آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دو خانه

چراغ چشمک زن سولار یکی از پرکاربرد ترین و پر طرفدار ترین چراغ های راهنمایی رانندگی موجود می باشد که برای مناطقی که به برق دسترسی ندارند بسیار مناسب است چرا که انرژی مورد نیاز آن از طریق نور خورشید تامین می شود. چراغ راهنمایی خورشیدی ال ای دی دو خانه نوعی از این چراغ های راهنمایی خورشیدی است که دارای دو چراغ است و بنا به شرایط می توان انتخاب کرد که رنگ چراغ های آن نارنجی یا قرمز یا ترکیبی از هر دو باشد.
چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دوخانه

ماژول چراغ راهنمایی و کاربرد آن

ماژول چراغ راهنمایی یک وسیله پرکاربرد برای استفاده در چراغ راهنمایی رانندگی می باشد که متشکل از LED هایی است که دارای نوردهی بالایی می باشد. ماژول های چراغ راهنمایی  بر روی چراغ راهنمایی نصب می شوند و مانند چراغ راهنمایی دارای سه رنگ سبز، زرد و قرمز هستند و برای کاربردهای مختلفی طراحی شده اند و مقاوم در برابر اشعه فرابنفش و یا یو وی می باشند. از جمله مزایایی که می توان برای ماژول چراغ راهنمایی نام برد می توان به مواردی همچون زیر اشاره نمود:

  • صرفه جویی در مصرف برق
  • امکان نصب بر روی تمام فانوس ها
  • طول عمر بالای LED ها
  • کاهش هزینه ها در هنگام تعمیر و نگهداری

 مشخصات چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی دوخانه

چراغ چشمک زن خورشیدی دوخانه با دارا بودن پنل خورشیدی، انرژی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل و در باطری های قدرتمند ذخیره می کند و به این طریق در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. به دلیل استفاده از باطری قدرتمند در ساخت این چراغ چشمک زن این امکان وجود دارد تا در مناطقی مانند شمال کشور که بیشتر روزها هوا ابری و بارانی است باطری تا یک هفته شارژ داشته باشد. تکنولوژی بکار رفته در ساخت چراغ راهنمایی سولار دو خانه سبب شده که چراغ های آن نور بسیار زیادی در مقایسه با دیگر چراغ های چشمک زن داشته باشد. مواد استفاده شده در این چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دو خانه از مواد درجه یک و پلی کربنات می باشد  که مقاومت آن را در برابر شرایط مختلف محیطی افزایش قابل توجهی داده است.
خرید چراغ راهنمایی سولار

خرید چراغ راهنمایی سولار

چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی یکی از پرمصرف ترین تجهیزات ترافیکی در بسیاری از پروژه های ترافیکی است. چراغ راهنمایی خورشیدی دوخانه با توجه به نصب اسان در جاده های خارج شهر که دسترسی به برق نیست مورد مصرف بسیاری دارد. چراغ فلاشر خورشیدی دارای دو خانه از جنس پلی کربنات است که مقاومت آنرا در مقابل ضربه، گرما و بارندگی بالا می برد. درهنگام خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دو خانه توجه به پنل خورشیدی بسیار اهمیت دارد. همچنین قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی دوخانه با توجه نوع ال ای دی ها و همچنین باطری آن متفاوت است.
دلایل استفاده از چراغ راهنمایی   
دلایلی بسیاری را می توان برای استفاده از چراغ راهنمایی نام برد که ما در این جا فقط به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می نماییم:
  • کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری
  • نظم دهی به عبور و مرور ماشین ها و عابرین پیاده رو
  • کاهش ترافیک