آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی

چراغ های راهنمایی رانندگانی از عواملیست که توانسته است به کنترل ترافیک کمک بسیاری نماید. کنترل ترافیک به کمک چراغ های راهنمایی رانندگی و وضع قوانین و مقررات برای عبور و تردد خودروها باعث شده است تا رانندگان با توجه به شرایط و قوانین راهنمایی رانندگی از تخلف خودداری کرده و بیشتر به این علائم ترافیکی توجه نمایند. چراغ های راهنمایی رانندگی هم مانند سایر تجهیزات ترافیکی دارای انواع متعددی بوده و در شرکت جهان ترافیک با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تولید شده و با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد. شرکت جهان ترافیک چراغ های راهنمایی رانندگی را به گونه ای تولید نموده که در برابر هر گونه شرایط جوی مقاومت داشته و به راحتی دچار شکستگی و یا فرسودگی نمی گردد. 
قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی

انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی

انواع چراغ های راهنمایی رانندگی برای استفاده های مختلف وجود دارد. در دسته بندی کلی، چراغ های راهنمایی رانندگی مخصوص عابرین پیاده با چراغ راهنمایی رانندگی مخصوص ماشین ها متفاوت است.هم در ابعاد چراغ، هم در تعداد رنگ ها.از مشکلات و دلایلی که انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی ایجاد گردید، عدم توانایی این چراغ ها در نمایش مفاهیم گسترده تر از فرمان توقف و حرکت بود که باعث می شد برای نشان دادن مفاهیم گسترده تر نیاز به تابلوها و چراغ های بیشتری داشت. از همین رو ایده چراغ های راهنمایی و رانندگی led ، طراحی و پیاده سازی گردید که در آن یک چراغ راهنمایی رانندگی از صدها چراغ ریز تشکیل شده است که در مواقع لزوم می تواند با طرح ها و علائم مختلف، مفاهیم را به راننده ها یا عابرین پیاده انتقال دهد.

فروش چراغ راهنمایی رانندگی در تهران

چراغ راهنمایی و رانندگی یکی از تجهیزات ترافیکی است که در تقاطع جاده ها، تقاطع پیاده رو ها یا خیابان ها و ورودی و خروجی معابر نصب شده و حق تقدم خودرو ها را مشخص می کند. چراغ های راهنمایی با سه رنگ اصلی سبز، زرد و قرمز که هر کدام مفهوم ویژه ای دارند به برقراری نظم در خیابان ها و کاهش تصادفات در معابر شهری کمک می کنند. چراغ راهنمایی که به انگلیسی به آن Traffic Light و یا Traffic Signal می گویند، ​بی تردید از آشنا‌ترین و مهم‌ترین وسایل کنترل ترافیک و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه و افزایش ایمنی در تقاطعات ​می‌باشد. اگرچه چراغ راهنمایی از حرکت پیوسته ​وسایل نقلیه در مسیرهای مختلف یک تقاطع جلوگیری ​می‌کند و موجب بروز تاخیر ​می‌شود، اما بطور کلی در صورت محاسبه درست​ زمان بندی آن، متوسط تاخیر ​وسایل نقلیه کمتر از زمانی خواهد بود که تقاطع بدون چراغ راهنمایی باشد.
لیست قیمت چراغ راهنمایی

کاربرد چراغ های راهنمایی رانندگی 

معمولاً چراغ راهنمایی را بطور مستقل و جداگانه برای کنترل تقاطعات بکار ​می‌برند، اما گاهی برحسب ضرورت و برای بازدهی بهتر ممکن است چراغ های راهنمایی چند تقاطع یا کلیه تقاطعات یک مسیر را به طریقی به هم ارتباط داد و هماهنگ کرد. امروزه به کمک روش های کامپیوتری می‌توان ​چراغ های راهنمایی تقاطعات قسمتی از شهر یا تمام شبکه ترافیک شهر را بهم ارتباط داد و هماهنگ نمود. این روش که کنترل ​منطقه ای ترافیک نامیده ​ می‌شود، مستلزم مطالعات وسیع، دسترسی به تکنولوژی پیشرفته و صرف هزینه بالا ​می‌باشد.

چراغ راهنمایی

چراغ مخصوص عابرپیاده

در تقاطعاتی که با چراغ راهنمایی کنترل ​می‌شوند، عبور پباده از عرض مسیر‌ها نیز به وضعیت فازهای چراغ راهنمایی بستگی دارد. همراه با فاز قرمز چراغ راهنمایی مسیر، چراغ مخصوص پیاده سبز شده و به عابر پیاده اجازه عبور داده ​می‌شود و برعکس، زمانی که فاز آن مسیر سبز باشد، با قرمز شدن چراغ مخصوص عابرپیاده عبور ممنوع ​می‌شود. این روش معمولاً در مواقعی بکار می‌رود، که حجم گردش به راست و چپ وسایل نقلیه کم باشد و امکان عبور ایمن ​عابرین پیاده وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، فاز جداگانه ای برای ​عابرین پیاده اختصاص داده ​می‌شود. در این حالت، زمانی که عابرین پیاده اجازه عبور دارند، ​وسایل نقلیه اجازه عبور ندارند و در نتیجه امکان عبور عابرین پیاده با ایمنی کامل فراهم ​می‌شود. در این روش به دلیل اختصاص فاز جداگانه ای برای ​ عابرین پیاده و توقف وسایل نقلیه در تمام جهات تاخیر بیشتری بر وسایل نقلیه وارد می‌شود.

چراغ راهنمای عابر پیاده 

از دیگر تولیدات ما در شرکت جهان ترافیک چراغ راهنمای مخصوص عابرین پیاده نیز می باشد که این مدل چراغ های راهنما به اندازه چراغ های راهنمایی رانندگی دارای اهمیت می باشد. چراغ مخصوص ​عابرین پیاده تنها دو رنگ سبز و قرمز دارد، که دو بصورت ممکن است ظاهر شود:
• قرمز
بصورت تصویر شخصی ایستاده به رنگ قرمز در زمینه سیاه یا با روشن شدن کلمه قرمز رنگ ایست.
• سبز
بصورت تصویر شخصی در حال حرکت به رنگ سبز در زمینه سیاه یا با روشن شدن کلمه سبز رنگ عبور.
چراغ راهنمای عابر پیاده 
تولید کننده چراغ راهنمایی رانندگی
امروزه علائم ترافیکی مخصوصا چراغ راهنمایی رانندگی نقش بسزایی در زمینه کنترل و روان سازی ترافیک کلان شهرها دارا می باشند. از اینرو شرکت سپند سازه سورن با توجه به تجربیات و سوابق گذشته خود در زمینه ساخت پایه های خود ایستا اقدام به  طراحی، ساخت و اجراء انواع پایه چراغ راهنمایی رانندگی ترافیکی نموده است. این سازه ها بصورت چند وجهی با لایه محافظتی گالوانیزه گرم تولید می گردد.این پایه ها (پایه های ترافیکی ، پایه تابلو )  اغلب جهت نصب چراغهای راهنمایی و رانندگی به همراه کانتر، تابلوهای علائم و نوشتارهای راهنمایی جهت نصب در سطح معابر درون و برون شهری مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت با توجه امکانات ویژه و نیروی مجرب در این زمینه توانسته است گام های موثری بردارد.