آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بشکه ایمنی با درب

جداکننده ها از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که معمولا به صورت موقت در زمان هایی که فرصت اعمال تغییرات در مسیر وجود ندارد و یا لزومی به تغییرات ثابت نیست قرار داده می شوند. بشکه های ترافیکی از جمله جدا کننده هایی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. بشکه ترافیکی به عنوان مانعی برای جلوگیری از برخورد خودرو ها و هدایت آن ها استفاده می شود. مدل های بدون درب و با درب بشکه ایمنی ترافیکی تولید می شود.
متریال به کار رفته در تولید بشکه ایمنی با درب ، مرغوب ترین نوع بوده و قابلیت نگهداری و قرار گرفتن در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد. شبرنگ استفاده شده در تولید بشکه ایمنی ، این قابلیت را به بشکه می دهد که در نور کم نیز به خوبی در جاده ها قابل مشاهده باشد.
بشکه ایمنی با درب

کاربرد انواع بشکه های ترافیکی 

جذب حداکثر میزان ضربه برای جلوگیری از خسارات بشکه ایمنی دارای انواع گوناگونی از جمله

بشکه ایمنی با درب،

بشکه ترافیکی ایمنی،

بشکه ایمنی 7 کیلویی

و ... . بشکه ایمنی انواع گونان دیگری دارد که هر کدام دارای جنس ها و کاربرد های متفاوتی می باشند. برای مثال بشکه ترافیکی 105 سانتی متری که در ایمن ترافیک کالا در دسته ی تجهیزات ترافیکی و در نوع بشکه ایمنی جای دارد دارای مواد اولیه از جنس ایوا و یا پلی اورتال ساخته شده است.بشکه ایمنی ترافیکی جهت جداسازی و افزایش ایمنی در خیابانها و جاده ها و…. مورد استفاده قرار میگیرد که دارای شبرنگ هاشوری زرد و مشکی رده مهندسی 3و7 ساله طبق استاندارد و ضدآب میباشد ، که در ابعاد 90.105،120 سانتی متری و برحسب مقدار مواد تزریق شده به آن تولید میشود. وزن از 7 تا 11 کیلوگرم، به همراه درب، تولید شده با مواد نو، غیرقابل شکستن، مقاومت بالا در برابر ضربه، قابلیت پر کردن با آب و شن جهت افزایش وزن که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند.
قیمت بشکه پلاستیکی ترافیکی

تولید کننده بشکه های ترافیکی درب دار 

بشکه های ترافیکی که به عنوان جدا کننده های ترافیکی شناخته شده می باشد دارای انواع گوناگونی بوده که به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شود به طور مثال بشکه های ترافیکی درب دار و بدون درب هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در شرکت جهان ترافیک با کمک مواد اولیه با کیفیت تولید شده و به فروش می رسد.  رنگ بشکه های ترافیکی ثابت بوده و با وضوح بالا می باشد و دچار رنگ پریدگی نمی شود. بشکه ترافیکی دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر ضربه و برخورد با اتومبیل ها دچار شکستگی نمی شود. در ساخت و تولید این بشکه های ترافیکی تمامی استانداردهای لازم رعایت شده است. قیمت بشکه ایمنی با درب، مناسب در نظر گرفته شده و نسبت به کیفیت مواد استفاده شده در تولید آن و ماندگاری بالایی که دارد مقرون به صرفه است.

فروش بشکه های ترافیکی درب دار 

اگر قصد خرید بشکه ایمنی را دارید می توانید در ایمن ترافیک کالا انواع مدل های بشکه ایمنی ترافیکی را مشاهده کنید و با توجه به کاربری مورد نظرتان مدل مناسبی از بشکه های ترافیکی را انتخاب کنید. این محصول از تجهیزات ترافیکی بسیار پرکاربرد سایت یک دو سه سازه به حساب می آید. بشکه های ایمنی با قابلیت ضربه گیری بالا در مقابل هر گونه فشار و ضربه مقاومت به وسیله جذب کردن شدت ضربات از میزان خسارات می کاهند. برای خرید انواع بشکه های ایمنی کافیست با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید.