آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/11 - 16:33
كد :59

سرعت گیر پلاستیکی جاده ای

سرعتگیر ها گروهی از تجهیزات ترافیکی هستند که نصب و استفاده از آن ها در جاده  ها، خیابان  ها، معابر و پارکینگ  ها ضروری است. هدف از نصب سرعتگیر در معابر و خیابان  ها محدود کردن سرعت وسایل نقلیه است.

سرعتگیر ها گروهی از تجهیزات ترافیکی هستند که نصب و استفاده از آن ها در جاده  ها، خیابان  ها، معابر و پارکینگ  ها ضروری است. هدف از نصب سرعتگیر در معابر و خیابان  ها محدود کردن سرعت وسایل نقلیه است. سرعت گیر پلاستیکی وزن بسیار پایین تری داشته و معمولا از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند.این سرعت گیرها برای کنترل سرعت خودروها در خیابان ها استفاده می شود . سرعت گیرپلاستیکی در سایزهای مختلفی تولید می شود  و هر کدام برای مکان های خاصی استفاده میشود . جهان ترافیک تولید کننده انواع سرعت گیر ترافیکی می باشد و آن را با بهترین کیفیت در اختیار هموطنان قرار می دهند . 

سرعت گیر پلاستیکی جاده ای

خرید سرعت گیر پلاستیکی جاده ای

سرعت گیر یکی از ابزارهای آرام سازی ترافیک است که به تنهایی و یا در کنار روش ها و ابزار های دیگر آرام سازی بکار گرفته می شود. این تجهیزات ترافیکی انواع مختلفی دارند که در انتخاب نوع سرعت گیر علاوه بر توجه به سرعت مجاز، توجه به نوع سرعت گیر بسیار حائز اهمیت استسرعت گیر پلاستیکی از تجهیزات ایمنی جاده ها و راه ها می باشند که با استفاده از انحراف عمودی کمک شایانی برای کم کردن سرعت وسایل نقلیه جهت ایمنی بیشتر می نمایند . برای خرید سرعت گیر جاده ای پلاستیکی با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک تماس حاصل نمایید . 


مزایای استفاده از سرعت گیر پلاستیکی

 

  • کاهش سرعت تردد در این سرعت گیر به ۴۰ کیلومتر بر ساعت
  • مقاومت عالی در برابر شرایط جوی نامساعد و تابش پرتو uv خورشید
  • قابل استفاده در مسیرهای پر تردد جاده ای برون شهری با حداکثر سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت. 


قیمت سرعت گیر پلاستیکی جاده ای

داشتن سرعت زیاد خودروها یکی از عوامل اصلی ایجاد تصادفات و سوانح جاده‌ای است .  جهان ترافیک با تولید و عرضه تجهیزات ترافیکی مرغوب و استاندارد و همکاری با شهرداری ها توانسته است بخشی از نیاز شهری به داشتن امنیت و ایمنی را با تولیدات خود پاسخگو باشد. سرعت گیرها در انواع لاستیکی و پلاستیکی برای استفاده در جاده های شهری و محیط های پارکینگی  مورد استفاده قرار می گیرند . بدنه سرعت گیر لاستیکی از لاستیک طبیعی تولید شده است که طبعا نشکن بوده و در برابر وزن ماشین سنگین نیز مقاوم است . سرعتگیرهای پلاستیکی ، کیفیت بالایی دارند و بسیار مقاوم هستند و در برابر حرارت و برودت تغییر شکل نمی دهند . بسته به نیاز هر منطقه ای از سرعت گیرهای متفاوتی استفاده میشود . برای استعلام قیمت سرعت گیر پلاستیکی جاده ای با ما تماس بگیرید .