آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1396/11/28 - 13:35
كد :3

اهمیت تجهیزات ترافیکی

هر ساله در تمام دنیا افراد بسیار زیادی جان خود را در تصادفات جاده ای از دست می‌دهند و یا دچار صدمات شدید می‌شوند که گاهاً تا آخر عمر دامن گیر آنها خواهد بود.

هر ساله در تمام دنیا افراد بسیار زیادی جان خود را در تصادفات جاده ای از دست می‌دهند و یا دچار صدمات شدید می‌شوند که گاهاً تا آخر عمر دامن گیر آنها خواهد بود. در این میان عوامل بسیار زیادی در کاهش این خسارات مالی و جانی دست دارند که مهم‌ترین آنها استفاده صحیح از تجهیزات ایمنی جاده ای و ایمن سازی جاده‌ها، فرهنگ سازی ترافیکی و استفاده از خودروهای استاندارد است. متاسفانه مردم و مسئولین کشور ما با تمامی این عوامل غریبه هستند و به همین دلیل است که رتبه اول سالانه تلفات تصادفات رانندگی در اختیار کشور ما است. برخی از تجهیزات ایمی جاده ای خواهیم پرداخت که شاید در پاره ای از مواقع حتی کم اهمیت به نظر برسند، ولی در عمل نقش بسزایی در افزایش سطح ایمنی و استاندارد جاده‌ها ایفا می کنند. استفاده درست و به جا از این تجهیزات ایمنی جاده ای، تاثیر چشم گیری در نرخ وقوع حوادث رانندگی خواهد گذاشت. در ادامه به معرفی پنج مورد از این تجهیزات ایمنی جاده ای خواهیم پرداخت.

تجهیزات ایمنی جاده ای

اگر بخواهیم از تصادفات جاده ای صحبت کنیم می دانید که هر ساله در تمام دنیا افراد بسیار زیادی جان خود را بر اثر تصادفات جاده ای از دست میدهند. این مشکل تا حد زیادی با رعایت نکات ایمنی و فراهم نمودن تجهیزات ایمنی جاده ای قابل حل می باشد. این تجهیزات شامل چراغ راهنما، چشم گربه ای ترافیکی، سرعت گیر، جداکننده خیابان، گل میخ ترافیک، گارد ریل و محصولاتی از این قبیل می باشد که هر کدام به نوعی کاربرد مختص به خود را دارد. با استفاده صحیح تجهیزات جاده ای و ایمن سازی آنها و فرهنگ سازی ترافیکی می توان در کاهش تصادفات اقدام نمود.

اهمیت تجهیزات ترافیکی

علائم ترافیکی

در اصول راهنمایی و رانندگی از علائم ترافیکی بسیار زیادی استفاده می شود. این علائم اغلب اطلاعات بسیار مهمی در اختیار رانندگان قرار می دهد. تابلو ترافیکی از مهمترین عوامل تامین امنیت در سطح شهر و بیرون شهر می باشد. با گسترش شهرها تابلوهای علائم ترافیکی عهده دار بخشی از تامین امنیت و نظم معابر می باشند.

در ادامه به چند مورد از مفهوم علائم ترافیکی اشاره می کنیم.
علائم زرد : علائمی که به رنگ زرد هستند نشان دهنده افزایش توجه و مراقبت در آن زمینه است.
علائم آبی : علائمی که به رنگ آبی هستند نشان دهنده تحت تعمیر و الزامات است، سرپیچی از آن تخلف در قوانین راهنمایی رانندگی است.
علائم سبز : علائمی که با رنگ سبز مشخص شده اند با اشکال مربع یا مستطیل خود را نشان می دهند، نمایش اسم اتوبان و یا خیابان است و یا مسافت مقصد مورد نظر را مشخص می کند.
علائم نارنجی : در جاهایی که از این علائم استفاده شده است باید هوشیار باشید و به علامت مورد نظر توجه کافی کنید.
علائم قرمز و سفید : علائمی که به دو رنگ سفید و قرمز مشخص شده اند قوانینی هستند که حتما باید رعایت شوند. این  علائم در سطح شهر بسیار دیده می شود و به معنای این است که این کار را انجام ندهید یا با احتیاط انجام دهید.

خرید تجهیزات ترافیکی در تهران

شرکت جهان ترافیک تولید کننده تجهیزات ترافیک فروش محصولات خود را در سراسر کشور از طریق آسان ترین راه ها به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می دارد. برای خرید انواع تجهیزات ترافیکی تولید شده در این شرکت می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 

خرید انواع بشکه ترافیکی

در جاده ها و خیابان ها جهت هدایت اتومبیل ها معمولا از جداکننده های ترافیکی استفاده می شود. با توجه به نوع کار و درجه خطر و اهمیت کار از جداکننده های متفاوتی استفاده می شود. یکی از انواع جداکننده بشکه ترافیکی می باشد. بشکه ترافیکی معمولا در خروجی بزرگراهها جهت هدایت و راهنمایی اتومبیل ها استفاده می شود. همچنین در ابتدای شروع گاردریل جهت ممانعت از برخورد اتومبیل ها به گاردریل از بشکه ترافیکی استفاده می شود. همچنین در جاده ها که سرعت اتومبیل ها بالاست برای اینکه بتوانند از فاصله دور متوجه عامل ترافیکی شوند از بشکه ترافیکی استفاده می شود. جنس بشکه ترافیکی که از پلی اتیلن می باشد مقاومت بالایی در برابر عوامل تخریب کننده محیطی مثل سرما و گرما و تابش مستقیم خورشید داشته و به راحتی از بین نمی رود و همچنین این ماده قابلیت نگهداری آب و شن را در خود داراست که با توجه به اهمیت هدایت آن را با آب یا شن پر میکنند. بالای بشکه ترافیکی معمولا علائم برچسبی ترافیکی چسبیده شده است که جهت هدایت اتومبیل ها را نشان میدهد تا رانندگان بتوانند با از فاصله دور مسیر خود را به دستی تشخیص دهند و بروز حادثه را به حداقل کاهش دهد. بشکه ترافیکی بخشی از تجهیزات ترافیکی ، مورد استفاده در معابر شهری جهت کاهش حوادث ترافیکی و همچنین ایمن سازی محیط ، کارخانه ها ، انبار ها، بزرگراه ها، راه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین به جهت ضربه گیر بودن از آن استفاده می شود و قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد.

فروش تجهیزات ترافیکی در تهران

تجهیزات ایمنی شهری

استوانه ترافیکی 

استوانه ترافیکی یکی از تجهیزات ترافیکی است.که کاربردهای زیادی اعم از مشخص کردن حریم مسیر های مختلف، کنترل سرعت خودرو ها.و جلوگیری از پارک خودرو های مزاحم دارد. کیفیت بالای این دسته از تجهیزات ترافیکی باعث می شود تا بتواند در برابر ضربات و فشار های زیاد وارد شده مقاومت کند.و در برابر شرایط جوی تحمل بالایی داشته باشد. قرار گرفتن نوار های شبرنگ روی آن ها باعث شده است رانندگان آن ها را در شب راحت تر مشاهده کنند.و از فواصل دور نیز قابل دیدن باشند.

وسایل کنترل ترافیک

قیمت تجهیزات ترافیکی

قیمت تجهیزات ترافیکی بستگی به نوع و جنس ساخت آنها دارد، این تجهیزات در تمام نقاط شهر و مسیرهای برون شهری مورد استفاده قرار می گیرد. رسیدگی به وضعیت جاده های درون شهری و برون شهری جهت استاندارد سازی و بالا بردن سطح کیفیت جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین نکته در مورد کشورهای در حال توسعه بالا بردن سطح کیفیت جاده ها می باشد که تجهیزات ترافیکی کمک بسیار زیادی در مسیریابی جاده ای می کند. مهمترین تجهیزاتی که می توانید برای کنترل سرعت استفاده کنید استفاده از موانع پلاستیکی جهت کنترل سرعت است. برای دریافت قیمت موانع پلاستیکی ترافیکی می توانید با کارشناسان ما در شرکت جهان ترافیک تماس بگیرید.

قیمت تجهیزات ترافیکی

فروش تجهیزات ترافیکی

از گذشته تا به امروز تجهیزات زیادی برای ایمنی رانندگان ابداع و ساخته شده اند تا بتواند مانع تصادفات و حوادث شود. تجهیزات ایمنی راه ها و جاده ها دارای تنوع بالایی هستند. این تجهیزات در دسته های مختلف تولید می شود که هر کدام در جای مناسب خود کاربرد دارد. تجهیزات ترافیکی از مهم ترین ملزومات اصول شهرسازی است که با رعایت استاندارد نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. فروش تجهیزات ترافیکی که توسط وب سایت ایمن پیشتاز انجام می شود، می تواند در راستای کنترل کیفی جاده ای استفاده شود. هرچه از تجهیزات ایمنی بیشتری در جاده ها استفاده کنیم انتظار می رود که ایمنی جاده ها، تا حد زیادی قابل حفظ باشد. با نصب انواع تجهیزات می توانید سالانه از تصادفات جاده ای جلوگیری کنید.