آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی که به آن چراغ راهنما نیز گفته می شود یک وسیله راهنمایی و رانندگی است که بیشتر در تقاطع جاده ها، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده  دارد. قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی رانندگی به چند عامل بستگی دارد. جنسی که از آن ساخته شده و لامپ هایی که در آن به کار برده شده است.جنس بدنه این چراغ های راهنمایی و رانندگی از پلی کربنات است که در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم میباشد .
قیمت چراغ چشمک زن راهنمایی

مرکز فروش چراغ چشمک زن راهنمایی و رانندگی

چراغ چشمک زن ترافیکی دارای طول عمر بالا است.همچنین بدنه این چراغ ترافیکی بسیار مقاوم بوده و جنس بدنه این محصول از پلی کربنات مي باشد. که وزن سبک و مقاومت بالایی دارد وحمل و نقل آن به سادگی صورت می گیرد. مشتریان محترم می توانند برای خرید چراغ راهنمایی و اطلاع از قیمت چراغ راهنمایی. دوخانه با کارشناسان فروش مجرب جهان ترافیک در بخش.فروش چراغ چشمک زن ال ای دی. تماس حاصل نموده و با توجه به راهنمایی های تخصصی ، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند.جهان ترافیک مرکز فروش چراغ چشمک زن راهنمایی و رانندگی در کل کشور میباشد که می توانید تجهیزات ترافیکی خود را از این نمایندگی تهیه نمایید . 

چراغ راهنمایی و رانندگی در کرج

چراغ های راهنمایی از خانواده تجهیزات ترافیکی  محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد . چراغ های چشمک زن راهنمایی و رانندگی در دسته های کاربردی مختلف ساخته شده اند که هر کدام از آنها در مکانی مشخصی قابل استفاده می باشد. با خرید چراغ چشمک زن برقی و نصب آن بر سر چهار راه ها می توان از این تجهیزات برای ارتقای فرهنگ، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات استفاده نمود. جهان ترافیک نمایندگی فروش چراغ راهنمایی و رانندگی در کرج می باشد .

فروش چراغ چشمک زن ترافیکی در تهران

از جمله مزایایی که چراغ راهنمایی و رانندگی  دارد می‌توان به مقاومت بالای آن در شرایط جوی متفاوت و در دمای بالا و پایین اشاره نمود. چراغ های راهنمایی و رانندگی در تهران می تواند در جنس های مختلف تولید شود . چراغ راهنمایی و رانندگی لامپی ، LED  و چراغ سولار از انواع چراغ های ترافیکی می باشد . چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی با کم کردن شدت نور در شب از پدیده‌ی خیرگی جلوگیری می‌کند.جهان ترافیک نماینده فروش چراغ چشمک زن ترافیکی در تهران میباشد . بنابراین شهروندان تهرانی برای استعلام قیمت چراغ چشمک زن با ما تماس بگیرید .