آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

 مشخصات و قیمت چراغ راهنمایی

تجهیزات کنترل ترافیک از مهم ترین مواردی است که برای کاهش تصادفات و ایجاد ترافیک روان مورد استفاده قرار می گیرد . .در زیر به چند دسته از تجهیزات ترافیکی اشاره میکنیم . ز مهم ترین تجهیزات ترافیکی می توان به چراغ های راهنمایی اشاره نمود . از مشخصات چراغ های راهنمایی می توان به ضد زنگ بودن آن ها سازگاری با محیط ، بدنه پلی کربنات و پایه های گالوانیزه اشاره نمود  . انواع تجهیزات ترافیکی عبارتند از : 
 مشخصات و قیمت چراغ راهنمایی
  •  چراغ راهنمایی رانندگی
این گونه چراغ ها وظیفه کنترل عبور ومرور خودروهارا در چهارراهها به عهده دارد. چراغ راهنمایی و رانندکی در سه مدل لامپی و ال ای دی  و خورشیدی دسته بندی میشوند
  • تابلو راهنمایی
 این محصول دارای تنوع فراوانی است که با توجه به محل نصب، ابعاد و مدل آن باهمدیگر تفاوت دارد
  • چشم گربه ای نورانی
  • بشکه ترافیکی 105 سانتی
  • انواع سرعت گیر ترافیکی
  • استوانه ترافیکی
  • نیوچرسی و گاردریل 

چراغ راهنمایی سه خانه 

چراغ راهنمایی فانوسی سه خانه سه رنگ از ابتدایی ترین و مهمترین ملزومات ایمنی و ترافیکی است که باتوجه به پیشرفت تکنولوژی درچراغهای فانوسی راهنمایی نیز تغییرات فراوانی انجام شده است.استفاده از چراغ های راهنمایی از جمله چراغ راهنمایی سه خانه در چهاراه ها و تقاطع ، میادین  و ... استفاده میشود .از مدرن ترین چراغ های مرد استفاده در این فضاها چراغ راهنمایی سولار می باشد که انرژی مورد نیساز خود برای روشنایی را از خورشید دریافت می کند. بدین صورت که صفحه خورشیدی قرار داده شده در بالای چراغ چشمک زن خورشیدی انرژی لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را از نور خورشید گرفته و آن به باطری هایی که در مدار چراغ خورشیدی قرار داده شده است ، میگذارد. جهان ترافیک ارایه دهنده چراغ راهنمایی سولار با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت هموطنان گرامی می باشد .