آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی خورشیدی چشمک زن تک خانه

چراغ راهنمایی سولار تک خانه به چراغ های راهنمایی ترافیکی می گویند که انرژی خود را از خورشید دریافت می کنند و آنرا به الکتریسیته تبدیل می کنند و در طول 7 شبانه روز از آن استفاده می نمایند و بدون نیاز به شارژ مجدد به عملکرد خود ادامه می دهند . چراغ چشمک زن سولار تک خانه یکی از انواع تجهیزات ترافیکی می باشد که در خیابان ها و چهار راه ها مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ های چشمک زن برای هشدارها معمولا استفاده می شود . این چراغ های سولار تک خانه به منظورهای خاصی در چهارراه ها و خیابان ها پیاده سازی می شود که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت
چراغ راهنمایی خورشیدی چشمک زن تک خانه
 

چراغ چشمک زن زرد

رانندگان وسایل نقلیه ای که با این چراغ روبرو می گردند نباید از خط ایست یا از تراز چراغ راهنمایی و رانندگی عبور کنند؛ مگر آنکه آنچنان به خط ایست تقاطع و یا چراغ راهنمایی و رانندگی نزدیک شده باشند که پیش از عبور از خط ایست یا از تراز چراغ راهنمایی و رانندگی نتوانند به آسانی توقف نمایند . چراغ زرد به معنی احتیاط می باشد . 
قیمت چراغ سولار چشمک زن تک خانه

چراغ چشمک زن قرمز

رانندگان وسایل نقلیه وقتی با چراغ قرمز مواجه می شوند باید ایست کامل نمایند . و در صورت نبودن خط ایست در فاصله پنج متری چراغ راهنمایی و رانندگی بایستند و تا روشن شدن چراغ سبز و تخلیه تقاطع از وسایل نقلیه منتظر بمانند.چراغ چشمک زن قرمز به معنی ایست در صورت نیاز میباشد . یعنی زمان رسیدن به چراغ یک توقف و در صورت نبود خطر به آهستگی به حرکن خود ادامه دهند .

قیمت چراغ سولار چشمک زن تک خانه

چراغ راهنمایی چشمک زن سولار یکی از پرکاربردترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل استفاده از انرژی خورشید، در هر مکانی قابل نصب می باشد طول عمر این چراغ های خورشیدی حداقل 10 سال است. و مدت زمان کارکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از اینکه باتری ان به صورت کامل شارژ شد، 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری میباشد.این چراغ های راهنمایی جزو تجهیزات ترافیکی محسوب میشود که تامین امنیت مالی و جانی رانندگان و همچنین عابرین پیاده را برعهده دارند . برای استعلام قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی با ما در تماس باشید .