آدرس : تهران، خیابان ستارخان، نرسیده به خیابان باقرخان
کوچه آفرند، بعد از تقاطع فرزین، پلاک 22 طبقه سوم
تلفن :  ثابت : 65534604 - 65519359- 021
تلفن همراه : 09123005619 -  09121259904 

جدا کننده خطوط ترافیکی

جداکننده ترافیکی معمولا برای مشخص کردن قسمتی از مسیر یا محوطه، مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع بتنی و پلاستیکی و فلزی قابل تولید است. در تجهیزات ترافیکی یکی از تجهیزاتی که سبب بالا بردن دید رانندگان می شود جداکننده ها هستند که در سطح شهری و برون شهری، در خیابان ها و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند تا در شرایط خاص که تشخیص جدا شدن مسیر می تواند دشوار باشد دید رانندگان را بالا ببرند.
یک جداکننده ی ترافیکی  با استفاده از قطعه ی ابتدا و انتها به قطعه ی دیگر متصل می شود و در ابعاد دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد. جداکننده ترافیکی پلاستیکی در شرایط آب و هوایی گوناگون نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و در برابر رطوبت و تابش خورشید کیفیت خود را از دست ندهد، ضمن اینکه در صورت آسیب دیدگی و شکسته شدن، امکان بازیافت محصول وجود دارد.

مزیای جدا کننده خطوط ترافیکی 

جداسازهای خطوط ترافیکی  تولید شده توسط شرکت جهان ترافیک که جداکننده های جاده یا تقسیم کننده های خطوط ترافیکی نیز نامیده می شوند، برای اعمال انواع مختلفی از اهداف مدیریت ترافیک مانند نشان دادن جداسازی مسیرهای رفت و برگشت، خطوط چرخه، پارکینگ ها و خط ویژه حمل و نقل عمومی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.
به طور کل استفاده درست و بجا از جداکننده ها سبب افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها می شود. بنابراین درباره کاربرد جداکننده ترافیکی به طور خاص می توان گفت که یکی از روش های جدا کردن مسیر در خیابان ها و جاده ها استفاده از جداکننده ترافیکی است که می تواند در روند بالا رفتن سطح ایمنی تاثیر بسیاری بگذارد.

فروش جدا کننده خطوط ترافیکی 

یکی از بهترین و موثرترین موارد استفاده از جداکننده انعطاف پذیر در بین دو جاده مخالف می باشد. گاهی اوقات و به علت های مختلف ممکن است خودرویی از خط سفید وسط جاده عبور کند و به سمت جاده مخالف منحرف شود. در چنین مواردی بدون شک با خودروهایی که از جاده روبرو می آیند، تصادف خواهد کرد. این مانع نقش موثری در جلوگیری از این نوع تصادفات خواهد داشت. به علاوه این که وجود این جدا کننده ترافیکی در هنگام تصادف هایی که به علت سرعت زیاد و از دست دادن کنترل خودرو (به خصوص در جاده های بیرون از شهر) اتفاق می افتد، می تواند بسیار موثر واقع شود. در واقع این جداکننده انعطاف پذیر کمک می کند تا زندگی افرادی که خودرو آن ها از جاده منحرف می شود، نجات پیدا کند