آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/01/17 - 10:56
كد :74

چراغ چشمک زن در چهارراه

چراغ های چشمک زن ترافیکی یکی از مهم ترین تجهیزات جهت هشدار به رانندگان و عابرین پیاده می باشد و جهت حفظ سلامت جانی و مالی شهروندان بکار برده می شود . اگر به تقاطع و چهارراه ها دقت کرده باشید حتما این چراغ های جشمک زن به چشمتان خورده است که به رنگ قرمز و زرد وجود دارند .

چراغ های چشمک زن ترافیکی یکی از مهم ترین تجهیزات جهت هشدار به رانندگان و عابرین پیاده می باشد و جهت حفظ سلامت جانی و مالی شهروندان بکار برده می شود . اگر به تقاطع و چهارراه ها دقت کرده باشید حتما این چراغ های جشمک زن به چشمتان خورده است که به رنگ قرمز و زرد وجود دارند . چراغ چشمک زن قرمز به معنای احتیاط به همراه ایست می باشد زیرا در قسمت هایی بکار برده می شود که تراکم ترافیک زیاد است و پس از توقف کامل و احتیاط می توان دوباره به راه ادامه داد . چراغ زرد چشمک زن نیز به معنی احتیاط می باشد . این چراغ ها معمولا برای هشدار بکار می رود و ممکن است در کنار آن تابلوهای دیگر که دستوراتی را در بر دارد برای آگاه سازی در خیابان ها بکاربرده شود . تجهیزات کنترل ترافیک هر روزه پیشرفته تر و مجهزتر می شود و این مساله می تواند از بروز حوادث ناگئار در جوامع جلوگیری بعمل آورد . 

چراغ چشمک زن در چهارراه

تولید کنند انواع چراغ راهنمایی و چراغ چشمک زن

شرکت جهان ترافیک تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی ال ای دی خورشیدی(سولار) و برقی چشمک زن ، چراغ عابر پیاده ثابت و متحرک و معکوس شمار سه رقمی(شمارنده-ثانیه شمار) وسایر تجهیزات کنترل ترافیک در سطح کشور می باشد . یکی از بهترین گزینه هایی که جهت کنترل عبور و مرور خودروها در چهارراه ها استفاده می شود چراغ های راهنمایی و چراغ های چشمک زن می باشد . چراغ های راهنمایی برای دستور ایست ، حرکت و احتیاط بکاربرده می شود و از برخورد خودروها که از مسیرهای مختلفی قصد عبور دارند بکار برده می شود . این محصولات دارای انواع مختلفی هستند . 

چراغ های راهنمایی سولار

چراغ راهنمایی سولار نوعی چراغ می باشد که در فضاهای مختلف خیابان ها بکار برده می شود و دارای یک پنل گیرنده نیروی خورشید می باشد که آن را تبدیل به الکتریسیته کرده و در صورت نیاز آن را روشن می نماید . برای خرید چراغ راهنمایی سولار با مشاوران شرکت جهان ترافیک در تماس باشید . 

چراغ راهنمایی لامپی

چراغ راهنمایی لامپی از قدیمی ترین و ساده ترین نوع چراغ های راهنمایی می باشد که با بالاترین کیفیت توسط شرکت جهان ترافیک عرضه می گردد . بسیاری از چهار راههای کشور دارای این نوع چراغ هستند و دلیل آن قیمت مناسب و کیفیت عالی آن می باشد . از معایب این نوع چراغ سوختن چراغ آن میباشد که تا تعویض لامپ ورد نظر عملا این محصول بلااستفاده و غیر قابل کاربرد می باشد . جنس پلی کربنات نگهدارنده چراغ راهنمایی از آسیب در برابر باران و برف و هرگونه تغییرات آب و هوایی و ضربه چراغ راهنمایی را محافظت می کند . 

چراغ راهنمایی LED