آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

معکوس شمار ترافیکی ال ای دی

معکوس شمارهای ترافیکی به نظم ترافیک ها کمک می کنند . به این معنی که در چهارراه ها کمتر صدای بوق های مکرر رانندگان شنیده میشود . 
امروزه استفاده از شمارنده ها در سر چهارراه های شلوغ اجتناب ناپذیر است . این شمارنده ها از یک صفحه ی ال ای دی LED و یک برد کنترل کننده داخلی تشکیل شده اند که توسط مرکز کنترل فرماندهی شده و زمان باقیمانده را بصورت معکوس نشان میدهند شمارنده ها با توجه به اینکه از لامپ های کم مصرف ال ای دی ساخته شده اند بسیار کم مصرف می باشند. چراغ ثانیه شمار دارای بدنه ای با دوام و مقاوم در برابر رطوبت و انواع شرایط آب و هوایی است . شمارنده ترافیکی مجهز به لامپ LED می باشد. چراغ های LED  در این شمارنده ترافیکی بکار رفته است که در صورتی که یکی از آن ها بسوزند کا مجموعه به کار خود ادامه می دهد . چراغ ثانیه شمار دارای بدنه ای با دوام و مقاوم در برابر رطوبت و انواع شرایط آب و هوایی است.  جهان ترافیک تولید کننده معکوس شمار ترافیکی می باشد که آنرا با بهترین کیفیت به شما رائه می دهد . 
معکوس شمار ترافیکی ال ای دی

مشخصات معکوس شمار ترافیکی ال ای دی

  • بدنه ثانیه شمار ترافیکی دارای بدنه ضد اب می باشد که بسیار با دوام است 
  • این شمارنده ترافیکی طول عمر زیادی دارد و در شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است.
  • چراغ های LED  بکار رفته در آن هزینه تعمیر و نگهداری آن را به شدت کاهش داده است
  • این محصول دارای قابلیت دید در شب بسیار واضحی است
  • معکوس شمار ترافیکی جزو تجهیزات ترافیکی ضروری در چهارراه ها میباشد . 
مشخصات معکوس شمار ترافیکی ال ای دی

خرید معکوس شمار ترافیکی

معکوس شمار ترافیکی ، برای افزایش نظم خیابان ها و افزایش توجه مردم به مدت زمان چراغ سبز و چراغ قرمز ، طراحی و تولید شده است .  چراغ راهنمایی led در دسته تجهیزات کنترل ترافیک قرار دارد که در بسیاری از نقاط ایران از جمله تقاطع های شهری نصب شده است و کاربرد بسیار بالایی در اکثر نقاط دارد و باعث افزایش ایمنی می گردد . قیمت مناسب، گارانتی بلند مدت و معتبر، عمر طولانی و ابعاد مناسب. از جمله مزایای این معکوس شمار ترافیکی می باشد . همچنین قیمت ثانیه شمار چراغ راهنمایی به نسبت کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب است . برای خرید معکوس شمار ترافیکی با کارشناسان ما در جهان ترافیک در ارتباط باشید  .