آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

قطعه ابتدا و انتها جدا کننده ترافیکی

اصلی ترین کاربرد تجهیزات ترافیکی که جداکننده ترافیکی یکی از انواع آن ها به شمار می آید، در جهت بالا بردن سطح ایمنی در شهر و خارج از شهر است، به عنوان مثال ممکن است خطوط ترافیکی که برای جدا کردن جاده کشیده شده است از دید راننده دور بماند و راننده به سمت جاده مخالف منحرف شود با توجه به اینکه یکی از اصلی ترین دلیل تصادفات در جاده ها به خاطر انحراف رانندگان از مسیر خود می باشد، استفاده کردن از انواع جداکننده ترافیکی می تواند سبب کاهش تصادفات و بالا رفتن دید رانندگان شود. یک جداکننده ی ترافیکی  با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در ابعاد دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد. جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست ندهد، ضمن اینکه در صورت آسیب دیدگی و شکسته شدن، امکان بازیافت محصول وجود دارد. به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد.

کاربرد جدا کننده ترافیکی 

از دیگر کاربرد جداکننده ترافیکی در تصادفات، در برخورد خودرو ها با موانع است که سبب می شود از سرعت خودرو کاسته شده، خودرو و سرنشینان نیز کمتر آسیب ببینند به همین دلیل است که جداکننده ها به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. در نهایت کاربرد جداکننده های ترافیکی بسته به نوع متفاوت هر کدام می تواند مختلف باشند که البته مهمترین کاربرد آن ها در بالا بردن دید رانندگان است.جدا کننده ترافیکی در مواقعی که محدودیت در زمان و مکان وجود دارد بسیار مناسب و ایده ال می باشد. و برای تعیین حریم راه و جدا کردن مسیر استفاده می شود. جداکننده ترافیکی از قطعات مدولار پلاستیکی تشکیل شده است و می تواند به صورت موقتی و یا دائمی فیکس شود.

فروش جدا کننده پلاستیکی 

جداکننده ترافیکی پلاستیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول تولید داخل کشور بوده و قابل بازیافت می باشد. جداکننده خطوط ترافیکی شامل چندین قطعه بوده که به هم متصل می شوند. در اینجا قطعه ابتدا و انتها جداکننده ترافیکی را معرفی می نماییم.

کاربرد قطعه ابتدا و انتها 

ازکاربرد قطعه ابتدا و انتها تجهیزات ترافیکی می توان موارد زیر را نام برد:
در خیابان های کلان شهر ها و همچنین در کوچه ها، جهت جداسازی مسیر های رفت و برگشت می باشد. همچنین از جداکننده ترافیکی در پارکینگ های فروشگاه های بزرگ و مجتمع های مسکونی جهت مشخص کردن مسیر های رفت و برگشت و محل های پارک اتومبیل ها استفاده می شود. برروی هریک از جدا کننده های ترافیکی می توان از یک عدد استوانه ایمنی شبرنگ دار  استفاده کرد. وجود استوانه به دلیل بازتاب نور از غافلگیر شدن رانندگان در شب جلوگیری می نماید. به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی پلی اتیلنی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد. از دیگر کاربرد جداکننده ترافیکی در تصادفات، در برخورد خودرو ها با موانع است که سبب می شود از سرعت خودرو کاسته شده، خودرو و سرنشینان نیز کمتر آسیب ببینند به همین دلیل است که جداکننده ها به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. در نهایت کاربرد جداکننده های ترافیکی بسته به نوع متفاوت هر کدام می تواند مختلف باشند که البته مهمترین کاربرد آن ها در بالا بردن دید رانندگان است.

تولید کننده مانع ترافیکی 

در سطح شهری و برون شهری، در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد تا در شرایط خاص که تشخیص جدا شدن مسیر می تواند دشوار است ، دید رانندگان را بالا ببرد. مانع جداکننده ترافیکی با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در طول دلخواه قابل اجرا است. مانع جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست نمی دهد. در صورت آسیب دیدگی و شکستگی، امکان بازیافت آن وجود دارد.