آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/23 - 10:05
كد :48

مانع ترافیکی

مانع ترافیکی یکی از تجهیزات کنترل ترافیک محسوب می شود که بسیار کاربردی است و برای محدود کردن عبور و مرور و جداسازی مسیر خودرو ها و عدم اجازه عبور از منطقه خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . موانع ترافیکی از جنس های متفاوتی تولید می شود .

مانع ترافیکی یکی از تجهیزات کنترل ترافیک محسوب می شود که بسیار کاربردی است و برای محدود کردن عبور و مرور و جداسازی مسیر خودرو ها و عدم اجازه عبور از منطقه خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت . موانع ترافیکی از جنس های متفاوتی تولید می شود . نداشتن ساختار پیچیده و در عین حال دارا بودن ویژگی های مثبتی مانند وزن کم، اشغال فضای کم و دوام بالا مانع ترافیکی را به پر کاربردترین تجهیزات ترافیکی تبدیل کرده است. بولارد ترافیکی ، بشکه ترافیکی ، مخروط ترافیکی ، نیو جرسی ، گاردریل و ... جزو موانع ترافیکی محسوب میشود . 

 

مانع ترافیکی u شکل 

این مانع ترافیکی از جنس فلز با کیفیت به ضخامت ۲ میلیمتر بوده که در برابر هرگونه ضربه و شرایط جوی بسیار مقاوم می باشد. مانع فلزی u شکل که در دسته ی تجهیزات ترافیکی جای دارد و تاثیر بسیاری در برقراری نظم ترافیکی دارد یکی از جدا کننده های ترافیکی میباشد که از جمله کاربرد این محصول ورودی انواع پارکینگ هاست. برای محافظت از محدوده پارک اتومبیل ها می توان از این حریم ها استفاده نمود . مانع ترافیکی U شکل وسیله ایست کاربردی و بسیار کم جا که قادر است فضای پارکینگ ها را همانند تقسیم کننده پارکینگ به خوبی تفکیک کرده و مانع ورود خوروها به حریم توقف و پارک سایرین گردد. مانع فلزی u شکل مانع ورود موتور سیکلت ها و یا خودروها به حریم عابرین و یا شخصی (جلوی پارکینگ منازل ) می شود  تا حریم پیاده رو برای عابرین در امنیت حفظ کرده و از حوادث و مزاحمت های ناشی از آن جلوگیری کند.

مانع ترافیکی

مخروط ترافیکی

یکی از راههای جداسازی قسمتهای مختلف بهخصوص مسیرهای عبوری وسایل نقلیه استفاده از مخروطهای ترافیکی است.  مخروط‌ ها دارای سطح مقطع بزرگ و پایه ای محکم در قسمت پایینی هستند، که قابلیت ایستایی مناسبی به آن‌ها می‌بخشد و کاربر را قادر می‌سازد بر روی سطوح شیب‌دار نیز از آن‌ها استفاده کند. که در نوع خود می تواند یکی از موانع انعطاف پذیر جهت ایجاد ایمن سازی معابرو کاهش میزان خطر در نقاط حادثه خیز و کنترل جریان ترافیک می شود.

مخروط ترافیکی

خرید مانع ترافیکی در تهران

بشکه ترافیکی یکی دیگر از موانع ترافیکی محسوب میشود . بشکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام است و با وضوح رنگ بالا ساخته می‌شود که به نام بشکه پلی اتیلن  ترافیکی نیز شناخته می‌شود. تولید مانع ترافیکی مطابق با استاندارد های جهانی صورت گرفته تا محصولی با بهترین کیفیت ارائه گردد.برای کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات در تهران میتوانید با بخش فروش تماس حاصل نموده و پس از دریافت اطلاعات لازم بهترین گزینه ممکن را سفارش داده و آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.البته زمینه فعالیت این شرکت در سراسر کشور می باشد . 

بشکه ایمنی

 

تولید کننده موانع ترافیکی 

جهان ترافیک تولید کننده محصولات و تجهیزات کنترل ترافیک می باشد و موانع ترافیکی مثل قندیل ترافیکی ، بولارد ترافیکی و ... جزو ملزومات ترافیکی محسوب میشود . انواع موانع ترافیکی باید رنگی هشدار دهنده و جالب توجه داشته باشند . به دلیل کیفیت مناسب رنگ ها و شبرنگ های مورد استفاده در موانع ترافیکی، این محصولات در مقابل آفتاب و یا نور مصنوعی انعکاس و بازتاب خوبی دارند و توجه رانندگان خودرو، سرنشینان و عابران را به خود جلب می کند.برای استعلام قیمت مانع ترافیکی با همکاران ما در جهان ترافیک تماس حاصل نمایید .