آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ چشمک زن خورشیدی سه خانه

چراغ راهنمایی که به آن چراغ راهنما نیز گفته می شود یک وسیله راهنمایی و رانندگی است که بیشتر در تقاطع جاده ها، پیاده رو ها و یا ورودی و خروجی معابر استفاده می شود و کار راهنمایی رانندگان در رد شدن از مسیر را بر عهده  دارد. همان گونه که می دانید چراغ راهنمایی رانندگی از جمله تجهیزات ترافیکی می باشد که حق تقدم را برای افراد و یا خودروها  مشخص می نماید. چراغ راهنمایی رانندگی دارای سه رنگ می باشد که حق عبور را برای افراد و یا ماشین ها مشخص می کند. این وسیله که برای نظم دهی رفت و آمد نصب می شود به صورت خودکار طراحی شده است و رنگ های آن ها پس از مدتی روشن و یا خاموش می شوند. البته در برخی موارد در مسیرهایی که بسیار شلوغ می باشد پلیس راهنمایی می تواند خودش به صورت دستی در رنگ ها تغییر ایجاد نماید.
چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی

چراغ چشمک زن خورشیدی

چراغ چشمک زن خورشیدی  با استفاده از تکنولوژی های روز میزان روشنایی خود را با توجه به شدت نور دریافت شده در طول روز، به صورت اتوماتیک تغییر می­دهد. چراغ ترافیکی خورشیدی دارای حداقل 10 سال طول عمر می باشد و همچنین برای استفاده از آن نیازی به سیم کشی وجود ندارد. همین موضوع باعث شده که هزینه تعمیرات و نگهداری و همچنین تعویض این چراغ چشمک زن کاهش یابد و قابل استفاده در تمامی مکان ها از جمله جاده ها، اتوبان ها و تقاطع ها باشد. به دلیل استفاده از مواد مصرفی با کیفیت بالا و پلی کربنات در ساخت چراغ راهنمایی خورشیدی بدنه آن بسیار سبک است و مقاومت بسیار زیادی در برابر گرد و غبار رطوبت و شرایط محیطی دیگر دارد. سه چراغ به کاربرده در این چراغ چشمک زن دارای دو رنگ نارنجی (به نشانه احتیاط) و قرمز (به نشانه اخطار) می باشد که بنابر شرایط می توان انتخاب کرد که ترتیب این رنگ ها به چه شکل باشد.

کاربرد چراغ چشمک زن خورشیدی سه خانه 

این چراغ ها معمولا به عنوان نماد برخی از هشدارها استفاده می شوند. چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی چراغ های با استفاده از پنل های خورشیدی به عنوان هشدار دهنده جهت ایمنی جاده ها بکار می روند، بنابراین هیچ نیازی به استفاده از برق وجود ندارد. دوام و عمر بالایی دارند و برای سالیان زیادی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. چراغ های راهنمایی از خانواده محصولات تجهیزات ترافیکی و چراغ های راهنمایی و اخطاری  محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد.

خرید چراغ راهنمایی خورشیدی

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری میکند. معمولا سر چهار راهها و معابر شهری ، مراکز مهم و…. از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک از چراغ راهنمایی استفاده می شود. چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی برق لازم برای روشن کردن چراغ ها را از انرژی خورشیدی تهیه میکند. بدین صورت که صفحه خورشیدی قرار داده شده در بالای چراغ چشمک زن خورشیدی انرژی لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را از نور خورشید گرفته و آن به باطری هایی که در مدار چراغ خورشیدی قرار داده شده است ، میگذارد. باطری موجود در چراغ راهنمایی ال ای دی سولار برق لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را در اختیار آنها قرار می دهد.
چراغ چشمک زن خورشیدی سه خانه

فروش چراغ چشمک زن خورشیدی 

شرکت جهان ترافیک عرضه کننده انواع چراغ های خورشیدی تک خانه، دو خانه و سه خانه میباشد. در اینجا چراغ فلاشر خورشیدی تک خانه را معرفی می کنیم. طول عمر این چراغ های خورشیدی حداقل 10 سال است. و مدت زمان کارکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از اینکه باتری ان به صورت کامل شارژ شد، 7 شبانه روز در تاریکی کامل و 14 شبانه روز در هوای ابری میباشد.