آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن تک خانه 

به دلیل اینکه چراغ راهنمایی برقی برای تعیین مسیر خودروها و هشدار دادن به آنها.هم در داخل شهر و هم.در خارج شهر استفاده می شود، چراغ راهنمایی تک خانه جزء مهمترین وسایل  در بین تجهیزات ترافیکی است. چراغ راهنمایی تک خانه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از پلی کربنات تغییر شکل داده.که به چراغ ترافیکی با بدنه سبک تر و مقاومت.بیشتر در برابر گرد و غبار و تحمل دماهای مختلف و بازتاب نور بیشتر تبدیل شده است.

چراغ چشمک زن تک خانه

چراغ چشمک زن تک خانه             خرید چراغ چشمک زن تک خانه

مشخصات چراغ  چشمک زن تک خانه

معمولا از چراغ چشمک زن ترافیکی به عنوان مسیر نما، هشدار دهنده و یا حق تقدم در چهار راه ها استفاده می شود. رنگ بندی ال ای دی های به کار رفته در چراغ راهنمایی تک خانه دارای.دو رنگ زرد که نشانه احتیاط و رنگ قرمز که به معنی اخطار است می باشد. از ویژگی های دیگر چراغ راهنمایی برقی ، پرتاب نور آن است که تا مسافت سه کیلومتر با وضوح بالا قابل مشاهده است. این محصول در مقابل گرما، سرما، رطوبت و بارندگی مقاومت لازم را دارد و مصرف برق را تا 30 درصد کاهش می دهد. به دلیل استفاده از لامپ های ال ای دی در این چراغ ترافیکی طول عمر افزایش پیدا کرده.و شدت نور آن در مقایسه با محصولات مشابه بسیار بالاتر است.

خرید چراغ چشمک زن تک خانه

چراغ راهنمایی سولار به صورت خورشیدی می باشد و بدون نیاز به برق کار می کند و یکی از بهترین و مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده هایی می باشد که به انرژی برق دسترسی ندارند.  چراغ راهنمایی سولار به صورت نیروی خورشیدی کار می کند و به جهت ایمنی جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که به برق شهری نیاز ندارد به همین دلیل می توان در مدت زمان زیادی از ان استفاده نمود. چراغ راهنمایی سولار می تواند به صورت 7 شبانه روز در تاریکی و 14 شبانه روز به صورت هوای نیمه ابری کار کند. این چراغ راهنمایی در رنگ های زرد، سبز و قرمز تولید می شود و قابلیت شارژ در هوای ابری را دارد. چراغ های راهنمایی سولار در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی بد نیز مقاوم می باشند.
قیمت چراغ چشمک زن سولار

قیمت چراغ چشمک زن سولار

چراغ های راهنمایی سولار انرژی خود را از نور خورشید دریافت می نمایند و در زمان هایی که خورشید در آسمان وجود ندارد و هوا تاریک می باشد منبعی برای ذخیره انرژی دارند که می تواند انرژی مورد نیاز را در طول روز ذخیره نماید تا در زمان هایی که خورشید در آسمان نیست بتواند از انرژی ذخیره شده استفاده نماید. این چراغ ها در شرایط و موقعیت های مختلف جاده و حتی بیرون از شهر نیز قابل نصب می باشند و احتیاجی به کابل کشی و تامین انرژی در مکان هایی که دارای فاصله های طولانی هستند وجود ندارد.چراغ راهنمایی چشمک زن سولار تک خانه از بخشهای سیستم هوشمند تنظیم مصرف، باتری 12ولت ah18  ،پانل سلول خورشیدی، فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه تشکیل شده است. چراغ راهنمایی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و یکی از مناسب ترین سیستم های مورد استفاده در جاده ها و نقاطی که دسترسی به انرژی برق وجود ندارد. قطر هر ماژول 30 سانتیمتر و ابعاد چراغ 35*42*35 سانتیمتر می باشد.
     قیمت چراغ چشمک زن سولار
فروش چراغ ترافیکی چشمک زن تک خانه 
چراغ ترافیکی تک خانه دارای قابلیت بی نظیری است که می تواند میزان نور خروجی خود را با توجه به میزان نور دریافت شده در طول روز به طور اتوماتیک کم یا زیاد کند. استفاده از ال ای دی های بسیار با کیفیت در ساخت این چراغ چشمک زن خورشیدی علاوه بر افزایش عمر و کاهش مصرف انرژی این قابلیت را به این محصول داده است تا نور را با وضوح بالا تا 3 کیلومتر انتشار دهد.