آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/15 - 14:40
كد :45

گل میخ چشم گربه ای

یکی از تجهیزات کنترل ترافیک که به دید بهتر رانندگان و تفکیک جاده های دو طرفه کمک می کند چشم گربه ای ترافیکی می باشد .همان گونه که می‌دانید چشم گربه‌ها در فواصل زیاد برق می‌زند و به همین جهت این محصول را به خاطر نوردهی در فواصل طولانی این گونه نامگذاری کرده‌اند.

یکی از تجهیزات کنترل ترافیک که به دید بهتر رانندگان و تفکیک جاده های دو طرفه کمک می کند چشم گربه ای ترافیکی می باشد .همان گونه که می‌دانید چشم گربه‌ها در فواصل زیاد برق می‌زند و به همین جهت این محصول را به خاطر نوردهی در فواصل طولانی این گونه نامگذاری کرده‌اند. در حالت کلی انواع چشم گربه ای ترافیکی به دو دسته بازتابنده و غیر بازتابنده تقسیم می‌شوند. از مزیت هایی که این گل میخ چشم گربه ای دارد این است که ضد ضربه می باشد و در مقابل تغییرات آب و هوایی و باران و برف دچار مشکل نمی شود . 

گل میخ چشم گربه ای

تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی

برای افزایش ایمنی رانندگان در هنگام رانندگی در شب و یا در شرایط جوی نامساعد مثل هوای مه آلود و یا بارانی از این چشم گربه ای ها استفاده می شود . امروزه این منابع مستقل نور با ویژگی های متنوع برای نصب در موقعیت های مختلف ساخته می شوند. چشم گربه ای ترافیکی در دو نوع بازتابنده و بدون بازتابندگی تولید می شود. علاوه بر ان چشم گربه ای به دلیل قابلیت بازتاب نور در تمام مسیر جاده، حاشیه ها و مناطق تفکیکی را به خوبی برای هدایت رانندگان مشخص می کند و رانندگان را از سردرگمی نجات می دهد.جهان ترافیک تولید کننده انواع چشم گربه ای ترافیکی میباشد  و کلیه گل میخ های ترافیکی را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهد .

خرید گل میخ چشم گربه ای

خرید گل میخ چشم گربه ای

این تجهیزات برای نصب در دو طرف حاشیه جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. نشانگر بازتابنده در یک طرف قطعه محصول، برای حاشیه جاده ها طراحی شده است و استفاده از آن در موقعیت های دیگر ممکن است گمراه کننده باشد. چشم گربه ای ترافیکی یک طرفه نمونه ای از انعکاس دهنده های ترافیکی است که به کمک نگین های ریز خود، نور خودروها را منعکس می کند و بدین وسیله مسیر حرکت را به رانندگان نشان می دهد. قسمت بازتابنده بر روی چشم گربه ای ترافیکی یک طرفه باید با زاویه مشخصی طراحی شود تا در فواصل معین در دید راننده قرار بگیرد. بدنه چشم گربه ای از جنس ABS نشکن است که مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن انواع وسایل نقلیه از خود نشان می دهد. برای خرید گل میخ چشم گربه ای با جهان ترافیک در ارتباط باشید .