آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی چشمک زن دو خانه

چراغ راهنمایی دو خانه جزء اولین چراغهای فانوسی است که به علت قیمت پایین و سهولت در نگهداری و عمر طولانی.و صرفه جویی در مصرف انرژی، برای بسیاری از مناطق خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرند. چراغ راهنمایی دوخانه دارای لامپ های ال ای دی به رنگ های قرمز و زرد است که این دو رنگ در بین چراغهای ترافیکی کاربرد بیشتری دارد . از دیگر ویژگی های این چراغ ترافیکی، مصرف برق بسیار پایین است.و در مقابل گرما و کاملا عایق می باشد، همچنین دارای طراحی بدنه و لنز جدید می باشد. یکی از مزیت های این چراغ ترافیکی قیمت مناسب آن نسبت به کارکرد محصول است.
قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی

ویژگی های چراغ راهنمایی رچشمک زن دو خانه 

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری میکند. معمولا سر چهار راهها و معابر شهری ، مراکز مهم و…. از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک از چراغ راهنمایی استفاده می شود. چراغ راهنمایی دو خانه لامپی با برق ۲۲۰ ولت شهری کار میکند، و نیازی به مبدل برق ندارد. جنس چراغ راهنمایی دو خانه لامپی از پی وی سی بوده که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید مقاوم بوده و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمیدهد. تابش نور چراغ راهنمایی دو خانه لامپی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور دیده شده و رانندگان و افراد را از رعایت احتیاط در آن منطقه مطلع میکند. باید توجه داشت که چراغ راهنمایی دو خانه لامپی نسبت به هزینه از سایر چراغ های راهنمایی مقرون به صرفه تر بوده ولی انرژی  الکتریکی بیشتری را مصرف میکنند.
چراغ راهنمایی چشمک زن دو خانه
کاربرد چراغ راهنمایی چشمک زن دو خانه 
معمولا برای کنترل ترافیک ، مراکز مهم ، محل عبور عابر پیاده و… از چراغ چشمک زن دو خانه لامپی استفاده می شود. چراغ های راهنمایی دو خانه از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی، همچنین چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی سولار اشاره کرد. چراغ راهنمایی چشمک زن خورشیدی یکی از پرمصرف ترین تجهیزات ترافیکی در بسیاری از پروژه های ترافیکی است. چراغ راهنمایی خورشیدی دوخانه با توجه به نصب اسان در جاده های خارج شهر که دسترسی به برق نیست مورد مصرف بسیاری دارد. چراغ فلاشر خورشیدی دارای دو خانه از جنس پلی کربنات است که مقاومت آنرا در مقابل ضربه، گرما و بارندگی بالا می برد.

خرید چشمک زن دو خانه 

درهنگام خرید چراغ چشمک زن خورشیدی دو خانه توجه به پنل خورشیدی بسیار اهمیت دارد. همچنین قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی دوخانه با توجه نوع ال ای دی ها و همچنین باطری آن متفاوت است.چراغ راهنمایی سولار ال ای دی ۲ خانه مقاومت چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دو خانه در برابر دمای بسیار بالا و بسیار پایین هوا بالا است.
قیمت چراغ چشمک زن دو خانه 

قیمت چراغ چشمک زن دو خانه 

شایان ذکر است که قیمت چراغ راهنمایی سولار ال ای دی دوخانه با توجه به مزایای بسیاری که دارد و وضعیت رقابتی بازار بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.این محصول یکی از ملزومات مهم در کنترل ترافیک می باشد. با پیشرفت تکنولوژی، چراغ های راهنمایی نیز دارای بدنه سبک تر و همچنین پرتاب نور بیشتر گشته ­است. چراغ چشمک زن سولار نسبت به نوع لامپی از مزیت های بیشتری برخوردار می ­باشد. از جمله طول عمر طولانی ­تر، کاهش هزینه و پرتاب نور بهتر نسبت به نوع لامپی می­باشد.متریال مصرفی در تولید این سری محصولات  پلی کربنات بوده و مواد اولیه آن درجه یک می­ باشد. این محصول در مقابل گرما، سرما، رطوبت و بارندگی بسیار مقاوم می­ باشد.