آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

فروش چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی رانندگی  یک وسیله جهت راهنمایی رانندگان و عابرین پیاده می باشد که بیشتر در تقاطع جاده ها، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده  دارد.انواع چراغ راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارات و تلفات، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است.شرکت جهان ترافیک تولید کننده و نماینده فروش چراغ راهنمایی رانندگی در سراسر کشور می باشد . این محصولات در انواع مختلفی تولید می شود که می توان با توجه به نیاز و بودجه شهرداری و یا پیمانکار محترم آن را تهیه نمود .چراغ راهنمایی رانندگی لامپی ، چراغ راهنمایی رانندگی سولار یا خورشیدی ، چراغ راهنمایی رانندگی LED از انواع این محصولات محسوب میشود .
فروش چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ  راهنمایی رانندگی سولار

این چراغ های راهنمایی با استفاده از انرژی خورشیدی و همچنین در شب با استفاده از باطری به راحتی کار کرده و خود انرژی خود را تامین می کنند .  چراغ راهنمایی سولار تک خانه، دوخانه و سه خانه از انواع این چراغ‌ها هستند. از ویژگی های این نوع چراغ راهنمایی و رانندگی می‌توان به نصب و تعمیر آسان آن‌ها، وزن کم، عدم نیاز به کابل  و عدم اشغال فضای بالا اشاره نمود. این چراغ ها نیاز به برق را کاهش داده و تقریبا بدون نیاز به انرژی برق می باشد .زیرا انرژی مورد نیاز خود را از طریق سلول های خورشیدی دریافت می کند . مدت زمان شارژ لازم برای چراغ راهنمایی خورشیدی ۱۲ ساعت در طول روز و در معرض نور خورشید می باشد و در هوای ابری ۲۰ ساعت می باشد و با این شارژ تا ۷ روز در تاریکی مطلق و ۱۴ شبانه روز در هوای ابری می تواند به کار خود بدون شارژ مجدد ادامه دهد.

لیست قیمت چراغ راهنمایی

چراغ های راهنمایی و رانندگی که در شرکت جهان ترافیک تولید می شود دارای گارانتی و نصب رایگان می باشد و این شرکت کیفیت محصولات خود را تضمین می نماید .  نقش ویژه چراغ راهنمایی در خصوص کنترل معابر و تضمین سلامت عابران و خودروها در جاده های شهری و غیرشهری انکارناپذیر است.عدم توجه به تابلوهای راهنمایی می تواند جرم محسوب شده و افرادی که از آن ها پیروی نمی کنند به خصوص در مقابل چراغ قرمز شامل جریمه خواهند شد . در برخی از تقاطع‌ها و یا محل نصب چراغ راهنمایی و رانندگی، چراغ مورد نظر برای جهت خاصی از مسیر شما تعبیه شده است که معمولا با یک پیکان در اطراف چراغ راهنمایی، معمولا در زیر یا بالای آن، جهت را برای شما مشخص می‌کند.برای دریافت لیست قیمت چراغ راهنمایی با شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک در تماس باشید . 

خرید چراغ راهنمایی رانندگی

خرید چراغ راهنمایی رانندگی
اهمیت چراغ راهنمایی و رانندگی در هشدار و اعلام شرایط بحرانی بر هیچکس پوشیده نیست. ضمن اینکه این علائم کنترل ترافیک های شهری را نیز برعهده دارد . استفاده از علایمی که به طور مبهم و کلی خطر یا احتیاط را گوشزد می کنند، کافی نبوده و اقدامی غیر اصولی است. یکی از دغدغه هایی که ممکن است هر تولید کننده چراغ راهنمایی داشته باشد در وهله اول، بهینه سازی مصرف انرژی است.استفاده از چراغ های راهنمایی ال ای دی سبب تغییرات بسیار مثبتی در عملکرد این محصولات شده است. در این نوع چراغ راهنمایی و رانندگی بجای استفاده از لامپ های پر مصرف که هزینه زیاد و طول عمر کمی دارند، از دیود های ال ای دی برای رنگ های مختلف خانه های چراغ در ساختار آن استفاده شده است. برای خرید چراغ راهنمایی رانندگی با مشاوران جهان ترافیک در ارتباط باشید .