آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن برقی تک خانه

از آنجایی که تعیین مسیر خودروها و هشدار به آن ها و جلوگیری از تصادفات در داخل شهر و در بزرگرا ه ها و آزادراه های بین شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است استفاده از چراغ چشمک زن یکی از مهم ترین وسایل تجهیزات کنترل ترافیک محسوب میشود . با افزایش روز افزون وسایل نقلیه و بدنبال آن توجه به نظم دادن رفت و آمد  این وسایل و عابرین پیاده، اهمیت تجهیزات ترافیکی از جمله چراغ راهنمایی چشمک زن بیش از گذشته شده است. چراغ چشمک زن برقی تک خانه یکی از ملزومات ترافیکی میباشد که شرکت جهان ترافیک تولید کننده آن میباشد .
 
چراغ چشمک زن برقی تک خانه

ویژگی چراغ چشمک زن برقی تک خانه

از ویژگی های چراغ راهنمایی برقی ،این است که این چراغ چشمک زن تک خانه نور را تا شعاع 3 کیلومتری با وضوح بالا پرتاب می کند . این محصول در مقابل گرما، سرما، رطوبت و بارندگی مقاومت لازم را دارد و مصرف برق را تا 30 درصد کاهش می دهد.چراغ چشمک زن برقی می تواند با لامپ کار کند . در این چراغ برای روشنایی از لامپ های مخصوص استفاده می شود. نور لامپ با برخورد به کاسه چراغ به سمت بیرون پرتاب می شود. از مزیت آن می‌توان به پایین بودن قیمت چراغ چشمک زن تک خانه اشاره کرد.اگر از چراغ های LED استفاده می نمایید در هزینه ها صرفه جویی کرده اید . زیرا مصرف برق در این نوع چراغ چشمک زن به طرز چشم گیری کاهش پیدا کرده است . 

نماینده فروش چراغ چشمک زن برقی تک خانه 

در مسیرهای داخل شهری و در جاده های کم عرض نصب می گردد. این چراغ از یک خانه به همراه متعلقاتش تشکیل شده است. چراغ چشمک زن به عنوان مسیر نما ، هشدار دهنده و یا حق تقدم در چهار راه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شوند. از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد. جهان ترافیک تولید کننده چراغ چشمک زن برقی تک خانه می باشد .

قیمت چراغ چشمک زن برقی تک خانه

چراغ چشمک زن برقی به عنوان هشدار دهنده در خیابان ها و سطح شهر بکار برده می شود .دلیل استفاده از آن کمک به جریان ترافیک ، کنترل ترافیک و جلوگیری از تصادفات می باشد . این تجهیزات که در کنترل ترافیک؛ به عبور و مرور انسانها و ماشین‌ها نظم می‌دهند . بدنه این چراغ چشمک زن برقی از جنس پلی کربنات مقاوم در برابر uv می باشد.که استفاده از این متریال موجب سبکی وزن محصول و مقاومت بالای این چراغ راهنمایی در برابر ضربه می شود. همچنین قطعات این چراغ چشمک زن ترافیکی قابل تعویض می باشد.برای استعلام قیمت چراغ چشمک زن برقی تک خانه با جهان ترافیک در تماس باشید .