب به شکل کلی همان نیز در حال حاضر معمولا موانع نیوجرسی نامیده می شود.

نیوجرسی بتنی 

دیوار یا مانع نیوجرسی در سال ۱۹۵۰ در موسسه تکنولوژی  استیونز امریکا ساخته شد لازم به ذکر است نیوجرسی ها با شکل و ظاهر فعلی در سال ۱۹۵۹ ساخته شده است. نیوجرسی اولین بار در بزرگراه ایالت نیوجرسی جهت تقسیم بزرگراه به چند لاین استفاده شده است. نیوجرسی بتنی از بتن و فولاد تقویت شده و به عرض حدودی ۸۱ سانتیمتر ساخته شده است . میله های بیرون زده در نیوجرسی بتنی جهت جابجایی بهتر و همچنین جهت اتصال نیوجرسی ها به همدیگر در جاهایی که نیاز به دیوارکشی و جداسازی دولاین از یکدیگر می باشد استفاده می شود. نیوجرسی ترافیکی اولین بار توسط یک گروه تحقیقاتی کانادایی در انتاریو کانادا در سال ۱۹۶۸  مورد آزمایش قرار گرفت. بلندی های نیوجرسی های استفاده شده در آن زمان ۱۰۷ سانتیمتر بود که ۲۵ سانتیمتر بلند تر از نیوجرسی های فعلی می باشد. در انتاریو نیوجرسی جایگزین گاردریل شد . بعدها استفاده از نیوجرسی ها توسعه یافت و در ایالت های نیویورک ماساچوست و نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت.

قیمت نیوجرسی پلاستیکی

نیوجرسی های پلاستیکی موانع پلی اتیلن توخالی قابل حملی هستند که برای برنامه های کاربردی کوتاه مدت استفاده می شوند. این نیوجرسی ها عموما همانطور که قبلا ذکر شد با آب پر می شوند اما در مواردی با خاک یا شن و یا بتن  پر می شوند در این موارد جهت تولید یک مانع سنگین و در جاهایی که امکان انتقال نیوجرسی های بتنی وجود ندارد استفاده می شوند. نیوجرسی قطعات پلاستیکی هستند که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی در جاده‌ها و ایمن سازی حاشیه راه یا خیابان در دست عملیات عمرانی توسط شرکت جهان ترافیک طراحی و تولید میشود.
قیمت نیوجرسی 2 متری

کاربرد نیو جرسی 

نیوجرسی یا جداول ترافیکی جهت بستن راه ها و جلوگیری از انحراف خودرو در سطح شهر می باشد که به یکدیگر متصل شده و مانع از انحراف خودرو می شود که در رنگهای مختلف و بر وزن معین بر اساس سفارش مشتری تولید میشوند. نیوجرسی قطعات پلاستیکی هستند که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی در جاده‌ها استفاده می‌شوند. سایز این محصول 2 متری با ابعاد عرض 60 و ارتفاع 100 سانتی متر می باشد. قطعات نیوجرسی به منظور ايمن سازي سطح معابر و جدا سازي در دوربرگردانها، کنار جاده های فرعی و نیز وسط خیابان های اصلی مورد استفاده قرار می گیرد. این جداول ترافیکی به گونه ای طراحی شده اند که در صورت برخورد خودرو آسیب کمتری به آن بزنند و در عین حال مانع عبور خودرو به مسیر روبرو و تصادف از روبرو شوند.از جمله جدا کننده نیو جرسی ترافیکی تولید شده توسط برند تجهیزات ترافیک نارون نیو جرسی ۱ متری و نیو جرسی ۲ متری پلاستیکی را می‌توان نام برد. نیوجرسی ترافیکی ۱ متری ارائه شده توسط گروه تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک بدین شرح است:

تولید کننده نیوجرسی ترافیکی ۲ متری

مشخصات نیوجرسی ترافیکی دو متری
•    در برابر ضربه و جو آب و هوا مقاوم می باشد.
•    حمل و نقل آسان می‌باشد
•    آنتی استاتیک و آنتی یووی دارد
•    وزن سبک می باشد و قابل حمل سریع
•    دریچه تخلیه آب و همچنین ورودی دارد
•    اتصالات دارد
امروزه لوازم ترافیکی نقش مهمی در کنترل و هدایت ترافیک شهری ایفا می کنند . تجهیزاتی مانند سرعت گیر ترافیکی، استاپر ترافیکی ، سیلندر یا استوانه ترافیکی ، چراغ دستی باتومی چشم گربه ای سولار و … هریک به نوعی در مدیریت و هدایت و روان سازی ترافیک شهری نقش مهمی بازی می کنند .