آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چشم گربه ای ترافیکی طلق دار

در جهت تجهیزات ترافیکی انواع چشم گربه ای ترافیکی طلق دار را در دو نوع یک طرفه و دوطرفه با روکش شیشه ای یا پلاستیکی به مشتریان عرضه می کند. چشم گربه ای ترافیکی در گروه لوازم ترافیکی و هشدار دهنده قرار داشته و به منظور هشدار و آگاهی دادن به رانندگان و راهنمایی آنان جهت حرکت در شب و روز مورد استفاه قرار می گیرد. چشم گربه ای ترافیکی در تمامی شرایط اقلیمی و تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و دچار فرسایش و پوسیدگی نمی شود.

ویژگی های چشم گربه ای ترافیکی طلق دار

چشم گربه ای ترافیکی طلق دار در گروه لوازم ترافیکی و هشدار دهنده قرار داشته و به منظور هشدار و آگاهی دادن به رانندگان و راهنمایی آنان جهت حرکت در شب و روز مورد استفاه قرار می گیرد. چشم گربه ای ترافیکی طلق دار در تمامی شرایط اقلیمی و تغییرات آب و هوایی مقاوم بوده و دچار فرسایش و پوسیدگی نمی شود. چشم گربه ای ترافیکی طلق دار در مکان هایی مثل: مناطق خطرناک ، قبل از پیچ ها ، گودال ها و مسیر های دو طرفه قرار گرفته و از تصادفات احتمالی در این مکان ها جلوگیری می نماید. این محصول وزن سبکی داشته و فضای کمی را اشغال می کند.

کاربرد چشم گربه ای ترافیکی 

چشم گربه ای ترافیکی در مکان هایی مثل: مناطق خطرناک ، قبل از پیچ ها ، گودال ها و مسیر های دو طرفه قرار گرفته و از تصادفات احتمالی در این مکان ها جلوگیری می نماید. این محصول وزن سبکی داشته و فضای کمی را اشغال می کند.  جهان ترافیک در جهت فروش لوازم ترافیکی و هشدار دهنده انواع چشم گربه ای ترافیکی را در دو نوع یک طرفه و دوطرفه با روکش شیشه ای یا پلاستیکی به مشتریان عرضه می کند.

فروش چشم گربه ای ترافیکی طلق دار

چشم گربه ای ترافیکی طلق دار از پلی کربنات ساخته شده و در مقابل وزن بالای خودروها مقاوم می باشد. این محصول به دلیل استفاده از روشنایی روز، هزینه کارکرد پایینی دارد و مدت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استفاده از چسب ترافیکی محکم به زمین متصل می شود و نیازی به نفوذ در درون آسفالت ندارد. علائم چشم گربه ای ترافیکی طلق دار از طریق لنز پلی کربنات تعبیه شده در این محصول ، نور را پخش می کنند که باعث دید بهتر رانندگان در مه و روزهای بارانی می شوند.