آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی معکوس شمار

ثانیه شمار چراغ راهنمایی یکی از تجهیزات کنترل ترافیکی است.که برای افزایش نظم خیابان ها.و افزایش توجه مردم که چه به صورت پیاده و چه با وسایل نقلیه در رفت و آمد هستند، طراحی و تولید شده است. قیمت مناسب، گارانتی بلند مدت و معتبر، عمر طولانی و ابعاد مناسب از جمله مزایای این معکوس شمار ترافیکی می باشد. چراغ راهنمایی یکی از مهمترین تجهیزات راهنمایی و رانندگی است که رعایت هشدارها و دستورات آن، نظم و ترافیک روان تری را در پی خواهد داشت. حال اگر چراغ راهنمایی مجهز به یک ثانیه شمار ترافیکی نیز باشد بدون شک بازدهی و کارایی آن در ایجاد نظم دوچندان خواهد شد. 

 ویژگی های چراغ راهنمايي معكوس شمار

چراغ راهنمايي معكوس شمار در دسته ی تجهیزات کنترل ترافیک قرار دارد که دارای سه چراغ است.که چراغ میانی آن به صورت ثانیه شمار طراحی شده است. چراغ ثانیه شمار با توجه به مزیت هایی که در مورد کاهش ترافیک و آلودگی هوا دارد بسیار حائز اهمیت است. این چراغ معکوس شمار به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل تنظیم است. برخورداری از قابلیت کنترل از راه دور، یکی از ویژگی های منحصر به فرد این چراغ ثانیه شمار هوشمند است.که آن را نسبت به انواع چراغ معکوس شمار موجود در بازار متمایز می سازد و به یکی از محصولات ویژه ایمن ترافیک تبدیل شده است.

تولید کننده معکوس شمار ترافیکی

چراغ معکوس شمار ترافیکی را می توان در سردترین نقطه با دمای منفی 50 درجه سانتیگراد نیز نصب کرد. همچنین تحمل آن در برابر گرمای 80 درجه ای هوا بسیار ستودنی است. این میزان از مقاومت، به لطف بدنۀ پلی کربناتی آن و همچنین قطعات مرغوب به کار رفته در آن، حاصل شده است. چراغ های LED به کار رفته در این معکوس شمار، علاوه بر نور پرقدرت و مصرف پایین انرژی، طول عمر بالایی دارند بنابراین شامل هزینه های دوره ای تعمیر و نگهداری نخواهند بود.

مزایای چراغ راهنمایی معکوس شمار

  • بدنه مقاوم و عایق
  • گارانتی و خدمات معتبر
  • طول عمر بالای قطعات
  • سازگار با اب و هوا نقاط مختلف ایران
  • مصرف پایین انرژی و حمل و نقل آسان
  • بسته بندی مناسب
کاربرد چراغ راهنمایی معکوس شمار 
معکوس شمار جهت نصب در کنار چراغ راهنمایی در تقاطع ها و اعلام زمان حرکت دقیق، ساخته شده است که با دقت بالا زمان شروع حرکت و زمان ایست را به رانندگان اعلام می نماید. این چراغ ها محصولی است که به کنترل آلودگی هوا کمک کرده و در مصرف سوخت صرفه جویی می کند ، و همچنین می تواند از تصادفات اتومبیل جلوگیری و استرس رانندگان را کاهش دهد. چراغ های معکوس شمار دارای کیفیت ساخت بالایی هستند و بدنه این دستگاه با IP60 طراحی و ساخته شده است.

فروش چراغ راهنمایی معکوس شمار

چراغ راهنمایی یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد (قرمز، زرد ، سبز) مشخص می‌سازد.چراغ های راهنمایی به صورت تک خانه، دو خانه و سه خانه معمولی و خورشیدی(سولار) با دو نوع کارکرد چشمک زن و دائمی می باشند. تفاوت عمده چراغ های راهنمایی سولار با انواع معمولی در تجهیز آنها با پنل خورشیدی، باتری و دستگاه کنترلر شارژ باتری جهت تامین انرژی مورد نیاز سیستم از خورشید می باشد. چراغ های معکوس شمار که بر روی پایه چراغ های راهنمایی رانندگی تعبیه می شود ، جهت کمک به رانندگان برای درک و آگاهی یافتن از اطلاعات و  یادآوری جهت زمان قرمز و سبز شدن علامت طراحی شده است. در دو مدل 2رقمی و 3رقمی عرضه می شود که مدل 2رقمی آن می تواند از 0 تا 99 ثانیه را شمارش کند.