آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

فروشنده تابلوهای ترافیکی کرج

تابلوهای ترافیکی را می توان از مهم ترین تجهیزات و علائم هشداردهنده به شمار آورد که در برقراری ایمنی راه ها نقش موثری ایفا می کنند. بیشتر تصادفات دلخراش، حوادث رانندگی، خسارت های جاده ای، گم کردن مسیرها و ... در خیابان هایی اتفاق می افتد که یا تابلوهای ترافیکی وجود نداشته و یا اینکه وجود آن ها با نقصی همراه بوده است. در نتیجه با استفاده از این تابلوها می توان از بروز این مشکلات به حد قابل قبولی جلوگیری کرد و امنیت و ایمنی را در خیابان ها به ارمغان آورد.
شرکت جهان ترافیک به عنوان فروشنده تابلوهای ترافیکی در کرج، انواع مختلف این تابلوها را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند. شما می توانید در صورت نیاز به خرید تابلوهای ترافیکی به این مرکز مراجعه کنید و یا اینکه با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.


 
فروشنده تابلوهای ترافیکی کرج

 

فروش تابلوهای ترافیکی

تابلوهای ترافیکی از کاربردی ترین علائم و ابزارهای ترافیکی محسوب می شوند که به منظور کاهش تصادفات و حوادث جاده ای در مسیرهای تردد وسایل نقلیه نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلف این تابلوها نشانه هایی هستند که رانندگان را از مسیر پیش رو، پیچ های تند، شیب راه، مسافت های مانده، دور برگردان و بسیاری از اطلاعات دیگر آگاه می سازند و بدین طریق امنیت را در راه ها برقرار می سازند. 
تابلوهای ترافیکی علاوه بر دادن اطلاعات ذکر شده، در برقراری نظم و انضباط در راه ها شهری و معابر برون شهری نقش موثری ایفا می کنند. به گونه ای که تردد وسایل نقلیه را کنترل کرده و از ایجاد ترافیک های سنگین جلوگیری می نمایند. 

ضرورت استفاده از تابلوهای ترافیکی 

  • از سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه جلوگیری کرده و مانع از ایجاد تخلفات رانندگی می شوند.
  • با اعلام مسیرهای عبوری به راننده گان  در انتخاب بهترین مسیر کمک می کنند.
  • نام خیابان ها، معابر، مکان های عمومی و مقدار مسافت رسیدن به مقصد را به رانندگان و یا عابرین نشان می دهند.
  • زمان رسیدن به مقاصد را به حداقل می رسانند.
  • خطرات و حوادث احتمالی را با استفاده از علائم قابل فهم اعلام می کنند.

تابلوهای هشداری

تابلوهای ترافیکی هشداری آن دسته از تابلوهایی هستند که رانندگان را از خطرات پیش رو مطلع کرده و وقوع احتمالی حادثه ای را به آن ها گوشزد می کنند. در واقع این دسته تابلوها می توانند در حفظ امنیت رانندگان و سرنشینان نقش موثرتری داشته باشند و از وقوع بسیاری از حوادث رانندگی جلوگیری نمایند.
بی توجهی به تابلوهای هشدار دهنده نه تنها ممکن است موجب بروز حوادثی برای راننده و سرنشینان شود، بلکه نوعی تخلف بوده و جریمه هایی را برای راننده وسیله نقلیه به همراه خواهد داشت.