آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

درب بشکه ایمنی

شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک با ارائه انواع چراغ های راهنمایی رانندگی توانستهاند نیاز شهری و شهروندان به داشتن تجهیزات با کیفیت و کنترل کننده ترافیکی را پاسخگو باشد. بشکه های ترافیکی زرد رنگی که در این شرکت تولید می شود دارای کیفیت بالایی بوده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد. بشکه های ترافیکی دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشد که علاوه بر اندازه دارای مدل های متنوعی می باشد . بشکه های ترافیکی گاها دارای درب بوده و به عنوان پوششی برای بشکه های ترافیکی به کار برده می شود. 
درب بشکه ایمنی

انواع بشکه های ترافیکی 

بشکه ایمنی دارای انواع گوناگونی از جمله

بشکه ایمنی با درب

بشکه ترافیکی ایمنی

بشکه ایمنی 7 کیلویی

و ... . بشکه ایمنی انواع گونان دیگری دارد که هر کدام دارای جنس ها و کاربرد های متفاوتی می باشند. برای مثال بشکه ترافیکی 105 سانتی متری که در شرکت جهان ترافیک کالا در دسته ی تجهیزات ترافیکی و در نوع بشکه ایمنی جای دارد دارای مواد اولیه از جنس ایوا و یا پلی اورتال ساخته شده است.
جنس بشکه ایمنی
جنس این محصوال از پلاستیک های بادوام و محکم است. وجود شبرنگ ها که برای راهنمای مسیر از آن ها استفاده میشود به افزایش کارایی این بشکه کمک میکند.
فروش بشکه ترافیکی در تهران

ویژگی بشکه های ترافیکی 

این محصول از پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است که جهت نصب در شرایط خاص می توان داخل آن را با آب پر کرد تا همچون یک بلوک سیمانی سنگین و ثابت بماند. جنس این محصول از پلاستیک بسیار با کیفیت ساخته شده است که در برابر تابش نور خورشید مقاومت بالایی از خود به نمایش می گذارد. برای حمل و جابجایی آن نیز می توان به آسانی آب داخل بشکه ترافیکی را خالی می کنند . پس از خروج آب وزن بشکه به حالت اولیه باز می گردد و به آسانی قابل جابجابب توسط نیرو های کار می باشد. مهمترین ویژگی بشکه ترافیکی، قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. البته لازم به ذکر است اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد. بعد از اتمام کار با بشکه ایمنی، هم به راحتی می‌توان آب داخل آن را تخلیه و به‌ راحتی آن را جابجا کرد. طراحی بشکه های ترافیکی به این صورت باعث می شود تا بشکه ی ایمنی 7 کیلویی تحمل لازم را در مقابل ضربه های احتمالی داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه کاهش داده شده و کمترین خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.بشکه زرد ترافیکی در گروه جداکننده ها قرار گرفته و یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.

فروش بشکه های ترافیکی درب دار 

بشکه ترافیکی به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد که انواع بشکه ترافیکی را در سایز های متفاوت در سایت درج شده است.بشکه ايمني ترافیکی نوعي مانع ترافيكي است كه جهت مسدود نمودن نقاطي از مسير مورد استفاده قرار مي گيرد. هنگام برخورد با بشكه هاي ترافيكي آسیب چنداني به خودرو وارد نمي شود. بشكه هاي ترافيكي مقاومت لازم جهت نگهداري آب و شن را دارا هستند. انوا ع پلاستيكي بشكه هاي ترافيكي با قابليت پر كردن آب در برابر ضربه وارده و به رنگهاي زرد ، نارنجي و قرمز و با ابعاد گوناگون براي جداسازي و ايمن سازي محيط كارخانه ها ، انبارها و بزرگراه ها بكار مي روند.