آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/05/09 - 10:18
كد :90

چراغ چشمک زن دو خانه

چراغ چشمک زن دو خانه ، یک وسیله برای کنترل ترافیک می باشد و یکی از کارآمدترین ابزار برای حفظ نظم شهری است که توسط شرکت جهان ترافیک تولید و اجرا میشود .این چراغ ها از این جهت اهمیت بالایی دارند. که تا حدود زیادی در کنترل ترافیک به پلیس‌ های ترافیکی کمک می کنند .

چراغ چشمک زن دو خانه ، یک وسیله برای کنترل ترافیک می باشد و یکی از کارآمدترین ابزار برای حفظ نظم شهری است که توسط شرکت جهان ترافیک تولید و اجرا میشود .این چراغ ها از این جهت اهمیت بالایی دارند. که تا حدود زیادی در کنترل ترافیک به پلیس‌ های ترافیکی کمک می کنند . چراغ های ترافیکی بصورت ثابت و چشمک زن تولید میشود . نوع چشمک زن نیز هشدار دهنده میباشد که از درجه اهمیت بالاتری برخوردار میباشد . نوع خورشیدی آن که بسیار نیز پر کاربرد می باشد  برق لازم برای روشن کردن چراغ ها را از انرژی خورشیدی تهیه میکند.نوع ال ای دی نیز کم هزینه تر و موثر تر میباشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهن ترافیک درارتباط باشید . 

چراغ چشمک زن دو خانه

قیمت چراغ چشمک زن دو خانه سولار

چراغ راهنمایی خورشیدی و یا سولار یکیاز مهم ترین چراغ های چشمک زن ترافیکی میباشد که با دریافت انرژی خورشیدی به تامین انرژی برق خود می پردازد . با شارژ کامل این نوع چراغ از طریق سلول های خورشیدی 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری این محصول کار می کند . برلی خرید و استعلام قیمت چراغ چشمک زن دو خانه سولار با ما در ارتباط باشید  .

لیست قیمت چراغ راهنمایی

چراغ های راهنمایی از تجهیزات کنترل ترافیک می باشد که در سه نوع تولید میشود . 

  1. چراغ راهنمایی لامپی
  2. چراغ ترافیکی سولار
  3. چراغ راهنمایی رانندگی ال ای دی 

هر کدام از این محصولات مزایای مرتبط به خود را دارد . بدنه پلی کربنات این محصول جهت جلوگیری از ورود باران و برف به درون محفظه و همچنین دوری از گرد و غبار بکار گرفته شده است .این محصولات سر چهارراه ها و معابر و مکان های مهم و تقاطع ها بنا بر نیاز به رنگ قرمز و زرد برای کنترل ترافیک و هرج و مرج نصب می شود . استفاده از بدنه پلی کربنات با کیفیت  مقاومت آن را در برابر شرایط مختلف محیطی افزایش قابل توجهی داده است.برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک در ارتباط باشید .