آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/07/01 - 16:20
كد :55

چشم گربه ای ترافیکی سولار

حجم بالایی از تجهیزات ایمنی ترافیکی ، جهت راهنمایی و هدایت رانندگان در شب و جلوگیری از بروز حوادث هنگام حرکتهای شبانه طراحی شده اند . انواع چراغ های ترافیکی ، بازتاب دهنده های ترافیکی ، تابلوهای شبرنگ و ... همگی نقش مهمی در این امر ایفا می کنند.

حجم بالایی از تجهیزات ایمنی ترافیکی ، جهت راهنمایی و هدایت رانندگان در شب و جلوگیری از بروز حوادث هنگام حرکتهای شبانه طراحی شده اند . انواع چراغ های ترافیکی ، بازتاب دهنده های ترافیکی ، تابلوهای شبرنگ و ... همگی نقش مهمی در این امر ایفا می کنند. یکی از تجهیزات مورد استفاده در جاده ها برای هدایت مسیر چشم گربه ای سولار میباشد . این محصول در طول روز ، و از طریق سلول های خورشیدی تعبیه شده در بخش میانی نور خورشید را جذب نموده و شب هنگام با تبدیل آن به الکتریسیته ، بصورت چشمک زن ، مسیر ر ا مشخص می نماید  . جهان ترافیک تولید کننده چشم گربه ای ترافیکی سولار میباشد و آن را با بهترین کیفیت تولید می نماید . 

چشم گربه ای ترافیکی سولار

مزایای استفاده از چشم گربه ای سولار

  •  این چشم گربه ای از فلز مقاوم آهنی ساخته شده است و دارای مقاومت بالایی در مقابل عبور خوردروها از روی آن میباشد. 
  • این محصول که جزو تجهیزات کنترل ترافیک می باشد به نیروی برق بی نیاز است و با نور خورشید انرژی خود را تولید می کند 
  • چشم گربه ای سبب هدایت مسیر و جلوگیری از خواب آلودگی راننده خواهد شد . 

 

خرید چشم گربه ای ترافیکی سولار

چشم گربه ای ترافیکی، به همراه انعکاس نور، تاثیر بصری خود را گذاشته و حریم راه را از طریق درخشش در یک خط ممتد مشخص خواهد نمود. در چشم گربه ای ترافیکی سولار از تکنولوژی سلول های خورشیدی به عنوان منبع تغذیه در کنار 6 عدد ال ای دی قرمز رنگ به عنوان منبع نوری استفاده شده است.چشم گربه ای سولار، دارای نور عالی و باطری با عمر بالا و نگهداری شارژ بصورت کاملا دقیق میباشد که مناسب نشان دادن عرض خیابانها و جادهها در شب و جهت حرکت خودروها میباشد.  چشم گربه ای سولار در کنار خط کشی های ممتد، مسیر گذرگاه عابر پیاده، خط کشی های محوری، ایستگاه عوارضی، ایستگاه پلیس راه، کنار پل ها و پرتگاه ها نصب می گردد. همچنین طریقه نصب این محصول، توسط پایه ای که در قسمت زیرین آن قرار دارد؛ انجام می گردد. 

تولیدی چشم گربه ای سولار

چشم گربه ای سولار در هوای ابری نیز نور را جذب می نماید. و همچنین در صورت شارژ کامل قابلیت کارکرد در 7 شبانه روز را دارا می باشد. چشم گربه ای سولار پلاستیکی از انواع چشم گربه ای ترافیکی می باشد با بدنه ( ای بی اس ) که در مقابل ضربه و شکنندگی مقاوم است. استفاده از یک پنل خورشیدی به همراه ال ای دی های ترافیکی باعث شده این چشم گربه ای ترافیکی سولار در شب از فاصله دویست متری به خوبی دیده شود. جهان ترافیک تولیدی چشم گربه ای سولار ، چشم گربه ای پلاستیکی و ... میباشد که همه این تجهیزات ، ملزومات ترافیکی محسوب میشود و می تواند ترافیک را کنترل نماید و نظم شهر را برقرار نماید .پ
تجهیزات کنترل ترافیک 
از انواع تجهیزات ترافیکی و علایم برجسته ترافیکی که کمک شایانی به کاهش بروز حوادث و افزایش امنیت در جاده  ها و معابر می کند، می توان به چشم گربه ای ترافیکی اشاره کرد که بعلت بازتاب زیاد نوری که دارد دید رانندگان در شب را افزایش می دهد.  چشم گربه ای ترافیکی سولار از انرژی خورشید برای ذخیره کردن نیرو مورد نیاز خود استفاده می کند. به همین دلیل در تمام نقاط به راحتی می توان چشم گربه ای ترافیکی سولار یا خورشیدی،را بدون توجه به وجود انرژی برق نصب نمود.در نهایت همه این محصولات تجهیزات کنترل ترافیک محسوب می شود . مخروط و استوانه های ترافیکی ، چراغ های چشمک زن راهنمایی و رانندگی و ... برای امنیت در خیابان ها و جاده ها ضروری میباشد . برای خرید و استعلام قمیت تجهیزات ترافیکی و چشم گربه ای ترافیکی سولار با ما در ارتباط باشید .