آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/11/15 - 16:07
كد :63

چراغ راهنمایی led

چراغ های راهنمایی یکی از تجهیزات ترافیکی است که در خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد این چراغ های راهنمایی دارای انواع گوناگونی میباشد که باعث می شود عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده با نظم و ترتیب انجام شود . یکی از چراغ های راهنمایی و رانندگی که بسیار پر طرفدار نیز می باشد

چراغ های راهنمایی یکی از تجهیزات ترافیکی است که در خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد این چراغ های راهنمایی دارای انواع گوناگونی میباشد که باعث می شود عبور و مرور خودروها و عابرین پیاده با نظم و ترتیب انجام شود . یکی از چراغ های راهنمایی و رانندگی که بسیار پر طرفدار نیز می باشد چراغ های راهنمایی LED می باشد . این محصول از چراغ های ریز ال ای دی تشکیل شده است که دارای ماندگاری و طول عمر زیاد می باشد . شرکت جهان ترافیک تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی این محصولات را با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب عرضه می نماید . 

 

چراغ راهنمایی led

لیست قیمت چراغ راهنمایی

این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند. تابلو راهنمایی رانندگی، استوانه ترافیکی و کله قندی، سرعتگیر و چراغ راهنمایی و رانندگی از انواع تجهیزات کنترل ترافیک میباشد که می‌توان نام برد. قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی با یکدیگر متفاوت می باشد . بسته به اینکه چه نوع چراغ راهنمایی برای منطقه مورد نظر انتخاب نمایید و تعدادی که سفارش می دهید قیمت های متفاوتی را مد نظر داشته باشید . به دلیل تنوع زیادی که این محصولات دارا می باشد و نوسانات نرخ مواد اولیه برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید . 

تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ های راهنمایی و رانندگی جدید از لامپ های  LED یا چراغ های الکترونیکی فردی کوچکی هستند که با استفاده از ولتاژ اعمال شده به یک تراشه نیمه هادی و بازتابنده در داخل یک لنز رنگی کوچک یا پوشش بیرونی ایجاد می شود  .چراغ های لامپی نیز ساده ترین و قدیمی ترین نوع از این محصولات می باشد . نوع سوم و بسیار پر طرفدار چراغ های راهنمایی چراغ راهنمایی سولار می باشد که بدون انرژی برق کار می کند . برای خرید چراغ های راهنمایی و رانندگی با شماره های موجود در سایت جهان ترافیک تماس حاصل نمایید . چراغهای راهنمایی تاثیر بسیار مهمی در کاهش خسارت و تلفات و هم اینطور تاثیر زیادی در کاهش میزان تصادفات جاده ای و خیابانی دارند.