آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن لامپی تک خانه

چراغهای چشمکزن به منظور آگاه کردن رانندگان از موقعیتهای خطرآفرین، افزایش توجـه راننـدگان بـه علایـم ترافیکـی و یـا کنتـرل تقاطعهای کم رفت و آمد استفاده میشوند. در بکارگیری این چراغها باید همواره این نکته مدنظر قرار داده شود که استفاده بیرویه از ایـن نـوع چراغ از تأثیر آن در جلب توجه رانندگان کاسته و در نتیجه کارآیی چراغ را کم میکند. چراغهای راهنمایی چشمکزن، در مکانهایی برای کنترل ترافیک و رعایت حق تقدم به منظور افزایش ایمنی و یا بـه عنـوان چـراغ خطـر مورد استفاده قرار میگیرند. جنس چراغ راهنمایی تک خانه لامپی از پی وی سی بوده که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید مقاوم بوده و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمیدهد. تابش نور چراغ راهنمایی تک خانه لامپی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور دیده شده و رانندگان و افراد را از رعایت احتیاط در آن منطقه مطلع میکند. باید توجه داشت که چراغ راهنمایی تک خانه لامپی نسبت به هزینه از سایر چراغ های راهنمایی مقرون به صرفه تر بوده ولی انرژی  الکتریکی بیشتری را مصرف میکنند. معمولا برای کنترل ترافیک ، مراکز مهم ، محل عبور عابر پیاده ، خروجی پارکینگ و… از چراغ چشمک زن تک خانه لامپی استفاده می شود.
چراغ چشمک زن لامپی تک خانه

کاربرد چراغ چشمک زن ترافیکی 

معمولا از چراغ چشمک زن ترافیکی به عنوان مسیر نما، هشدار دهنده و یا حق تقدم در چهار راه ها استفاده می شود. رنگ بندی ال ای دی های به کار رفته در چراغ راهنمایی تک خانه دارای.دو رنگ زرد که نشانه احتیاط و رنگ قرمز که به معنی اخطار است می باشد. از ویژگی های دیگر چراغ راهنمایی برقی ، پرتاب نور آن است که تا مسافت سه کیلومتر با وضوح بالا قابل مشاهده است. این محصول در مقابل گرما، سرما، رطوبت و بارندگی مقاومت لازم را دارد و مصرف برق را تا 30 درصد کاهش می دهد. به دلیل استفاده از لامپ های ال ای دی در این چراغ ترافیکی طول عمر افزایش پیدا کرده و شدت نور آن در مقایسه با محصولات مشابه بسیار بالاتر است.چراغ های چشمک زن از ملزومات بسیار مهم در وسایل راهنمایی رانندگی می باشد. از اولین چراغ های فانوسی می توان به چراغ چشمک زن لامپی تک خانه اشاره کرد.و دلیل اینکه استفاده از چراغ راهنمایی لامپی تا کنون ادامه داشته.هزینه ی نگهداری کم و قیمت پایین آن است.که به سبب شده جایگرین مناسبی برای چراغ راهنمایی LED باشد. به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب.و پلی کربنات مقاوم در ساخت این چراغ ترافیکی ، وزن آن سبک است و به راحتی قابل نصب بوده.و خاصیت ضد آبی دارد.

انواع چراغ راهنمایی چشمک زن 

قیمت چراغ راهنمایی چشمک زن

تولید چراغ چشمک زن تک خانه لامپی 

در این چراغ برای روشنایی از لامپ های مخصوص استفاده می شود. نور لامپ با برخورد به کاسه چراغ به سمت بیرون پرتاب می شود. از مزیت آن می‌توان به پایین بودن قیمت چراغ چشمک زن تک خانه اشاره کرد.

چراغ راهنمایی چشمک زن تک خانه برقی

این چراغ با استفاده از ال ای دی های ترافیکی که در ماژول آن است نور را منعکس می کند. یکی از مزیاهای آن پرتاب نور بالا و طول عمر زیاد آن است. قیمت چراغ چشمک زن برقی از نوع خورشیدی آن پایین تر است.

چراغ خورشیدی چشمک زن تک خانه

ابن چراغ با توجه به استفاده از پنل های سولار و داشتن باطری، قابلیت ذخیره انرژی تا یک هفته را دارد. فروش چراغ راهنمایی چشمک زن سولار تک خانه با توجه به نصب راحت و کم هزینه به عنوان یکی از پرمصرف ترین چراغ های راهنمایی به شمار می‌رود. نصب این چراغ راهنمایی خورشیدی با توجه به بی نیازی به سیم کشی و برق بسیار آسان بوده و در هرجایی قابلیت نصب را دارد. نصب چراغ تک خانه چشمک زن بر روی پایه های آن صورت می‌پذیرد. البته در بعضی مواقع از پایه لوله ای 3 یا 4 متری برای نصب آنها استفاده می شود که بوسیله دو عدد پیچ و مهره به پایه متصل می گردد.
قیمت چراغ چشمک زن

قیمت چراغ تک خانه چشمک زن

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری میکند. همانطور که قبلا گفته شد با توجه به نوع چراغ یعنی لامپی، برقی و یا خورشیدی بودن قیمت چراغ تک خانه چشمک زن متفاوت است. معمولا سر چهار راهها و معابر شهری ، مراکز مهم و…. از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک از چراغ راهنمایی استفاده می شود. چراغ راهنمایی تک خانه لامپی با برق ۲۲۰ ولت شهری کار میکند.