آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

علائم هشدار دهنده ایمنی 

تابلوی های علايم ايمني سطحي است استاندارد متشكل از كلمـات، عبـارات و تـصاويري بـراي هـشدار و اعلام خطر به كارگران يا ساير افرادي كه بـه نحـوي در معـرض خطـرات بـالقوه و بالفعـل محـيط کـار ميباشند، يا حاوي توضيحاتی در مورد عواقب و پيامدهاي حاصل از آن خطرات و يا بيـانگر دسـتورالعملهاي ايمنـي به آنان در زمينه چگونگي فرار از موقعيت هاي خطرناك بوده كه اين علايـم بـصورت دائمـي و گـاهي بـصورت موقـت در قسمت هاي مختلف كارگاه و در حين پروسه هاي كاري نصب ميشوند. به کارگیری این علائم ایمنی استاندارد می تواند میزان و شدت خطر را کنترل نموده و از به خطر افتادن سلامتی انسان جلوگیری نماید. علائم ایمنی انواع مختلفی دارند که بر حسب نوع کاربرد دسته بندی شده و مورد استفاده قرا می گیرند. با خرید علائم ایمنی استاندارد از شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را خریداری کرده و تا سال های سال از آن استفاده نمایید. ما در این شرکت سعی را بر آن داشته ایم تا با تولیدات با کیفیت جان ومال شما را از هر گونه خطر و آسیب جدی دور نماییم. 
علائم هشدار دهنده ایمنی 

علائم خطر (warning signs)

تابلوهای علائم خطر با استفاده از تصاوير استاندارد در تابلو هاي مثلثي كه راس آن بالا است ورنگ زمينه مثلث زرد و زمينه تابلو سفيد ، مثل تابلو ایمنی(علایم ایمنی) خطر ، خطر كارگران مشغول كارند و خطر سقوط بار.

علائم ایمنی هشدار دهنده  Warning safety signs

شکل هندسی در این علایم یک مثلث متساوی الاضلاع است. این مثلث حاشیه ی مشکی دارد و رنگ داخل آن زرد می باشد. معنی ترکیب رنگ زرد با مثلث، یکی از معانی احتیاط،  هشدار و یا خطر است.

علائم ایمنی

وجود خطر در هر محیط کاری امری اجتناب ناپذیر است. این خطرات می تواند خسارت های جانی و مالی را در برداشته و در صورت عدم توجه و دقت موجب ضرر و زیان های فراوانی گردد. امروزه پیشرفت در امر ایمنی بسیاری از حوادث را کاهش داده و نصب علائم ایمنی استاندارد در انواع و اقسام آن موجب هوشیاری و افزایش سطح دانش عموم مردم، کارکنان و کارگران شده است.خرید انواع علائم ایمنی برای کارگاه های صنعتی، محیط آزمایشگاهی، معابر و جاده های بزرگ، فروشگاه ها، مناطق خطرناک، انبار داری و صنایع حمل و نقل را در بر می گیرد. به کارگیری این علائم ایمنی استاندارد می تواند میزان و شدت خطر را کنترل نموده و از به خطر افتادن سلامتی انسان جلوگیری نماید. 
خرید علائم ایمنی
انواع علائم ایمنی در محیط کار
تقسیم بندی تابلوهای علايم ايمني بر اسـاس نوع پيـام و بكـارگيري رنگهـا بـه گروه هـاي زيـر تقسيم بندی ميشوند:
1 -علايم خطر
2 -علايم هشدار دهنده
3 -علايم احتياط
4 -علايم دستورالعمل هاي ايمني
5 -علايم آگاه كننده
خرید علائم اخطاری
به منظور حفظ سلامتی و هشدار به کارگران و افراد عادی در محیط کار یا مکان های عمومی نصب می گردند. کنترل خطر، هشدار و جلوگیری از ورود آسیب از جمله مهم ترین تاثیرات علائم ایمنی اخطاری می باشند. این علائم تنوع بسیاری داشته و مطابق با محیط کاری دارای انواع مختلفی است. شکل ظاهری علائم ایمنی اخطاری مثلثی به سمت بالا می باشد. رنگ رایج در این علائم عموما با حاشیه سیاه و زمینه زرد می باشد. مهم ترین مکان هایی که می توانند با نصب علائم ایمنی اخطاری از میزان شدت خطر کاست، می توان به آزمایشگاه های شیمی و صنعتی، محیط کارگاهی و صنایع ساخت و ساز اشاره کرد.
سـاير علايـم كـاربردي ازجملـه:
 • علايـم خطـرات بيولـوژيكي،
 • علايـم خطـرات تشعـشعي،
 • علايـم نشاندهنده جهت،
 • علايم ايمني حريق،
 • علايم ترافيكي و راهنمايي و رانندگي 
 • علايم خروج اضطراری
حوادث طبیعی و غیر طبیعی سالیانه مسبب ایجاد خسارت های مالی و جانی بیشماری هستند، اما برای کاهش این خسارت‌ها چه روش‌هایی برای پیشگیری وجود دارد؟ آموزش نیروی انسانی برای مقابله با حوادث، مقاوم سازی سازه ها، استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب، کارشناسی و نصب علائم ایمنی و اطلاعاتی مناسب، آمادگی برای شرایط پس از بحران و موارد دیگر می‌توانند خسارت های مالی و جانی را به طرز محسوسی کاهش دهند. در بین این موارد علائم ایمنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مشخص کردن محل نصب تجهیزات ایمنی، مسیر خروج اضطراری، محل تجمع ایمن، خطرات و آگاهی از نحوه ی صحیح استفاده از تجهیزات، اعلام محدودیت ها و ممنوعیت ها، از موارد کارکرد‌های علائم ایمنی می‌باشند.
علائم هشدار دهنده ترافیکی

از جمله ویژگی های علائم ایمنی اخطاری را می توان موارد زیر عنوان نمود:

 • مقاوم به شرایط محیطی باشند.
 • بدنه ای مقاوم به ضربه و تنش های فیزیکی داشته باشند.
 • خاصیت شبرنگ آن می تواند افراد را از وقوع خطر در تاریکی آگاه سازد.
 • در ابعاد مناسب تولید شده و قابل مشاهده باشند.
 • زنگ نزند و عمر بالایی داشته باشد.
علائمی که توسط تابلو، رنگ، علامت نورانی (روشنایی) یا علائم صوتی، ارتباط کلامی  یا علائم ناشی از حرکت دست، توصیه ها و اطلاعاتی درباره ایمنی عمومی و بهداشت کار را انتقال میدهد که شامل تابلوها و علائم تصویری، علائم نورانی، علائم نوری، علائم صوتی، علائم کلامی و علائم ایمنی با حرکات دست میگردند.