آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

مانع ترافیکی نیوجرسی

نیوجرسی، جداول ترافیکی هستند که به منظور ایمن سازی سطح معابر و جدا سازی در دوربرگردانها، کنار جاده های فرعی و وسط خیابان های اصلی، همچنین جهت  بستن راه ها ، جلوگیری از انحراف خودرو در سطح شهر به یکدیگر متصل می گردند . قابل تولید در رنگهای مختلف و بر وزن معین بر اساس سفارش مشتری می باشند. این قطعات به گونه ای طراحی شده اند که در صورت برخورد خودرو آسیب کمتری به آن بزنند و در عین حال مانع عبور خودرو به مسیر روبرو و تصادف از روبرو شوند. در سطح شهری و برون شهری، در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد تا در شرایط خاص که تشخیص جدا شدن مسیر می تواند دشوار است ، دید رانندگان را بالا ببرد. مانع جداکننده ترافیکی با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در طول دلخواه قابل اجرا است. مانع جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست نمی دهد. در صورت آسیب دیدگی و شکستگی، امکان بازیافت آن وجود دارد.
مانع ترافیکی نیوجرسی

تولید کننده نیوجرسی 

جداکننده نیوجرسی ترافیکی قطعات از پیش ساخته شده بتنی یا پلاستیکی است که در طول های یک تا شش متر طراحی و تولید می شود. این تجهیز ترافیکی به منظور جداسازی و تفکیک مسیر رفت و برگشت جاده ها استفاده می شود و برای جلوگیری از تصادفات، وسیله ای ایمن محسوب می شود. جداکننده ترافیکی نیوجرسی امروزه به یکی از سازه های پرمصرف و پرکاربرد در جاده ها و محیط های شهری تبدیل شده که با توجه به نیاز کاربر در انواع و طرح های مختلف تولید می شود.

نیوجرسی ترافیکی چه کاربردهایی دارد

جداکننده نیوجرسی ترافیکی اکثراً به منظور هدایت و در مسیر قرار دادن وسایل نقلیه در جاده ها و معابر استفاده می شود و هنگام برخورد کناره های خودرو، بدلیل زاویه کم لبه های آن به عنوان یک هدایتگر برگردان عمل می کند و موجب کاهش خسارت می گردد. علاوه بر این از نیوجرسی ترافیکی جهت محافظت و ایمنی کارگران در پروژه های عمرانی در مقابل خودروها، به عنوان سیل بند، جلوگیری از انتشار آتش در جنگل ها، چند خطه کردن جاده ها و به عنوان محافظ عابران پیاده استفاده می شود. همچنین این جداکننده ترافیکی برای حفاظت از جان سربازان و مدافعان در حملات تروریستی به عنوان سنگر نیز کاربرد دارد. به منظور بستن یا جدا کردن قسمتی از خیابان در امور راهنمایی و رانندگی، جدول های ترافیکی تولید شده است که در اصطلاح به آن‌ها جداکننده یا نیوجرسی ترافیکی می گویند.
قیمت موانع پلاستیکی ترافیکی

مشخصات نیوجرسی ترافیکی در شرکت جهان ترافیک 

ابعاد مانع ترافیکی نیوجرسی استاندارد و در سایز های مختلف تولید و ارائه شده است. رنگ‌بندی جداکننده های پلاستیکی بسیار جذاب و چشمگیر است که از فاصله زیاد نیز قابل مشاهده می باشد. از مانع ترافیکی نیوجرسی در دور برگردان ها، جاده های فرعی، جایگزین سیستم داربست و نیز در وسط خیابان ها می توان استفاده کرد. دوام و مقاومت بالای مانع ترافیکی نیوجرسی در برابر نور خورشید از نکات قابل توجه این محصول است. قابلیت بازیافت و استفاده مجدد از انواع نیوجرسی پلاستیکی از محاسن دیگر آن می باشد. جنس مرغوب مواد اولیه بکار رفته در تولید نیوجرسی پلی اتیلن در پایین آوردن میزان خسارت تصادفات و برخورد وسیله نقلیه با آن نقش بسزایی دارد. مانع جداکننده ترافیکی برای جدا کردن قسمتی از مسیر یا محوطه است. این موانع در انواع بتنی و پلاستیکی و فلزی تولید می شود.