آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

نیوجرسی پلاستیکی 

احتمالا بارها قطعه پلاستیکی بزرگی که در کنار خیابانها و جاده‌ها قرار دارند را دیده باشید، ولی  به نوع کاربرد و دلایل استفاده از آنها دقت نکرده باشید. از کاربردهای این بلوک‌ها می‌توان به، جداسازی مسیرها و راهها و مسدود کردن جاده ها اشاره کرد ، این کالا هم یکی از همین بلوک‌ها میباشد که بانام «نیوجرسی» شناخته شده است. جنس این نیوجرسی ها از پلاستیک سخت و مقاوم تشکیل شده است و در ابعاد مختلف و رنگهای متنوعی تولید میشود ، که در زیر به آن اشاره شده است .
نیوجرسی پلاستیکی 
نیوجرسی پلاستیکی ۲۰۰ سانتیمتری عرضه شده در بخش تجهیزات ترافیکی در شرکت جهان ترافیکپ قطعات مدولاری هستند که به منظور جداکردن مسیرهای ترافیکی از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. نیوجرسی ساخته شده از با کیفیت ترین مواد پلی اتیلنی بوده که از آن به منظور جداسازی موقت دوربرگردان ها از مسیر اصلی، جلوگیری از انحراف خودروها، محافظت از کارگران پروژه های راهسازی در مقابل خودروها، موانع امنیتی ضد تروریستی، سیل بند، ایمن سازی برخی نقاط حساس خیابان و کنارگذر جاده های فرعی استفاده می گردد. همچنین از نیوجرسی برای تفکیک موقت جاده ها، خیابان ها و نشانه گذاری ابتدا و انتهای بلوارها استفاده می گردد. از آنجاییکه برای اولین بار طراحی و تولید این محصول در دهه پنجاه میلادی توسط موسسه تکنولوژی استیونس وابسته به اداره ایالتی بزرگراه های نیوجرسی صورت پذیرفت این نوع خاص از تجهیزات ترافیکی به نیوجرسی معروف گشته اند. برای مثال از رنگ قرمز این نیوجرسی ، می‌توان به‌عنوان علامت بازدارنده استفاده کرد .

کاربرد نیوجرسی 

استفاده از نیوجرسی های قابل حمل در حین انجام پروژه های عمرانی روش خوبی برای هدایت کردن ترافیک به یک مسیر موقت می باشد. نیوجرسی های فوق دارای قابلیت اتصال به یکدیگر (اتصال نر و ماده) و تشکیل دیوار ترافیکی را نیز دارا می باشند. برخلاف تجهیزات ترافیکی بتنی این محصول به آسانی قابل حمل بوده و قابلیت پرشدن با آب را نیز دارا می باشد. مقاومت بالا در برابر گرما و سرمای شدید، ساخته شده از مواد آنتی استاتیک و Anti UV و برخورداری از دریچه های ورودی و خروجی آب از دیگر ویژگی های این محصول به حساب می آید.

ویژگی نیوجرسی 

  • حمل و نقل آسان
  • استحکام بسیار بالا
  • قابلیت اتصال به یکدیگر
  • ساخته شده از پلی اتیلن
  • دریچه های ورودی و خروجی آب
  • مقاومت بالا در برابر شرایط سخت جوی
  • ساخته شده از مواد آنتی استاتیک و Anti UV
  • جایگزین بسیار مناسب برای تجهیزات ترافیکی بتنی
از مهمترین ویژگی این محصول قابلیت پر کردن آب داخل آن جهت بالا رفتن  وزن میباشد که آن را از یک پلاستیک 9.4 کیلویی به یک بلوک فوق العاده سنگین بدل می‌کند بعد از استفاده و برای حمل آن به‌راحتی می‌توان درپوشی که روی آن ایجاد شده را برداشت و آب داخل آن را خالی نمود. این جدا کننده های برای ترافیک های سبک و سنگین در جاده ها ، خیابانها ، پارکینگها و مکانهایی که نیاز به پارتیشن بندی محوطه دارد استفاده می شود .

تولید کننده تجهیزات ترافیکی شهری 

تولید نیوجرسی پلاستیکی 

 امروزه لوازم ترافیکی نقش مهمی در کنترل و هدایت ترافیک شهری ایفا می کنند . تجهیزاتی مانند سرعت گیر ترافیکی، استاپر ترافیکی ، سیلندر یا استوانه ترافیکی ، چراغ دستی باتومی چشم گربه ای سولار و ... هریک به نوعی در مدیریت و هدایت و روان سازی ترافیک شهری نقش مهمی بازی می کنند . توجه داشته باشید که فضای داخلی نیوجرسی خالی بوده و جهت پایدار سازی بیشتر ، معمولا فضای داخلی این محصول را با آب پر می کنند . ضمن اینکه جهت خالی کردن آب داخل نیوجرسی ، در پایین آن دریچه ای تعبیه شده است که میتوان در زمان نیاز با باز کردن آن ، آب داخل را تخلیه کرد و وزن محصول را جهت سهولت حمل و نقل به حداقل رسانید .