آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

چراغ راهنمایی رانندگی

چراغ راهنمایی رانندگی یکی از تجهیزات ترافیکی ضروری در خیابان ها می باشد .این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند  .از چراغ های راهنمایی جهت هشدار به رانندگان و توقف در چهارراه ها ، حرکت .و ... استفاده می شود . این محصول که یک ابزار مؤثر برای جلوگیری از تصادفات رانندگی است ، در انواع گوناگونی ساخته می شود . 

چراغ های راهنمایی رانندگی لامپی

چراغ راهنمایی لامپی، مصرف برق بسیار پایینی دارد و در برابر گرما و رطوبت مقاوم می باشد. این محصولات دارای لامپ های ساده با مصرف برق معمولی هستند ، همچنین در ابعاد تک خانه ، دو خانه ، سه خانه وجود دارد . کاربرد این چراغ ها به جهت کنترل ترافیک می باشد و جنس بدنه آن ها از پی وی سی است. از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد . 

چراغ های راهنمایی رانندگی LED

چراغ های راهنمایی رانندگی LED نوعی چراغ راهنمایی محسوب می شود که دارای چراغ های ریز LED می باشد که با استفاده از ولتاژ اعمال شده به یک تراشه نیمه هادی و بازتابنده در داخل یک لنز رنگی کوچک یا پوشش بیرونی ایجاد می شود.این محصول دارای بدنه پلی کربنات میباشد که در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم میباشد . چراغ راهنمایی LED دارای روشنایی بالایی می باشد و استفاده از آن ها کم مصرف و به صرفه می باشد. 

چراغ های راهنمایی رانندگی سولار

چراغ های راهنمایی رانندگی خورشیدی نوعی از چراغ های ترافیکی هستند که هزینه های انرژی در آن کاهش یافته است . امروزه چراغ های راهنمایی و رانندگی خورشیدی به سرعت در حال توسعه می باشند و تقریبا می توان گفت که به یک پدیده جهانی تبدیل شده اند.به این دلیل که این چراغ های راهنمایی توسط انرژی خورشیدی شارژ می شوند و به جای نیروی برق کار می کند . هر چراغ راهنمایی LED  خورشیدی بسته به تک خانه یا دو خانه و یا سه خانه بودن  حاوی یک یا دو و یا سه عدد سلول خورشیدی (10W) با عمر حداقل 10سال می باشد ) مدت زمان عملکرد چراغ راهنمایی خورشیدی پس از شارژ کامل باطری، 7شبانه روز در تاریکی کامل و 14شبانه روز در هوای ابری می باشد.