آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

موانع ترافیکی 

تصادفات رانندگی و تلفات ناشی از آن در حال حاضر به صورت یک معضل در سـطح جهان مطرح است. این مساله به خصوص در کشورهای در حال توسعه و از جمله کشور ما اهمیت بیشتری پیدا میکند، چرا که در حدود 90 % تلفات رانندگی در این کشورها به وقوع میپیوندد. اگرچه تصادفات رانندگی در بخش حمل و نقل اتفاق میافتد، ولی نتایج و تبعات آن تنها به بخش حمل و نقل بر نمیگردد و بر سایر ابعاد جامعه اعم از اقتصادی، اجتمـاعی، سلامت و بهداشت تأثیرگذار است. از اینـ رو حـل ایـن مـساله، توجـه و همکـاری تمـامی دستگاه های مسئول و مرتبط در این زمینه را میطلبد و هیچ دستگاهی به تنهایی نمیتوانـد پاسخگو بوده و یا به تنهایی عامل بهبود ایمنی رانندگی محسوب گردد. 
موانع ترافیکی 

قیمت موانع پلاستیکی ترافیکی

در مواردی که قابلیت حمل و نقل جداکننده پلاستیکی مهم است، استفاده از موانع پلاستیکی ترافیکی پر از آب بهترین گزینه محسوب می شود. با توجه به تطبیق پذیری و نفع اقتصادی این موانع ترافیکی می توان از آن ها در مشخص کردن مناطق ساخت و ساز و تغییر مکان موقت ترافیک برای هدایت خودروها و عابران پیاده استفاده کرد. در این مطلب سعی کردیم شما را با بعضی از مزایای موانع پلاستیکی ترافیکی پر از آب آشنا کنیم. محصولات ترافیکی پلی اتیلن جهت ترافیک خیابان ها و بزرگراه ها، حفظ ایمنی مناطق خطرناک یا محدوده ی کار ودر مواقع ضروری جهت نشانه گذاری های موقت مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصولات ترافیکی در هر موقعیتی ،برای جدا کردن ترافیک به سادگی و امنیت کامل استفاده می شود. شرکت جهان ترافیک با تولید و فروش انواع تجهیزات ترافیکی توانسته است نیاز مشتریان خود را با تولیدات با کیفیت خود با بالاترین سرعت پاسخگو باشد. 

انواع موانع ترافیکی 

 • مانع استوانه ای

 • مانع مخروطی

 • بشکه ترافیکی

 • موانع زنجیر دار

کله قندی ترافیکی 

مخروط  ایمنی یا کله قندی ترافیکی به دلیل کاربردهای گسترده ای که دارد، یکی از پر مصرف ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید. اين تجهیزات ترافیکی و ایمنی را مي توان به صورت موقتی در معابر و جاده ها قرار داد. از جمله کاربرد های آن می توان به این موارد اشاره کرد: محدود کردن و هدایت تردد در خيابان ها و بزرگراه ها، ادغام مسیرهای مختلف به یکدیگر و یا جداسازی راه ها و علامت گذاری مسیر، نظارت بر ترافيک، هشدار به رانندگان، علامت گذاری محدوده ی فعالیت کارگران و بسیاری از موارد بی شمار دیگر.

قیمت موانع پلاستیکی ترافیکی       

مخروط ترافیکی

استفاده از تمام تجهیزات ترافیکی در جهت حفظ ایمنی در مکان های مختلف، هم برای رانندگان و سرنشینان و هم برای امنیت و هشدار به عابران پیاده لازم و ضروری است. همچنین به دلیل بی توجهی بعضی از شهروندان به وجود تابلو پارک ممنوع و برای مشخص کرن حریم شخصی، استفاده از مخروط ایمنی امری اجتناب ناپذیر است. کله قندی ترافیکی را می توان در محیط های باز و بسته نظیر اماکن عمومی و خصوصی، همچون پارکینگ های عمومی، مقابل درب ساختمان ها، نمایشگاه های خودرو و ... استفاده کرد. به دلیل نوع کاربرد مخروط ترافیکی به آن مانع کله قندی نیز می گویند و همانطور که می دانید کله قندی ترافیکی از دسته تجهیزات ترافیکی و از نوع جدا کننده ها به شمار می آید. مخروط های ترافيكي کالاهایی همه کاره مي باشند، كه با انواع مختلفی از وسایل ايمنی جاده مثل مدل های مختلف موانع ترافیکی و بلوكه هاي جاده ای، زنجيرهای پلاستيکی، شبرنگ های ايمنی ، صفحات پيام و پرچم قابلیت سازگاری دارد. کله قندی ترافیکی برحسب نیاز، در اندازه های گوناگون (از 25 سانت تا 1 متری در انواع مختلفی (کله قندی ترافیکی ژله ای،حلقه دار، قلاب دار، تاشو و ...) تولید و استفاده می شوند.

موانع ترافیکی چیست

شرکت تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک به عنوان تولید کننده مخروط ترافیکی محصولات خود را به صورت تک و عمده خدمت مشتریان گرامی عرضه می دارد  ، این شرکت برای رفاه حال مشتریان محترم امکان خرید کله قندی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از طریق سایت و به صورت مستقیم برای مشتریان خود فراهم نموده است. با خرید کله قندی می توانید ایمنی را در مکان های مورد نظرتان با کمترین هزینه برقرار کنید. پس از انتخاب و خرید کله قندی ترافیکی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، محصول خریداری شده را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

سرعتگیرهای ترافیکی 

سرعتگیرهای ترافیکی 

همواره سریع راندن و تخطی از سرعت مجاز مورد نظر در معابر یکی از معضلات موجود در استفاده از راه ها است که می تواند موجب بروز خطرات و خسارت های جبران ناپذیری برای کاربران راه و افزایش خرابی راهها گردد. در این میان سرعت گیر و سرعت گاه ها از رایج ترین ابزارهای کنترل سرعت در نقاط مختلف جهان هستند. سرعتگیرها و سرعتکاه ها در کشور ما نیز به طور گسترده مورد استفاده هستند، اما در نصب بسیاری از آنها استانداردهای جهانی در مورد مکان و نحوه مناسب نصب رعایت نشده که همین امر باعث کم اثر بودن این ابزار در کنترل سرعت وسایل نقلیه شده است. امروزه با پیشرفت علوم مهندسی، روز به روز شاهد ساخت خودروهایی با توانایی حرکتی بالا هستیم که همواره جهت محدود نمودن سرعت عبوری آنها مجبور به استفاده از روشهای مختلف ” آرام سازی ترافیک“  می باشیم که چند نمونه های این روش ها عبارتند از:

 • دست اندازها ( عبارتند از سرعت گیر و سرعت کاه ها)
 • باریک کردن خط عبور
 • کاهش تعداد خطهای عبور (کاهش عرض سواره رو)
 • پیچاندن سواره رو
 • منظرسازی اطراف راه برای منظور اعلام مسکونی بودن محیط
 • آشکار کردن سرعت زیاد و ترافیک موتوری از طریق دید و صدا
 • میدان و …

و همچنین استفاده از بشکه های ترافیکی و ایمنی و استوانه ترافیکی در راه ها امکان پذیر می باشد.

قیمت استوانه ترافیکی در تهران

در معابر غیر شهری از استوانه ترافیکی برای انجام عملیات و هشدار به هنگام شب در جاده ها نصب می کنند. همچنین در آزاد راه ها و بزرگراه ها در ابتدای خروجی ها و وردی های آن به طور ثابت نصب می کنند. اما در معابر شهری از استوانه ترافیکی برای ایستگاه های BRT، جای پارک خودرو، جلوی درب بیمارستان ها و اورژانس و سایر مکان هایی از این دست نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این ها از این مانع ترافیکی برای مشخص کردن محل بازی کودکان یا انسداد منطقه از آن استفاده می شود. برای افزایش زمان استفاده در شب یا شرایط کم نور ، استوانه ترافیکی معمولاً برای افزایش دید ، یک آستین بازتابنده نصب می کنند. در بعضی مواقع ، به همین دلیل ممکن است استوانه ترافیکی با چراغ های چشمک زن تعبیه شوند. طراحی استوانه ترافیکی به گونه ای است که بسیار سبک و قابلیت جابه داشته باشند و همچنین برای نصب ثابت بتوان آنها را از طریق پیچ بر روی زمین پایدار کرد. استوانه ترافیکی در اندازه ها و رنگ های متعددی طراحی و تولید می شوند اما معمولا اندازه استانداردی که برای آنها در نظرگرفته شده بین 30 تا 40 سانتی متر است و رنگ های آنها به رنگ نارنجی ، زرد ، صورتی و قرمز است که به دلیل اینکه این رنگ ها درخشندگی بسیار بالا و همچنین در شب قابل مشاهده هستند نیز کاربرد بیشتری دارند. این محصول دارای حالت ارتجاعی می باشد و بعد از خم شدن به شکل اولیه باز می گردد. استوانه ترافیکی دارای مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و دارای حالت ارتجاعی زیاد و بدون شکستگی دارای شبرنگ مهندسی است. استوانه ارتجاعی دارای کاربرد در خیابانها تقاطع ها و خروجی بزرگراه ها می باشد.