آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

نمایندگی فروش چراغ راهنمایی

رعایت قوانین و چراغ های راهنمایی در حفظ جان رانندگان بسیار موثر هستند.یکی از عواملی که بهتر است به آن دقت شود، کیفیت و نحوه عملکرد این تابلوها می باشد. چراغ های راهنمایی یکی از اصلی ترین تجهیزات ترافیکی در شهرها ، خیابان ها ، معابر و ... محسوب میشود . برای خرید چراغ راهنمایی باید به نمایندگی های مجاز فروش آن ها مراجعه نمایید . نمایندگی چراغ راهنمایی و رانندگی یکی از معتبر ترین مراکز فروش انواع تابلوهای رانندگی و ترافیکی است که این محصولات را با ضمانت کامل در دسترس مشتریان محترم قرار می دهد.شرکت جهان ترافیک تولید این محصولات را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بر عهده دارد و قیمت عالی و کیفیت عالی آن ، این محصول را جزو برترین محصولات قرار خواهد داد . 
نمایندگی فروش چراغ راهنمایی     فروش چراغ راهنمایی

انواع چراغ راهنمایی

چراغ های راهنمایی به انواع مختلفی تقسیم میشود .چراغ های راهنمایی سولار ، چراغ راهنمایی لامپی و  چراغ راهنمایی LED  . چراغ های لامپی جزو ساده ترین و ارزان ترین نوع چراغ های ترافیکی محسوب میشود . از معایب آن سوختن لامپ ها پس از مدتی می باشد . چراغ های LED کمک شایانی به چراغ های راهنمایی نموده است . زیرا طول عمر بیشتری نسبت به لامپ های معمول دارد و در صورت سوختن می تواند توسط چراغ های ریز دیگر این سوختگی را توجیه کند .چراغ راهنمایی خورشیدی نیز از چراغ های ال ای دی تشکیل شده است و تفاوت آن در این است که برای فعالیت احتیاجی به نیروی برق ندارد .چراغ راهنمایی و رانندگی یکی از مهم ترین نماد در رانندگی است که باید به آن توجه داشت.برای تهیه چراغ راهنمایی با شماره های مندرج در سایت تحرک سازان ایده در تماس باشید . 

قیمت چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ های راهنمایی ترافیکی که به چراغ های راهنمایی و رانندگی نیز شناخته میشوند چراغ هایی هستند که کنترل ترافیک را بر عهده دارند  . . قیمت چراغ های راهنمایی رانندگی بستگی به نوع برقی ، سولار و لامپی بودن این محصول دارد. نوع ماژول ال ای دی استفاده شده در چراغ راهنمایی سولار در صورت مرغوب بودن در آب و هوای ابری هم شارژ نموده و پرتاب نور خیلی خوبی خواهد داشت. که علاوه بر اینکه از طول عمر و پرتاب نور بسیار بالایی دارد ، از نظر تنظیم زمان ریتم فلش و کنترل تایمر، بسیار سریع عمل می کند.این به این معنی است که نوع چشمک زن چراغ سولار نیز از انواع دیگر متناسب است . برای استعلام قیمت چراغ های راهنمایی رانندگی با ما دراز طریق شماره های مندرج در سایت جهان ترافیک تماس باشید  .