آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

جدا کننده ترافیکی

جدا کننده های ترافیکی از تجهیزت ترافیکی پر کاربرد و حائز اهمیتی می باشند که به عنوان تجهیزات کاربردی در جاده ها ی درون شهری و برون شهری استفاده می شوند. شرکت جهان ترافیک تولید کننده انواع بولارد و جدا کننده ترافیکی توانسته است تجهیزات ترافیکی را با بالاترین کیفیت تولید نموده و به فروش برساند. به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی پلی اتیلنی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد.
جدا کننده ترافیکی

کاربرد جدا کننده ترافیکی 

در نهایت کاربرد جداکننده های ترافیکی بسته به نوع متفاوت هر کدام می تواند مختلف باشند که البته مهمترین کاربرد آن ها در بالا بردن دید رانندگان استجداکننده ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول تولید داخل کشور بوده و جنس آن پلی اتیلن است.از دیگر کاربرد جداکننده ترافیکی در تصادفات، در برخورد خودرو ها با موانع است که سبب می شود از سرعت خودرو کاسته شده، خودرو و سرنشینان نیز کمتر آسیب ببینند به همین دلیل است که جداکننده ها به عنوان یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند.

تولید کننده جدا کننده ترافیکی 

جدا کننده ترافیکی برای مواقعی که محدودیت در زمان و مکان وجود دارد بسیار مناسب و ایده ال است. و برای تعیین حریم راه و جدا کردن مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.جداکننده پلاستیکی از قطعات مدولار پلاستیکی تشکیل گردیده است و می تواند به صورت موقتی و دائمی فیکس شود. از این محصول در پارکینگ ها، خیابانها و پارک ها و تمامی مکان هایی که نیاز به قسمت بندی محوطه است استفاده می شود. جدا کننده پلی اتیلنی با چهار عدد رول بولت قابل نصب می باشد. تولید جدا کننده ترافیکی به شکلی است که براثر ضربه شکسته نشود. جدا کننده ترافیکی همچنین از ضربه مستقیم جلوگیری می نماید.
فروش جدا کننده ترافیکی در تهران
فروش جدا کننده ترافیکی 

بر روی هریک از جداکننده ترافیکی می توان از یک عدد استوانه ایمنی شبرنگ دار به جهت بازتاب نور و جلوگیری ازغافلگیر شدن احتمالی رانندگان خودروها در شب استفاده نمود.جداکننده ترافیکی از قطعات مدولار پلاستیکی تشکیل گردیده است.که برای جداکردن مسیرهای ترافیکی جاده ها و خیابان ها استفاده می شود.این فطعات به گونه ای طراحی شده اند که در صورت برخورد خودرو آسیب کمتری به آنها بزنند و در عین حال مانع عبور خودرو به مسیر روبرو تصادف از روبرو (در اصطلاح شاخ به شاخ)شوند.