آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن سولار تک خانه

چراغ راهنمایی تک خانه سولار از بخش های سیستم هوشمند تنظیم مصرف، باطری،پانل سلول خورشیدی، فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه تشکیل شده است.  بدون نیاز به انرژی برق و یکی از مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده ها و نقاطی که دسترسی به انرژی برق وجود ندارد. چراغ های راهنمایی از خانواده محصولات تجهیزات ترافیکی و چراغ های راهنمایی و اخطاری  محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد. این چراغ ها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شوند. چراغ راهنمایی خورشیدی چراغ های با استفاده از پنل های خورشیدی به عنوان هشدار دهنده جهت ایمنی جاده ها بکار می روند، بنابراین هیچ نیازی به استفاده از برق وجود ندارد. دوام و عمر بالایی دارند و برای سالیان زیادی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مزایای چراغ راهنمایی تک خانه سولار 

  • استفاده ار انرژی خورشیدی و بی نیاز از انرژی برق
  • کاهش هزینه های نصب، تعمییر و نگهداری
  • طول عمر بالا

قیمت چراغ چشمک زن سوالار تک خانه

چراغ چشمک زن سولار به صورت چشمک ­زن و بدون نیاز به انرژی برق، در طول شبانه روز کار می­کند. چراغ چشمک زن خورشیدی، با توجه به بالا رفتن میزان هزینه های برق مصرفی با استقبال بالایی روبه رو شده ­است. چراغ چشمک زن خورشیدی، میزان روشنایی خود را، با توجه به شدت نور دریافت شده در طول روز، به صورت اتوماتیک تغییر می­دهد. شرکت جهان ترافیک عرضه کننده انواع چراغ های چشمک زن خورشیدی تک خانه، چراغ چشمک زن خورشیدی دو خانه و چراغ چشمک زن خورشیدی سه خانه می­ باشد. طول عمر این چراغ های خورشیدی حداقل 10 سال است. و مدت زمان کارکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از اینکه باتری ان به صورت کامل شارژ شد، 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری می باشد.

فروش چراغ راهنمایی چشمک زن  سولار تک خانه

چراغ های راهنمایی سولار نوعی چراغ چشمک زن خورشیدی هستند که بدون نیاز به انرژی برق کار می کنند و با استفاده از پنل خورشیدی(سولار)، نور خورشید را به الکتریسته تبدیل و آن را در باطری های قدرتمند خود ذخیره می کنند که باعث می شود تا 7 شبانه روز به طور مداوم بدون نیاز به شارژ مجدد به عملکرد خود ادامه دهند. چراغ چشمک زن سولار تک خانه نوعی از چراغ ترافیکی است که دارای یک چراغ با لامپ های ال ای دی است و توانایی انتخاب بین دو رنگ قرمز و نارنجی را به کاربر می دهد. این چراغ راهنمایی و رانندگی با استفاده از استاندارد و تکنوژی های بسیار جدید ساخته شده که باعث طول عمر بالا می باشد همچنین اجزا و بدنه آن مقاومت بسیار بالایی دارند.

خرید چراغ چشمک زن سولار تک خانه

شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک ارائه دهنده انواع چراغ ترافیکی می باشد و چراغ راهنمایی چشمک زن سولار تک خانه که در دسته تجهیزات ترافیکی جای دارد، یکی از این مدلها بوده و شما می توانید دیگر نمونه های چراغ راهنمایی و رانندگی موجود را در سایت  مشاهده نمایید. چراغ راهنمایی تک خانه سولار از بخش های سیستم هوشمند تنظیم مصرف، باتری 12ولت ah18  ،پانل سلول خورشیدی، فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه تشکیل شده است. چراغ راهنمایی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و یکی از مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده ها و نقاطی که دسترسی به انرژی برق وجود ندارد. قطر هر ماژول 30 سانتیمتر و ابعاد چراغ 35*42*35 سانتیمتر می باشد.