آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

بولارد ترافیکی 

در میان تجهیزات ترافیکی تولید شده در شرکت جهان ترافیک با استفاده از مواد اولیه استاندارد با درجه کیفی بالا بوده که در سراسر کشور با ارزان ترین قیمت به فروش می رسد. در میان هزاران نوع تجهیزات ترافیکی تولید شده و به کار برده شده در میان جاده های شهری و برون شهری که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی می باشند به عنوان مثال بولارد ترافیکی در میان تجهیزات ترافیکی جدا کننده قرار دارد که برای کنترل ترافیک و تفکیک و جهت دهی به ترافیک درون شهری و برون شهری کاربرد داشته و با کمک شهرداری ها و بر اساس قوانین و مقررات رانندگی در شهرها و در مکان معینی نصب و تعبیه شده است. در دسته تجهیزات ترافیکی و در انواع جدا کننده ها، بولارد ترافیکی جای دارد که از آن برای جدا سازی مسیر ها استفاده می شود. یکی از تفکیک کننده های مکان که می تواند به عنوان یک ابزار برای جهت دهی ترافیک و محدود کردن دسترسی به برخی مناطق مورد استفاده قرار بگیرد، بولارد ترافیکی است که جزء مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی و جدا کننده ها است و برای مشخص کردن مسیر های عبور و مرور خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد، در بسیاری از بلوارها و به طور کلی در هر مکانی که احتیاج به تعیین مسیر باشد از بولارد استفاده می شود. بسیاری از تصادفات در بریدگی مسیرها و در ترافیک اتفاق می افتد، برای کم کردن میزان آمار تصادفات در شرایط خاص از جدا کننده ترافیکی استفاده می کنند، جداکننده ترافیکی انواع گوناگونی دارد که می توان به استوانه ایمنی، بشکه ایمنی و... اشاره کرد که بولارد ترافیکی، یکی از انواع جدا کننده ترافیکی است.
بولارد ترافیکی 

کاربرد بولارد ترافیکی

تجهیزات ترافیکی به منظور جلوگیری از حوادث و آسیب های احتمالی در سطح شهر ها و یا مسیر های برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. جداکننده ها از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که جهت مشخص کردن قسمتی از مسیر و جدا نمودن محوطه ای خاص به کار می روند. از کاربرد بولارد ترافیکی این است که به جای بشکه های ترافیکی نیز می توان از بولارد ترافیکی استفاده کرد همچنین می توان بر روی بولارد از علائمی برای هدایت مسیر رانندگان نیز استفاده کرد. از بولارد ترافیکی برای محافظت از عابرین پیاده، حصاربندی مسیر عبور دوچرخه، فضای سبز پارک ها و همچنین به عنوان راه بند و به جهت مشخص نمودن حد و مرز، استفاده می شود. بولارد ترافیکی را به صورت تکی یا گروهی مورد استفاده قرار می دهند. بولارد یا راهبند به شکل حصار کشیدن بین مسیر های متفاوت بکار می رود. بولارد ترافیکی خودرو ها را هدایت می نماید تا در داخل مسیری که حصار بندی شده حرکت نمایند و یا نتوانند از مسیری که به وسیله آن مسدود شده عبور کنند. بولارد ترافیکی در مکان هایی که امکان دارد حجم ترافیک تغییر نماید؛ گزینه مناسبی می باشند. این محصول به گونه ای طراحی و ساخته شده است که جابجایی آن بسیار آسان، ایمن و بی خطر می باشد. بولارد ها را می توان از پایه جدا نمود و در محل دیگری (در پایه دیگری) قرار داد و بدین وسیله ترافیک را به خوبی مدیریت کرد.
فروش بولارد ترافیکی در تهران

فروش جدا کننده های ترافیکی 

جدا کننده ها انواع گوناگونی دارند که بولارد ترافیکی یکی از انواع آن هاست که بیشتر سر بلوار ها مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد ترافیکی با ایجاد جلوه ی بصری به رانندگان در مورد محل تعیین شده اخطار می دهد. نصب بولارد ترافیکی بسیار راحت و سریع انجام می گردد و به صرف هزینه ی زیاد احتیاج نخواهد داشت. گروه تولیدی تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک بولارد ترافیکی را علاوه بر استفاده در خیابان ها و جاده ها، برای نصب در پیاده روها و حفاظت از مسیر عابران پیاده یا دوچرخه سواران، پارک ها، بوستان ها و ... پیشنهاد نموده و محصول را با قیمت مناسب، تضمین کیفیت و مقاومت بالا در برابر عوامل جوی ارائه می دهد.

قیمت بولارد ترافیکی 

قیمت بولارد ترافیکی 

بولارد ترافیکی به دلیل اینکه موانع بصری برای رانندگان ایجاد می نماید، به عنوان ابزاری برای هدایت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرد. بولارد همچنین به جهت جلوگیری از دسترسی به مناطق محدود شده کاربرد دارد. بولارد ترافیکی به وسیله پیچ قابل اتصال به زمین می باشد. این محصول  به جهت دارا بودن وزن سبک و راحتی در جابجایی آن، برای مکان هایی که به صورت موقت از آن استفاده نمایند؛ کاربرد دارد. مثلا پروژه های فصلی، پارکینگ ها و غیره. بولارد جایگزین مناسب برای بشکه های ضربه گیر می باشد. می توان بر روی بولارد ها  علائم ترافیکی مناسبی را نصب نمود و از بولارد به عنوان هدایت کننده مسیر نیز استفاده می شود.